"Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

"Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez Fanaberia » 5 lip 2013, o 23:03

Szukalam i nie znalazlam takiego tematu.
Nie wiem czy kiedykolwiek miałyście styczność ze stroną internetową lub jej profilem na facebooku "Prawdziwe kobiety mają krągłości" ? Kobiety wrzucają swoje zdjęcia w różnych ujęciach. Czasem są to zdjęcia nagie, czasem tylko półnagie, a czasem w pełnym ubraniu. Jak można przeczytać na stronie jej celem jest promowanie kobiecych krągłości. Zdjęcia wrzucają tam kobiety od rozmiaru 38 do 50+ . Oglądając zdjęcia zapominam o swoich kompleksach i uświadomiłam sobie, że czasem bardzo krągłe kobiety mogą wyglądać o niebo lepiej i seksowniej niż chude modelki promowane w mediach.
Co o tym myślicie? Podoba Wam się inicjatywa? Czy odważyłybyście się wstawić tam swoje zdjęcie?
Fanaberia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 11:07

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez Hadassa » 11 lip 2013, o 11:50

Hmm, co do portalu, pomysł może i ciekawy ;) ale swoich zdjęc bym nie wrzuciła ;)

co do samych kobiecych krągłosci..oczywiście są gusta i guściki ;) i podobno się o tym nie dyskutuje :) ale... ;)
mój X jest zdania, że kobieta musi mieć kobiece krągłości, bo trzeba mieć za co złapać itp, poza tym musi wyglądać..
wszelkie "wieszaki" mu się nie podobają, lub wychodzi z tekstem, ze taka na jeden raz...

Gadałam kiedyś z kumplami, większość jest zdania, że facet na pies, na kości nie leci ;)

tak więc chyba to my dążymy do idealnej figury, tymczasem panowie wolą jak jesteśmy zaokrąglone ;)
oczywiście wszystko w granicach normy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez Adidasowa » 12 lip 2013, o 21:34

38 to krągłości ? :d ja mam 34-36, i uważam, że 38 to jeszcze chudzielce, krągłości to się zaczynają od 40 ;d z tym rozmiarem jaki mam to chyba się tam nie nadaje, kości mi wszędzie sterczą :lol: Ale inicjatywa fajna;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez karolineczka » 15 lip 2013, o 13:13

Zgadzam się w pełni :) niektórym kobietom pewne krągłości naprawdę służą i potrafią być wtedy atrakcyjniejsze od niejednej "chudziny".
Avatar użytkownika
karolineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 12:57

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez nati18 » 18 lip 2013, o 12:15

Ja mam 36-38 chcialabym troche byc okreglejsza ale jak sobie pomysle ze jak zaczne tyc to :shock: , najgorsze jest to ze kosci chude w ramionach a ja przytyje to pojdzie mi to w tylek i w brzuszek a brzuszek musze miec plaski inaczej sie nie widze :) jeszcze lipa bo chude maja male cycki ;/ , ale no byc moze ciekawa stronke :)ja mysle ze jak wy mlode jak i ja do tej 40 rozmiar powinnysmy miec nie wiecej ! :)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez malinka 61 » 26 paź 2013, o 15:08

Kiedyś pewien mężczyzna powiedział , kobieta ma być apetyczna , na chudą możną tylko spojrzeć . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez Catherine » 26 paź 2013, o 15:50

ja mam rozmiar 36/38 coś takiego :P i uważam że tu i ówdzie pasowałoby schudnąć ,ale nie mam motywacji...;p najgorzej z biustem..

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez docha » 26 paź 2013, o 20:41

Wszystko zależy od tego, co kto uważa za krągłości ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez MarianAna » 28 paź 2013, o 11:39

A zastanawiałyście się, co dla większości pracodawców znaczą krągłości? 90% z nich uważa, że kobiety nie mogą mieć "krągłości" ponieważ utożsamiają to z faktem, że kobieta nie potrafi o siebie zadbać i to samo z pewnością będzie z firmą. Sami mamy wybór. Sami decydujemy, co się z nami stanie.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez Hadassa » 28 paź 2013, o 11:51

ale tu Docha ma rację, pytanie co to są te kragłości... ;)

ja za to lubię powiedzenie, że facet nie pies, na kości nie leci ;)

a zadbana kobieta, to nie tylko chuda.. bo i wiele pań z krągłościami potrafi o siebei zadbać..
z większymi lub mniejszymi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: "Prawdziwe kobiety mają krągłości"

Postprzez magda87 » 28 paź 2013, o 16:15

Zależy w jakim rozmiarze... 38, 40, 42 mogę jakoś zaakceptować, ale większe rozmiary nijak mają się do piękna. Takie jest moje zdanie. Sama noszę rozmiar 36 (170cm i 57kg) i krągłości mam :)
magda87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 15:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]