Problem z orgazmem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z orgazmem

Postprzez Blondyna 2020 » 31 mar 2020, o 10:45

Mam problem nie wiem czy to ze mną czy z moim partnerem. Otóż nie mogę dojść jak się kochamy (gdy jest we mnie). Dochodzę tylko lechtaczkowo. Jesteśmy że sobą już z parę lat. A nasz Seks jest masakra. Kocham go ale ja praktycznie go nie czuję.. ma małego(15cm) ja go pocieszam i nie chce mu robić przykrości to zawsze mu mówię że gada głupoty ze to nie jest ważne ile ma cm.. Czy naprawdę rozmiar ma znaczenie? Jeszcze jedna sprawa poci się strasznie po minucie już z niego kapie z czoła mi na twarz czy plecy brzydzi mnie to trochę sapie dyszy.. Najczęściej wolę go gdy ma głowę między moimi nogami. Wtedy dojdę ale lechtaczkowo. Sama jak się bawię to dojdę lechtaczkowo i (w środku) a z nim tylko lechtaczkowo. Nie wiem co mam z tym zrobić. Chciałabym czerpać przyjemność jak się kochamy ale nie wiem w jaki sposób.czy to problem ze mną czy z moim narzeczonym?
Blondyna 2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 10:31

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Gaja777 » 31 mar 2020, o 14:06

Miałam taki sam problem. Byłam z chłopakiem rok czasu i podczas seksu nie czułam, że był w środku.
Próbowaliśmy nawet podwójnej penetracji dildem i jego penisem i też nic. Nie czułam przyjemności nawet podczas oralnego seksu jego penis po prostu był mały. :?
Ogólnie mam problem z dojściem dopochwowym i szybciej dojdę łechtaczkowo zwłaszcza jak robię to sama, bo znam swoje cialo i wiem co lubię.
Mój chłopak też miał małego i to był główny powód naszego nieudanego sexu. Musiałam udawać, że było mi przyjemnie, bo nie mogłam mu powiedzieć, że przyczyną jest rozmiar jego członka. :?
Jedną z moich ulubionych pozycji jest pozycja na jeźdźca, jego też ale unikałam jej, bo przy każdym ruchu ze mnie wypadał. :oops: Przez to słyszałam od niego, że jestem nudna w łóżku a ja lubię seks i wcześniej nie miałam takiego problemu. Przez to wychodziłam na sztywną kłodę, bo nawet pozycja na pieska była do bani. Nie mogłam mu powiedzieć prawdy a czasem miałam ochotę mu to wyrzucić jak mówił o nudzie w łóżku i że jestem sztywna. :evil:
Gdybym nie miała porównania w seksie to też bym myślała, że ze mną jest nie tak.
Miałam przed nim partnera i takiego problemu nie było w łóżku, bo różnił się rozmiarem. Czułam go w środku i każdy bodziec, który kobiete podnieca a z nim nic.
Teraz też mam innego faceta i problemy łóżkowe zniknęły. Albo próbuj penetracji dildem i penisem albo zmień partnera. :?
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Blondyna 2020 » 31 mar 2020, o 14:23

Zmienić to nie wiem. Mamy dziecko i tak łatwo nie jest odejść jak coś nas łączy tym bardziej że jest małe. 4 lata razem a ja unikam seksu bo mnie to nie rajcuje nawet nie mam porównania bo on jest moim pierwszym a ja jego. Seks nie sprawia mi przyjemności.
Blondyna 2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 10:31

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Gaja777 » 31 mar 2020, o 14:30

To może kupcie sobie erotyczne zabawki? na allegro są fajne kauczukowe dilda o różnych rozmiarach. Współczuję Ci, bo wiem jak to jest nie czerpać z seksu żadnych przyjemności. Rok sie tak męczyłam :?
Ciężka sprawa, bo macie dziecko.
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Blondyna 2020 » 31 mar 2020, o 19:22

Nie wiem spróbuję zamówić. Może to coś pomoże. Już mi się znudziła miłość francuska.
Blondyna 2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 10:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]