Pralnia XXI wieku ... .

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez plywak » 14 sty 2013, o 23:53

Witajcie,

Chciałbym was podpytać co sądzicie o Pralni XXI wieku, tzn.
Pralnia na dużej przestrzeni - w pierwszej części możecie zlecić pranie i prasowanie swojej codziennej garderoby jak równiez swoich dość drogich ubrań o które dbacie i zostaną one potraktowane przez fachowców tak jak tego sobie życzycie.
Do tego fachowa obsługa środki i sprzęt najwyższej klasy ogólnie wszystko na wysokim poziomie oczywiście usługa za rozsądne piniądze.
Natomiast druga część to pralnia samoobsługowa czynna 24h z dostępem do pralek, suszarek i innych urządzeń.
Podczas tych czynności możecie sobie usiąść na wygodnych kanapach wypić kawę, herbatę, obejrzeć TV, zagrać w play-station czy skorzystać z wi-fi, spotkać się ze znajomymi.
Z tej usługi można było by skorzystać 24h dlatego gdy Twoje pranie sie pierze w tym czasie masz czas na swój relaks.
Pranie i suszenie to godzina czasu w domu trwa to dużo dłużej.

Co sądzicie o takiej propozycji.
Czekam na wasze uwagi i opinie.
Z góry bardzo dziękuje.
plywak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 23:52

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez Joanna1322 » 27 sty 2013, o 11:00

Fajna sprawa jednak bardzo wiele osób ma opory zanieść swoje pranie gdzieś indziej niż do własnej pralki ( nawet jeśli nikt tego prania za nich nie będzie robił ) :( W Stanach takie pralnie to codzienność. Jednak tutaj jeszcze kilka lat musi minąć zanim no niestety ktoś zdecyduje się na takie pranie. Opcja dla studentów bardzo fajna i być może mogło by się fajnie sprawdzić :):)

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez bettti86 » 28 sty 2013, o 13:42

ja chyba nie zaniosłabym ciuchów do takiej pralni...wole prać sama u siebie, ale chętnie wynajęłabym kogoś do prasowania :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez apollo » 12 mar 2015, o 12:12

A ja korzystam z pralnii - głównie koszule, spodnie w kant - nie lubię tego samodzielnie prasować, a przyznam, że nawet nie mam za bardzo czasu. Tyle, że ja całe pralnie mam odbierane przez firmę i oddawane gotowe.
apollo
 

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez Haska » 16 mar 2015, o 22:15

hehe... koszule, no fajnie, ale jeśli masz ich dużo i za każdą zapłacisz 20 złotych to wychodzi majątek, co nie?
A sama koszula kosztuje kilka dyszek w sieciówkach. Czy zatem warto wydawać aż takie kwoty na ich pranie?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez Hadassa » 17 mar 2015, o 08:36

Zalezy wiec za ile kupujesz koszule ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez apollo » 17 mar 2015, o 12:00

hehe... za kilka dyszek porządna? Ciężko, nawet w sieciówkach kosztuje to dużo więcej ;-)
Ja nie płacę tyle za pranie - mam 25 zł za jeden kg z prasowaniem, czyli kilka koszul, nie jedna ;-)
apollo
 

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez Haska » 18 mar 2015, o 22:21

Za kg liczą? Gdzie? Zazwyczaj liczone jest za sztukę - to w jakiejś sieciówce jest?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez apollo » 19 mar 2015, o 11:58

W Iron Master. Czy sieciówka? Nie mam zielonego pojęcia, ale sądzę, że nie.
Nie słyszałam, żeby mieli to samo w innych miastach. Zapytam kolejnym razem z czystej ciekawości.
apollo
 

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez Haska » 22 mar 2015, o 19:18

Hmm... co wchodzi na kg? Bo jeansy to ciężkie, pewnie same tyle ważą, więc się nie opłaca, ale koszule, spodnie w kant są raczej dosyć lekkie.
Jeśli taka stawka to rzeczywiście nieźle.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Pralnia XXI wieku ... .

Postprzez apollo » 23 mar 2015, o 12:06

Kilka koszul, koszulek, jeansy wiadomo, że są ciężkie. Spodnie w kant już bardziej, ale tak czy siak przy tej stawce się opłaca, tym bardziej biorąc pod uwagę prasowanie.
apollo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]