Problem okolic intymnych

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Problem okolic intymnych

Postprzez Ania55 » 11 sty 2017, o 19:52

Witam wszystkich :)
Od jakiegoś czasu miałam dolegliwości okolic intymnych ( uplawy, swędzenie) a więc wybrałam się prywatnie do ginekologa aby to sprawdzić. Lekarz zrobił mi badanie ogólne, pobrał wymaz oraz również USG dopochwowe na którym nic nie wyszło. Wynik wymazu był pozytywny a Ph w porządku. Jednym słowem stwierdził że nic mi nie dolega. Przepisał mi tabletki które również mi nie pomogły ponieważ od wizyty minęły 3 tyg a ja nadal mam te dziwne uplawy i już nie wiem co mam robić i myśleć o tym . Poradzicie coś? :)
Ania55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:45

Re: Problem okolic intymnych

Postprzez malami86 » 12 sty 2017, o 20:19

a skąd wymaz? bo może problem tkwi w wargach sromowych a nie we wnętrzu
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Problem okolic intymnych

Postprzez Hadassa » 19 sty 2017, o 12:13

Moze warto isc do innego lekarza?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem okolic intymnych

Postprzez menia » 28 lut 2018, o 23:11

Koniecznie zmienić lekarza skoro nadal masz jakieś dolegliwości! Wiem po sobie, że odwlekanie takich rzeczy może się skończyć gorzej. Też miałam jakąś infekcję i skończyło się na tym, że przez dłuższy czas brałam metronidazol https://ktomalek.pl/metronidazol-polpha ... ub-4232301 A myślałam, że to tylko jakas drobna infekcja i samo przejdzie. Lekarz do wymiany!
menia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 18:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]