problem z przyznaniem się do uczuć

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez lidkal » 19 paź 2014, o 11:41

Od miesiąca rozpoczęłam dorywczą pracę . Tam też poznałam Kaśkę i od razu sie zakolegowałyśmy. Na jednej wspólnej imprezie poznałam jej starszego brata. Później jeszcze kilka razy się z nim widziałam na wspólnych spotkaniach czy jak wpadał do pracy. Od przyjaciółki dowiedziałam się, ze wypytuje o mnie, podobam mu się. W tym problem, że mnie tez on bardzo się podoba, ale niestety nie umiem sie do tego przyznać. Każde jej pytania bagatelizuje i odpowiadam wymijająco. Teraz boję się że on da sobie spokój skoro ja jestem taka obojętna. Co mam zrobić ze sobą ? Od dziecka nie potrafiłam mówić o uczuciach :(
lidkal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 13:31

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez iza813 » 19 paź 2014, o 16:25

Hmm spróbuj przełamać swoją niesmiałość aby nie omineła cię jakaś fajna znajomośc,tym bardziej że facet się Tobą interesuje i Ty nim także :) Ciężko jest mi coś doradzić,ale ja na twoim miejscu chyba poszłabym do psychologa

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez benitta » 22 paź 2014, o 13:59

Musisz się zebrać w sobie, wziąć w garść i przyznać chociażby przed koleżanką - w rozmowie, że w sumie ten jej brat też jest całkiem fajny ... nie ma w tym nic złego, jeśli jej o tym powiesz. Nie musisz od razu mówić o wielkiej miłości, o wielkich uczuciach - powiedz po prostu, że też uważasz że jest fajny i tyle. Reszta sama się potoczy ... Nie możesz robić nic wbrew sobie, ale pamiętaj - że może Cię ominąć fajna znajomość, być może nawet jakieś niezwykłe uczucie ... trzymam kciuki!

Styl Skandynawski Sklep: White House Design.
benitta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 13:53

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez vxx » 28 paź 2014, o 19:02

No to pokaż że ci się też podoba, powiedz że jest fajny itd...
trochę dziwna jesteś
vxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 21:11

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez krejzolka2 » 29 paź 2014, o 01:59

Musisz się jakoś przełamać, bo szybko się zniechęci... Wystarczą jakieś drobne rzeczy, na początku postaraj się być po prostu miła :) a jak przychodzi ci to z trudem, to zdobądź jego numer telefonu i mu wyślij fajnego smsa
krejzolka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 01:54

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez Astra » 29 paź 2014, o 22:27

Z tego co piszesz wynika jasno, ze jestes osobowoscia zamknieta w sobie i na nic zdadza sie rady innych jesli
Ty sama nie sprobujesz otworzyc sie przed soba sama.
Nie jest to niiestety latwe zadanie do wykonania, bo wymaga przezwyciezania swoich slabosci i wewnetrznych
barier i blokad ktore ,,zamieszkaly,, w Tobie od dawien dawna i to one nie pozwolily wyksztalcic w Tobie uczuc uznawanych i nazywanych jako pewnosc w wyrazaniu swoich uczuc bez skrepowania .
To bez watpienia utrudnia Ci nawiazywanie kontaktow z osobami plci przeciwnej.
Widze, ze masz tego faktu swiadomosc i starasz sie chociaz do tego przyznac , a to juz bardzo duzy postep.
Dlatego uwazam , ze powinnas na poczatek porozmawiac szczerze ze swoja przyjaciolka i zwierzyc sie jej , ze nie masz po prostu odwagi by blizej poznac jej brata ktory ogromnie Ci sie podoba.
Sadze , ze przyjaciolka latwo nawiaze kontakt ze swoim bratem i znajdzie sposob bys swobodnie mogla np. porozmawiac z nim.
Uwierz mi, ze dalej bedzie Ci juz tylko latwiej i swobodniej.
Czasami w uczuciach jest potrzebna ingerencja osoby trzeciej i nie ma w tym nic zlego czy tez niestosownego.
Oczywiscie latwo sie mowi , a trudniej to samodzielnie wykonac.
Wiem cos o tym.
Jestem zreszta pewna , ze zdobedziesz sie na odwage i odzyskasz tak potrzebna Ci swobode i luz.
Jestem przekonana, ze dasz rade.
Innych kombinacji poznawania chlopaka bym jednak nie doradzala.
Zawsze najlepsze sa rozwiazania proste , bo one tak naprawde przynosza super efekty , szczegolnie w sferze uczuciowej.
Powodzenia i nie zatrzymuj sie , bo naprawde nie warto.
Ps. Moim zdaniem wizyta u psychologa , jak ktos Ci tu doradzal, jest zupelnie Ci nieporzebna , wierz mi. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez karina12321 » 6 lis 2014, o 16:52

szczerosc w zwiazku jest najważniejsza, budujaca
karina12321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 13:15

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez Pletwa Reborn » 7 lis 2014, o 00:01

Co gdy ktoś ma problemy z przyznaniem się do uczuć, ale też z tym nie walczy? Jest sam do końca życia?
Pletwa Reborn
 

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez Jamelia » 7 lis 2014, o 09:41

Hej, przeciez nie musisz opowiadac koleżance o uczuciach. wystarczy powiedzieć, że zainteresował Cię i chętnie byś się z nim jeszcze zobaczyła.
Zbytnio się nie odkrywasz w ten sposób, a dajesz jasny przekaz że facet może rozpocząć starania o Ciebie ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: problem z przyznaniem się do uczuć

Postprzez eDom » 5 mar 2015, o 23:36

Najlepiej sprawy zostawić same sobie, wtedy wszystko się ułoży ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]