Psuje mi się związek !;(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 13 sie 2013, o 12:54

Jestem z Moim chłopakiem rok i 8 miesięcy mam 16 lat on 18 i teraz jest taki problem że on od jakiegoś czasu nie okazuje mi czułości i miłości , coś się zepsuło niby mnie kocha ale nie wiem co mam myśleć przy znajomych w ogóle nie okazuje mi miłości a nawet się do mnie nie odezwie , mówię jak bardzo mnie kocha tylko w tedy gdy jest pijany ;( nie wiem co mam zrobić wczoraj się spotkaliśmy ja moje koleżanki i on z kolegą to nic do mnie nie mówił jak go przytuliłam to nawet mnie nie przytuli chciał podejść do niego i dać mu buzi bo był umazany arbuzem ale pomyślałam że lepiej nie bo spojrzy się na mnie tym swoim spojrzeniem typu ,, ale idiotka" nie wiem co mam zrobić to już się ciągnie od dłuższego czasu boże ostatnio pokłócił się z siostrą wiec chciałam z nim porozmawiać jak z przyjacielem i pocieszyć go a ona nie będziesz mi mówić co mam robić ja się boje do niego odezwać :(. na ostatniej imprezie to jak był przy mnie to smutny z kumplami radość i jeszcze przed impreza powiedział mi że idzie na nią ze mną z przymusu ;(. Aby usłyszeć od niego że mnie kocha muszę mu się zapytać dziwne prawda ? Ja już nie wiem czuje się jak taki przylep nic nie warty nie wiem czy on chce żebym z nim zerwała może nie wiem jeżeli tak będzie to będę musiała to skończyć bo ja nie chce tak żyć , ale tak strasznie go kocham .
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Hadassa » 13 sie 2013, o 12:59

W sumie wiek jeszcze młody..więc wiele przed Tobą...
próbowałaś z nim mimo wszystko pogadać ?? O tym co się dzieje miedzy Wami ??
Może na jakiś czas spróbuj go olewać, może się namyśli w jedną lub drugą stronę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 13 sie 2013, o 13:08

ostatnio mieliśmy 5 dni przerwy od siebie a gdy już napisałam do niego to nie widziałam radości .... nie chciałam robic mu problemu ale na fb koleżanka jego wstawiła zdj jak ja obejmuje itp i widać było radość a nie tak jak ze mną nie chodzi o zdj tylko o to że ja też chciałabym żeby zachowywał się tak jak przy znajomych nawet dał jej swoja bluzę jak było jej zimno ,mnie przy tym nie było bo przypadkiem się spotkali on kolega i ona ale pewnie gdyby mi było zimno to jeszcze by miał problem o to ze nie ubrałam się ciepło , to tylko myśli ale ja już inaczej nie potrafię :(:(. Chciałabym żeby on wygłupiał się ze mną nie tylko jak jesteśm :( y sam na sam tylko w towarzystwie też :(
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 13 sie 2013, o 13:15

pokazać mu co napisałam tutaj czy nie ?? za chile u mnie będzie i nie wiem jak mam z nim porozmawiać :( bo pewnie powie że wymyślam i ze mnie kocha ii cytuje ,, wiem wiem moja wina jak zawsze "
....
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Hadassa » 13 sie 2013, o 13:53

Nie ma sensu byś mu pokazywała...
tylko spróbuj powiedzieć to co nam teraz...
powiedz co czujesz...
i nie zwalajcie winy na jedną lub drugą stronę....
tylko jak oboje możecie popracować...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez vaniliiia » 13 sie 2013, o 18:29

Chłopacy w tym wieku są różni...
Moim zdaniem nie dorósł do miłości, może woli trochę zaszaleć, wychodzić z kumplami a nie ciągle ze swoją dziewczyną.
Z resztą uważam, że nic innego jak bez szczerej rozmowy się nie obejdzie.
Pogadaj z nim, zapytaj co czuje i czy chce z Tobą być. Bo taki związek jak teraz moim zdaniem nie ma sensu...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Burbi » 13 sie 2013, o 19:20

A mi się wydaje, że jeśli będziesz tak za nim biegać to on sobie będzie myślał, że sam nie musi nic robić, a przecież związek to 2 osoby a nie tylko jedna co biega za drugą. W każdym razie jak mówiły kobitki wyżej, to dość młody wiek i mógł nie dorosnąć do poważnego związku, jeśli coś pomoże to szczera rozmowa.

A tak z innej beczki to ja nie wiem co z kolesiami się teraz dzieje...czasem czuje się jak kosmita jak słucham kumpli...

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez ladybug » 13 sie 2013, o 22:34

Jesteś jeszcze bardzo młodziutka i całe życie przed Tobą ;)
Wbij sobie za młodu do głowy, że to Ty decydujesz o swoim życiu i jesteś Panią swojego życia. Nie daj się od najmłodszych lat terroryzować facetowi, skoro ma Cię w nosie to też go miej, mimo iż wiem że to trudne. Skoro idzie z Tobą na impreze z przymusu to pewnie w razie laku lepszy kit i jest z tobą bo jest. Jakby znalazł lepsza dupe to pewnie odstawi Cię w kąt. Niestety w tym wieku nikt nie myśli racjonalnie i przyszłościowo, To są dopiero początki, pierwsze miłości, poznawanie jak to jest byc z kims. Też kiedyś miałam 16 lat i chłopaka za którym szalałam i chciałam się za nim zesikać, ale to wszystko minęło . Pary które były ze sobą po 5-6 lat się rozeszły. Nie możesz od najmłodszych lat wbić sobie do głowy że musisz się poświęcać,prosić i płaszczyć przed facetem który Cię olewa.
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez ladybug » 13 sie 2013, o 22:38

cóż za chaotyczna ma wypowiedz ;D

jedynym słowy jesteście jeszcze moim zdaniem za młodzi na poważny związek.
Skup się na nauce i korzystaj z życia z głową ,a nie oglądaj się za facetami bo i tak wyjdziesz na tym jak zabłocki na mydle aaaa czasu na facetow masz od groma ;)
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez paula » 13 sie 2013, o 23:40

Poznałam mojego ex w wieku 15 lat. Myślałam że to wielka miłość, że on zrobi wszystko dla nas (różnica wieku między nami to 1 rok). Aż tu nagle po prawie 3 latach zerwaliśmy. I bardzo się z tego cieszę, bo jestem aktualnie ze wspaniałym mężczyzną z którym planujemy ślub.
Ale wracając do tematu..
ja nie wierzę "w miłość aż po grób" w wieku 16 lat. Nawet jeśli on ma 18, to i tak jest jeszcze w takim wieku w którym po prostu potrzebuje się wyszaleć.
Najważniejsze co musisz zrozumieć: jeśli on Cię gdzieś nie chce, to po prostu tam nie idź. A wiesz czemu? Bo sama siebie krzywdzisz. On wychodzi na piwko - ok, niech sobie idzie sam. Ale jednocześnie Ty wyjdź następnego dnia z koleżanką na pizzę i nawet go o tym nie informuj. A jeśli będzie miał jakieś obiekcje to powiedz, że sam zdecydował że tak będzie, że sam chciał aby było aż tak źle między wami.
Może wam akurat się uda być razem (choć szczerze - to moim zdaniem szanse są malutkie). Jednak nawet jeśli miałoby się nie udać, to potraktuj ten związek jako część życia która jest pewnym doświadczeniem. Oczywiście jeśli zdarzyłoby się że za pół roku będziesz z kimś innym, to ten ktoś, będzie zupełnie odmiennie do życia podchodził. Ale każdy nowy etap naszego życia jest pewnym doświadczeniem z którego musimy nauczyć się korzystać w przyszłości.
paula
 

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 14 sie 2013, o 14:34

Dziękuję za porady wiecie co on powiedział mi ze on chce spotykać się ze mną w samotności bo chce mieć mnie dla siebie tylko. Tylko problem jest w tym ze kiedyś on strasznie się o mnie starał bo aż 8 miesięcy a wcześniej ja się w nim kochałam przez 3 lata i okazało się ze on też w końcu napisał i 8 miesięcy się spotykaliśmy w czym ja nie wiedziałam czego chce nawet dałam mu raz kosza ale on się nie poddał i teraz mi po prostu brakuje tego starania co kiedyś :( i mam problemu też w domu jeżeli chodzi o rodziców i obawiam sie ze w moim związku tez tak będzie ze będzie spr wszystko co robię jak jakiś psychol bo wiem ze jest strasznym zazdrośnikiem chociaż wiele razy mówił mi ze mogę robić co chce ale zanim coś zrobię mam o nim pomyśleć . Może to moja wina bo ostatnimi czasy to ja co chwile mówiłam o tym ze się boje tego że nie będę robiła jak moja mama ze będę ukrywała to ze mam znajome i znajomych że będę chodziła ubrana jak chce
może za dużo razy mu to powtarzam :(?
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez vaniliiia » 14 sie 2013, o 16:50

Ale nie każda para się rozchodzi w tym wieku, dajmy na to.. moja siostra. Zaczęła być z chłopakiem w wieku 16lat, chodzili 7lat, wzięli ślub 3lata temu i mają dziecko :) Także nie każdy związek musi się zakończyć... Ale fakt faktem, oni do siebie pasowali, dogadywali się... Nie było jak u Ciebie, że chłopak olewa. Ale faceta trzeba sobie wychować i taka jest prawda.. Jak z początku mu na wszystko pozwalasz potem jest jak jest... Nie mówię, żeby wychowywać go na pantoflarza, znajomości musi mieć, wiadomo. Ale nie, żeby było jak u Ciebie..
Jak Wam się nie uda, mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczy i będziesz potem już lepiej postępować z każdym innym facetem. :P

Ps: chłopcy na początku związku zawsze się starają, a potem jak już Nas zdobędą niestety starania odchodzą na bok. Bo po co się starać, jeśli już Nas zdobyli?

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Jamelia » 14 sie 2013, o 20:05

Powiedz mu szczerze ze zauwazyłaś od jakiegoś czasu zmiane w jego achowaniu, że przy znajomych zachowuje się jakbyście nie byli razem. I zaznacz że skoro tak się sprawy mają to ty tez będziesz się zachowywać w towarzystwie jak bys była wolna.Powiedz" dostosuje się do ciebie". I tyle, nie rób mu zadnych wyrzutów bo jak sama widzisz nic to nie daje, rozmowa na etapie jego głupawki też si ę na nic zda.Więc pozwól żeby zobaczył jak się od niego oddalasz bez żalu na jego własne życzenie. My kobiety musimy niestety większość naszego życie grać żeby Ci nasi faceci coś zauważyli, docenili.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez paula » 14 sie 2013, o 22:06

gdyby ktoś Ci ciągle wmawiał "nie życzę sobie abyś grzebała mi w torebce" to co byś zrobiła? noo na 90% w końcu zaczęłabyś oglądać co ten ktoś ma w swojej torebce skoro aż tak nie pozwala Ci do niej zaglądnąć.
Rozumiesz o co mi chodzi?
Jeżeli mówisz mu o tego typu sprawach to on w końcu zacznie zwracać uwagę że np. powinien Cię w końcu sprawdzać.
Tak niestety działa ludzka psychika - Ty będziesz się upierać, że on ma Cię nie sprawdzać, że sobie tego nie życzysz, wmawiasz mu że jesteś fair wobec niego a on ma zerowe prawo do wtrącania się co i jak robisz, a on będzie na chama chciał się dowiedzieć, czy Ty przypadkiem nie kłamiesz.

Jeżeli chodzi o to że on chce Cię tylko dla siebie..
No cóż, ja jestem z facetem 4 lata (choć w zasadzie znamy się 5 lat) i powiem Ci że nawet w towarzystwie nie jest dla nas problemem dać sobie buziaka, przytulić się czy powiedzieć coś miłego. Dla nas jest wszystko jedno czy siedzą z nami rodzice, rodzeństwo, znajomi czy jesteśmy sami. Oczywiście wiadomo że w towarzystwie trzeba zachować pewien takt i umiar ale też nie jesteśmy jakoś strasznie skrępowani :)
paula
 

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 15 sie 2013, o 00:33

Ja nie mam oporów w okazywaniu uczuć przy kimś , wręcz lubię to robić sprawia mi to przyjemność bo wiem ze go kocham i mogę chwalić się tym przed całym światem gorzej z nim on tylko okazuje mi miłość gdy jest pijany ;/.
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez MagdalenaF » 15 sie 2013, o 08:32

w sumie to czy chłopak ma 18 czy 40 lat to i tak wszystko zależy od jego wychowania, kultury osobistej i oczywiście, że w tym wieku chłopcy po prostu lubia "szpanować" a co za tym idzie niekoniecznie zawsze dobrze zachowują się w towarzystwie, pomimo, że kochają... z drugiej strony najistotniejsza jest rozmowa , relacja między wami - to się da wyczuc czy chłopak jedynie " czegoś chce" czy faktycznie się toba interesuje... jeśli w towarzystwie po prostu nie okazuje uczuc - to moze "dba o swój męski wizerunek" , ale jeżeli podśmiewa się razem z kumplami, notorycznie i sprawia ci przykrośc to juz daje do zastanowienia - na czym czy na kim tak naprawde mu zależy?

Markowe produkty w hurtowych cenach - Sprawdź
MagdalenaF
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 09:54

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 19 sie 2013, o 10:56

nie chodzi o to ze on się ze mnie śmieje czy coś tylko ogólnie z każdym ma dobry kontakt rozmawia śmieje się a jak ja coś powiem wszyscy się śmieją a on nie ... i nie wiem czy on chce mi coś udowodnić czy co :(
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Jamelia » 19 sie 2013, o 11:25

Może to taka rywalizacja z jego strony. Chce pokazać kto w Waszym związku jest ważniejszy, zabawniejszy...? Mój tez nie zawsze umie się zachować w towarzystwie, też się stresuję jak mamy pójść gdzieś gdzie będą obcy ludzie. Raz, że może być z jakiegoś powodu przypał a dwa zazwyczaj całą swoją uwagę poświęca obcym, a ze mną nie rozmawia. W tamtym roku na grillu byliśmy i przyszła sasiadka kolezanki. Nawijał z nią a o mnie zapomniał że w ogóle siedze koło niego, tamta oczywiście odebrała to jako zachętę do flirtu między nimi i zaczęły się uśmieszki, pytania a gdzie mieszkasz... myślałam że wyjdę z siebie :(

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez babeczka » 19 sie 2013, o 11:34

Dżela - coś mi się wydaje, że on jest po prostu znudzony - tylko nie wiadomo czym :Tobą, czy ma jakieś problemy? Już raz "odpoczywaliście" od siebie, zrób to jeszcze raz,ale na nieco dłużej, przestań do niego dzwonić,pisać sms-y , przypadkowo się z nim spotykać. Zobaczysz jaka będzie wówczas jego reakcja ? Jeżeli mu na Tobie zależy znajdzie Cię,a jeśli nie da znaku życia, widocznie to będzie koniec Waszego "związku", o ile to był jakikolwiek związek,który polega na zaufaniu,przyjaźni, lojalności,uczciwości, a nie ignorowaniu bliskiej osoby będąc w towarzystwie innych. Pomyśl nad tym,czy warto to ciągnąć dalej?
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Dżela1997 » 19 sie 2013, o 11:48

dziuska wiesz co to kurde zależy od wszystkiego ja nie wiem czasem czy on jest obrazony czy nie kiedyś poszliśmy na imprezie i oczywiście rozmawiał z taką laska znam ją , ja wiem że on by mnie nie zdradził tylko byłam zła o to ze z nią lepiej się dogaduje niż ze mną to nie jest normalne ;/ on robił mi problemy o to że jakis kolega do mnie na fb napisał ja dla mojego chłopaka pisałam z tym kolega oschle itp żeby mu nie było przykro ale jak on pisał sobie z koleżaneczką too jak najlepsi przyjaciele a pisali ze sobą 1 raz od iluś lat ;/;/ Ciekawe co on by zrobił gdybym ja tak postępowała ;/
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Amaretto » 29 sie 2013, o 12:26

A może warto byłoby podkręcić nieco atmosferę w związku ? ;) Na przykład za pomocą feromonów ? ;)
Sama od pewnego czasu używam raz na jakiś czas Love & Desire. Zamówiłam je w promocji w SPAM i odczuwam znaczną różnicę w kontaktach ze swoim mężem. Bardziej się do mnie przytula. Jest zdecydowanie bardziej milszy ;) Po prostu sielanka/

Ostatnio edytowano 29 sie 2013, o 12:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Psuje mi się związek !;(

Postprzez Jamelia » 11 wrz 2013, o 13:38

No więc mój ma tak samo, że ja sie do kogoś za szeroko uśmiecham to widzi, ale gdy on sam mało w dupe za przeproszeniem nie wejdzie to jest wszystko okey. Mój musi zawsze błyszczec w towarzystwie, jest lubiany owszem ale przykre że moim kosztem :/ Może obierzmy taką samą taktyke co oni :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Bing [Bot], Google [Bot]