problem z miesiączką

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

problem z miesiączką

Postprzez Malciax33 » 12 cze 2012, o 16:47

Od marca biorę tabletki Jeanine.Wiadomo że po pierwszym opakowaniu miesiączka może się nie pojawić i tak też było więc podeszłam do tego na luzie.ale mamy już czerwiec, mam za sb 3 opakowanie i ostatnio czyli jakiś miesiąc temu dostałam miesiączkę ale była ona bardzo skąpa. Miałam również zmianę apetytu i mam tak do dziś a dokładnie raz nie chce mi się jeść a czasami mam napady obżarstwa i często po słonym mam ochotę od razu na słodkie. Teraz po kolejnym opakowaniu w niedziele dostałam okres i był on bardzo marny co dziwne dziś mi się już skończył a był to przecież dopiero drugi dzień. dodam że współżyję z chłopakiem i tylko zabezpieczamy sie tabletkami a kończy on często we mnie. Nie wiem co mam myśleć. Czy może to być ciąża czy może to przez tabletki anty.? a może mieć też wpływ na to tabletki na jelita które biorę od pewnego czasu.? kompletnie nie wiem co myśleć. proszę o pomoc i odpowiedź.
Malciax33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 16:33
Lokalizacja: Gniezno

Re: problem z miesiączką

Postprzez Nala » 13 cze 2012, o 16:06

Witaj! :)
Moim zdaniem nie masz dużych powodów do niepokoju. Miesiączki podczas brania tabletek często są skąpe i krótkie. Dużo rzeczy w nas się zmienia, w końcu to hormony. Jeśli nie odpowiada Ci to co się dzieje, idź do lekarza i poproś o zmianę tabletek :)
Nala
 

Re: problem z miesiączką

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 00:22

Najprawdopodobniej wina tabletek, ale ciąży nie wykluczam. Najlepiej zrób test lub idź do lekarza ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron