PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Prezent ;)

Postprzez Armigor » 20 lis 2012, o 15:52

Maty edukacyjne są dla młodszych dzieci :D moi chłopcy w tym wieku lubili grające i poruszające misie i klocki Wszystko co mozna złapać, wydaje dźwięk, jest kolorowe itp. Jest interesujące dla dziecka.Moje maluchy teraz lubią pociągi z magnesami na drewnianych torach niby to zabawka od trzeciego roku życia jednak mój 1,5 roczny synek świetnie daje sobie z nimi radę są w miarę dobrej cenie a zabawy na całe godziny pasują do nich też większe pociągi magnetyczne z Tomka :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Prezent ;)

Postprzez Dżastaa » 20 lis 2012, o 17:43

Dla młodszych ? a tam jest właśnie dołączone do tej maty, jakieś grzechotki, kotek który wydaje dźwięk, coś tam jeszcze co gra melodyjke ;) Chrzesniak jest wcześniakiem, i mając 8 miesięcy dopiero od 2tygodni reauguje na grzechotki, zaczyna się smiać itd. ;)
Nie ma braciszka i siostrzyczki, a sytuacja materialna rodziców normalna ;)
Chciałabym coś jemu kupić z czego będzie miał radochę a coś typu ' chodaczki, krzesełka ' itd. niech kupują rodzice ;p

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: Prezent ;)

Postprzez Armigor » 20 lis 2012, o 21:11

Mata jest fajna zabawką dużo zależy też od dziecka ja używałam maty od ok szóstego tygodnia do dziewiątego miesiąca na początku dziecko tylko leży i sobie ogląda z czasem powoli zaczyna do misiów gawozyc cieszyć sie następnie próbuje złapać itp. Jednak jak dziecko zaczyna raczkować matę należy przekształcić na plac do zabawy i oddzielne misie bo pałąki stają się niebezpieczne dla Bobasa . Moich chłopców szybko znudziła i nie chętnie leżeli woleli bujaczki z karuzelkami itp. Dzieci w tym wieku są zazwyczaj na etapie rzucania i poznawania przedmiotów lubią zabawkę obejrzeć ugryźć ale tak jak mówię każde dziecko jest inne szkoda z tego co sie orientuje twój chrzesniak jeszcze nie siedzi,bo mogła byś mu kupić fontannę z kuleczkami dzieci to uwielbiają a jest ich spory wybór Przyznam ze czasami sama mam problemy z wyborem co kupić
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Gites » 21 lis 2012, o 22:13

Ja swojej rodzicielce kupiłem elektryczny korkociąg, o taki http://giftworld.com.pl/pl/elektroniczn ... ister.html może brzmi to głupawo, ale staruszkowie lubią sobie strzelić winko pod wieczór, to im się przyda. Nie trzeba będzie się męczyć:D Przyznam, że poszedłem mocno w praktykę jeśli chodzi o wybór prezentu, ale co poradzić - sam takie lubię;)
Gites
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 20:27

Re: Prezent ;)

Postprzez aga.ta » 23 lis 2012, o 10:05

mam dwóch chrześniaków - chłopaków i u nich idealnie sprawdza się Lego Duplo - już ustaliłam i z jednymi, i z drugimi rodzicami, że to jest moja "działka" i z każdej okazji (święta, dzień dziecka, urodziny) dostają ode mnie kolejne zabawki z tej serii. ten starszy ma już niezłą kolekcję i bardzo chętnie się bawi, na szczęście dla mnie temat jest niewyczerpany - myślę, że dopóki nie podrosną, będę miała wybór wśród tych wszystkich męskich pojazdów (koparek, śmieciarek, zoo, autobusów i radiowozów). Polecam!
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Prezent ;)

Postprzez Zorka » 23 lis 2012, o 12:47

Wiesz, ja zwykle zasięgam opini rodziców dziecka, co mu się przyda, czasem bardziej potzrebne są ciuszki, a czasem rodzice wolą kiedy dziecko dostaje zabaweczkę.
Zorka
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez jasama » 27 lis 2012, o 21:42

Dla facetów chyba trudniej wybrać prezent niż dla kobiet. A dla kobiet- uważam, że dobrym prezentem jest oryginalna biżuteria. Każda kobieta lubi błyskotki :) Ja tam uwielbiam! Srebrne kolczyki czy naszyjnik to maż mi może kupować z każdej okazji, nigdy nie mam dosyć. Bo ciuch wyjdzie z mody, książkę przeczytam (równie dobrze mogę wypożyczyć), a biżuteria nie traci w modzie, na wartości. Najlepiej z metali szlachetnych i kamieni lub minerałów. Taką oryginalną mają na http://www.kuzniasrebra.pl . Masa wzorów do wyboru, a każdy niepowtarzalny, bo ręcznie robione. Musze mężowi słówko szepnąć, że chcę kolczyki :)
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez asap » 27 lis 2012, o 23:47

To zalezy czy prezentem ma być ciuch, biżuteria, sprzet kuchenny czy bilety na koncert. Jest masa stron, z ktorych mozna korzystac podczas wyboru prezentu...
Ja sobie zamowilam u mojego mikolaja to http://www.kuzniasrebra.pl/Pierscionki/Pierscionek_srebrny_rozm_13_Krysztal_4g_14016.html.
Aczkolwiek to jedna z wielu rzeczy, jakie mi się marzą.
Zwykle kupuję to, co podoba się mi samej z nadzieją że inni mają podobny gust..:)
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez kobietka77 » 30 lis 2012, o 17:19

A dla chłopca 8-letniego, co można kupić, żeby go zmotywować do aktywności fizycznej, a nie siedzenia przed monitorem?
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez 12Kasia34 » 1 gru 2012, o 09:56

Hej,
Niedługo 6 grudnia i zastanawiam się nad prezentem dla mojego ukochanego, ma 18lat. Stać go na wszystko, więc chciałabym go jakoś zaskoczyć, czymś wyjątkowym..
Dodam, iż bardzo interesuje się sportem (w szczególności pływanie, mniej siatkówka) i jest całkiem dojrzały jak na swój wiek ;)

Pozdrawiam ! :))
12Kasia34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 09:45

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez marta2000 » 1 gru 2012, o 23:33

może jakaś ramka do waszego wspólnego zdjęcia????
przecież prezent nie musi być drogi
a jeśli chodzi o pierścionek koleżanki powyżej to żeczywiście śliczny.
ja też kupiłam prezent dla mamy w kuzni srebra , a nad tym pierścionkiem to się chyba zastanowię...
marta2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 22:57

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez aga.ta » 4 gru 2012, o 21:16

dla chłopca? myślę, że dobrym pomysłem będą łyżwy, np. tutaj: http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-201 ... eciece.php masz różne modele (wybrałabym nie te figurowe, tylko te z regulowaną długością, dłużej będą służyć). to zresztą prezent tak samo dobry dla dziewczynki :) tylko sezonowy.
Jak chcesz coś całorocznego, to dobra będzie piłka nożna, w klasie mojego syna furorę robiły oczywiście takie z euro tegorocznego. Jeszcze wczoraj (zanim spadł śnieg) grał na podwórku.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez KaroLina » 10 gru 2012, o 12:31

Hej! Pisze, żeby się poradzić. Koleżanka wychodzi za mąż i wspólnie z paroma innymi znajomymi chcemy jej kupić coś praktycznego. Z racji tego że jest krawcową i ma swój mały salonik pomyślałyśmy o maszynie do szycia, ale kupiła niedawno nową, zresztą ceny takich lepszych są kosmiczne nawet na zrzutę :) ale pomyślałyśmy o jakimś dobrym żelazku z funkcją pary, albo generatorze pary, jakieś propozycje? A może lepsze pomysły? :)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 15:23

lepszą opcją jest automatyczny odkurzarz;] Przyszła panna młoda nie będzie musiała latać z odkurzaczem, bo on sam za nią bedzie sprzątał;]
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:34

Dla fana sportu polecam sklep http://www.ikonysportu.pl/ swietny pomysl na prezent, choc troche drogi;/
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez Kasia1234 » 11 gru 2012, o 14:49

Ja zastanawiam się nad prezentem dla 9-latki i myślałam o walizce, tylko nie wiem czy wybrać tę biedronkę czy taką zieloną? Wiem, że niuńka często podrózuje z rodzicami, a nie ma swojej osobnej walizki, więc byłby to całkiem dobry pomysł. Na lotaro.pl jest teraz dużo promocji, więc może akurat znajdę coś fajnego :)
Kasia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 13:00

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez piper » 11 gru 2012, o 22:31

A nie sądzisz, że 8 latka szybko się znudzi takim gadżetem - pieskiem? Może lepiej dobrą książkę?
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez KaroLina » 11 gru 2012, o 22:45

haha, rzeczywiście teraz by jej się przydał pewnie, ale odkurzacz to raczej oklepany, sama nie wiem a wymyślanie co kupimy padło na mnie :)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez piper » 11 gru 2012, o 22:46

Większość tutaj podawany rzeczy to albo zbędne kurzołapacze albo durnostojki. A może coś z praktyczniejszych rzeczy?
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez aga.ta » 12 gru 2012, o 11:06

odnośnie książki, to mnie samą kusi ta napisana przez Agnieszkę Chylińską, podobno fajnie napisana i na 8-9 lat powinna być dobra? Jako alternatywę mogę polecić epokę lodowcową - http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-201 ... siazka.php moje maluchy dostały na mikołajki i sama się świetnie bawiłam w trakcie oglądania. Dzieci naturalnie też, i z pewnością jeszcze nie raz obejrzą.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez babuszka » 12 gru 2012, o 12:33

Jeśli chodzi o bardziej praktyczne rzeczy to polecam sklep http://www.smakprostoty.pl ja tam zazwyczaj kupuje prezenty dla bliskich. Można tam znaleźć duży przydatnych gadżetów do kuchni. W tym roku kupiłam swojemu tacie szklanki do whisky stamtąd, a mamie szklany wazon :)
babuszka
 

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez Babeczkowa_ewa » 12 gru 2012, o 16:37

Teraz modne jest posiadanie w pracowni manekinów, prezentujących uszyte ubrania, może więc coś w tym stylu?: http://sprzedajemy.pl/6-szt-manekinow-meskich-wyposazenie-sklepu-lub-wnetrz-stylowe,1235256, jeśli oczywiście posiada swoją pracownię i nie ma jeszcze czegoś do prezentowania swoich dzieł :) Ale właściwie to ma być prezent typowo dla Niej, czy prezent ślubny? Bo jeśli ślubny to pan młody może nie być zadowolony, że tylko Jego żona dostaje upominek, wtedy należałoby pomyśleć o Nich oboje i kupić Im coś, z czego oboje będą mogli mieć pożytek :) Przecież to nie Jej ślub, tylko Ich ślub ;)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Amaretto » 12 gru 2012, o 17:52

Ja w tym roku z okazji świąt postanowiłam trochę zaszaleć i sprawić mężowi taki zestaw luksusowych kosmetyków. Zawsze lubił dbać o siebie więc myślę, że taki prezent bardzo mu się spodoba ;). Poza tym pamiętam, że kiedyś miał jeden produkt tej marki i był z niego zadowolony.
Amaretto
 

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez KaroLina » 12 gru 2012, o 21:49

W zasadzie racja, tylko że to panna młoda jest naszą przyjaciółką więc jakoś tak na niej się skupiamy, a odkurzacz czy żalazko będzie dla dobra obojga małżonków, czyż nie? :) Była też opcja ekspresu do kawy, może uda się coś kupic teraz na świątecznych promocjach
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez Sonmi » 12 gru 2012, o 23:25

Ja ostatnio miałam ślub i byłam bardzo zadowolona z expresu do kawy, lokówki, nowych garnków najbardziej chyba z PS3 od którego nie możemy z mężem się odkleić i to nie ze względu na gry ale telewizję internetową - darmową TVN, IPLA - oglądanie na życzenia. No i poza tym ma blu rey-a.

Sonmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 23:15
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]