Problem z akceptacją samej siebie...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z akceptacją samej siebie...

Postprzez paula » 7 lut 2013, o 22:17

Jak odbudować swoją psychikę? Co zrobić aby przestać myśleć o sobie negatywnie? Jak usunąć z siebie wszelkie kompleksy?
Jestem totalną pesymistką. Cokolwiek się stanie miedzy mną a moim ukochanym biorę to bardzo do siebie, winie siebie za to co się stało. Jeśli coś w łóżku nie wyjdzie - wmawiam sobie że to moja wina, że to ja jestem wszystkiemu winna!
Mam wspaniałego mężczyznę, który jest w stanie mnie zrozumieć i mi za wszelką cenę wmawia że jestem cudowną kobietą która jest mądra, śliczna, seksowna.
Ale sęk w tym że ja chyba tego tak nie czuje...
Co robić? już zaczyna mnie to powoli męczyć...
Póki co chciałabym się obyć bez psychologa, może znacie jakieś sposoby na poprawę mojego stanu psychicznego?
paula
 

Re: Problem z akceptacją samej siebie...

Postprzez ladyD22 » 8 lut 2013, o 12:05

Szczerze ci powiem ze najpierw musisz uwierzyc w siebie w swoje mozliwosci,jezeli bedziesz tak podchodzic do wszystkiego negatywnie ze wszystko twoja wina to twoj stan sie nic nie zmieni...Masz fantastycznego faceta ktory podnoisi cie na duchu ktory cie kocha mowi ci tak piekne slowa nic tylko ci pozazdroscic... ja kiedys tez tak mialam kompleksy ze jestem ta zla najgorsza ze wszystko moja wina, az wkoncu powiedzialam sobie dosyc przeciez tak naprawde niczemu nigdy nie bylam winna to ze czasem w lozku nie wyjdzie nie oznacza ze to prze zemnie . w zyciu tak jest ze raz jest dobrze a raz zle. Mysle ze wkoncu uwierzysz w siebie i bedzie wszystko wporzadku:) pozdrawiam cie i zycze powodzenia:P
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Problem z akceptacją samej siebie...

Postprzez Lilianka 15 » 8 lut 2013, o 23:55

Uważam ,że wizyta u psychologa mogłaby Ci pomóc w odbudowaniu obrazu właściwego samej siebie,tym bardziej,ze ta niska Twoja samoocena znikąd się nie wzieła i należało by znależć przyczyny takiego stanu rzeczy oraz przepracować je na terapii.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]