prezent..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

prezent..

Postprzez cychaa » 1 lip 2012, o 19:26

mam problem z dobraniem małego skromnego prezentu..
poznałam fajnego chłopaka, nie jesteśmy razem, ale nie da sie ukryć, ze oboje darzymy się sympatią i mamy nadzieje ze coś sie z tego wykołuje :) obecnie chłopak wyjechał do pracy i niedługo ma urodziny :P chciałam wysłać mu skromny prezent który wywoła uśmiech i radość, ale nie chce przesadzać, bo wiadomo jak to jest z przesyłkami za granice.. :P myślałam o swoim zdjęciu, z jakimś odciśniętym buziaku z tyłu i podpisie.. co wy na to? moze jakies inne pomysły? ;) ;)
cychaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2012, o 19:16

Re: prezent..

Postprzez rosario » 11 lip 2012, o 20:20

może swoje zdjęcie to trochę za dużo z tym buziakiem choćby, ale jeśli się spotykacie to może wyślij mu kartkę-zaproszenie na jakieś dobre jedzonko, że po powrocie będziesz miała dla niego prezent urodzinowy własnie w postaci zaproszenia na kolację ,ale nie taką romantyczną z winem, tylko znajdź knajpę gdzie dają różne rodzaje mięsa i piwo , zdobądź ulotkę i mu wyślij takie zaproszenie:) ja bym tak zrobiła :)
rosario
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 12:59

Re: prezent..

Postprzez sat107 » 6 lut 2013, o 23:39

A ja bym mu zamówiła na www.megakoszulki.pl t-shirt z ciekawym nadrukiem. Skoro go darzysz sympatią, może w stylu: najlepsze ciacho w mieście albo najlepszy kumpel pod słońcem;p na pewno znajdziesz tam coś, co cię zainspiruje.
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: prezent..

Postprzez Eleonorcia221 » 7 lut 2013, o 13:00

Myślę, że z powodzeniem możesz mu kupić jakiś kosmetyk http://menspace.pl/walentynki-c174.html mają teraz promocję, więc zaoszczędzisz i nie wydasz majątku. Chłopak sobie pomyśli, że zależy ci na jego ładnym wyglądzie. Będzie za to wdzięczny:) Więc prezent wypali, pomysł z foto raczej odpada- a już w ogóle te buziaczki zostaw na moment, jak będziecie oficjalnie parą. :fallinlove
Eleonorcia221
 

Re: prezent..

Postprzez Basia1994 » 9 mar 2013, o 09:39

cychaa napisał(a):mam problem z dobraniem małego skromnego prezentu..
poznałam fajnego chłopaka, nie jesteśmy razem, ale nie da sie ukryć, ze oboje darzymy się sympatią i mamy nadzieje ze coś sie z tego wykołuje :) obecnie chłopak wyjechał do pracy i niedługo ma urodziny :P chciałam wysłać mu skromny prezent który wywoła uśmiech i radość, ale nie chce przesadzać, bo wiadomo jak to jest z przesyłkami za granice.. :P myślałam o swoim zdjęciu, z jakimś odciśniętym buziaku z tyłu i podpisie.. co wy na to? moze jakies inne pomysły? ;) ;)


Jak dla mnie pomysł super ;) wiesz to najlepsza forma prezentu, takie coś od siebie :D na pewno się chłopak ucieszy bardzo, a jak jest tak jak mówisz że coś między wami iskrzy to tym bardziej w takiej formie mu coś podaruj :)

Obrazek
Basia1994
 

Re: prezent..

Postprzez ola.nowik » 20 maja 2013, o 22:38

A może jakiś kosz okolicznościowy z alkoholem, słodyczami, kawą, itp? Coś takiego jak tutaj- SPAM - obecnie to dość popularna i sprawdzona forma prezentu, idealna zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety.

Ostatnio edytowano 21 maja 2013, o 08:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola.nowik
 

Re: prezent..

Postprzez elzbieta45 » 21 maja 2013, o 08:11

:spam

to nie jest odpowiedni temat w tytule partnerstwo
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: prezent..

Postprzez kamu789 » 21 maja 2013, o 12:24

a można wiedzieć jaki znak zodiaku ma ten Pan?

kamu789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 11:52

Re: prezent..

Postprzez aldo » 21 maja 2013, o 12:49

Powinnaś wysłać coś co będzie związane z jego zainteresowaniami, pasją, czymś co lubi. Trzeba dobrze to przemyśleć :)

A wiesz, jak powinno zostać prawidłowo napisane i złożone zezwolenie na osiedlenie się w konkretnym kraju? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe.
aldo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 12:44

Re: prezent..

Postprzez ona_my » 21 lip 2023, o 10:28

Chłopakowi zawsze jest ciężko cos kupić, ale z pomocą sklepu https://edibazzar.pl/ ten problem znika. Ich szeroki wybór produktów pozwala znaleźć coś odpowiedniego na każdą okazję.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron