Problem, proszę o pomoc.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problem, proszę o pomoc.

Postprzez Dariaaa. » 8 maja 2013, o 19:09

Kilka miesięcy temu poznałam chłopaka w internecie, posługiwałam się zdjęciami kuzynki która początkowo była przy naszych rozmowach.
Teraz on chce się ze mną spotkać, w jaki sposób mam powiedzieć mu że ta osoba na zdjęciach to nie ja ale tak żeby go nie zranić jeszcze bardziej i chciał utrzymywać kontakt? Dodam że nie potrafię tak ''prosto z mostu''. Proszę o pomoc.
Dariaaa.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 19:07

Re: Problem, proszę o pomoc.

Postprzez Adidasowa » 8 maja 2013, o 20:26

Trochę nie fair postąpiłaś. Skoro Ty chciałaś się z nim spotykać kiedyś to powinnaś być sobą, a nie podszywać się pod drugą osobę. Takie fałszerstwo nigdy nie wychodzi na dobre. Twój "luby" będzie na pewno mile zaskoczony. Skoro nie potrafisz prosto z mostu to jak zamierzasz to zrobić? Szczera rozmowa i nic więcej tutaj nie pomoże. Jeśli Ci na nim zależy to módl się żeby Ci wybaczył. Chociaż w necie to każdy może się podawać za kogoś kim nie jest. W rozmowie powiedz mu, że nie miałaś pewności, że on jest tym za kogo się podaje i ze strachu nie powiedziałaś prawdy;-) Może pomoże.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem, proszę o pomoc.

Postprzez elzbieta45 » 8 maja 2013, o 22:09

tak nie popieram tego aby ktoś się podszywał za inna osobe bo to nieuczciwe . szczera rozmowa . tylko jest to wielki znak zapytania czy uwierzy w szczere i uczciwe intencje
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Problem, proszę o pomoc.

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 8 maja 2013, o 23:29

A może to zrozumie i wcale nie będzie tak źle jakby się mogło wydawać? Może zrozumie całą tą sytuację ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Problem, proszę o pomoc.

Postprzez elzbieta45 » 9 maja 2013, o 08:10

ja bedac na miejscu osoby która by była w takiej sytuacji , ze ktoś podałby za swoja fotke kogos innego . Nie wiem czy bym zaufala , bo jeśli raz ktoś posunoł się do takiego czegos to i może być kolejny .
A le zycze powodzenia może jest bardziej wyrozumiała osoba niż ja
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Problem, proszę o pomoc.

Postprzez Hadassa » 9 maja 2013, o 10:00

Powiedz mu po prostu, że pokazałaś nie swoje zdjecie.. i tyle.. inaczej tego nie załatwisz....

Elu, ale młodzi też inaczej patrzą.... dla nich to często zabawa.. nie do końca chcą siebie pokazać, czasem ze strachu, czasem bo tak...
nawet jestem w stanie to zrozumieć... poza tym, wiem o tym, że wiele takich rozmów internetowych kończy się tam gdzie sie zaczęla.. i koniec....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]