Problem z seksem.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z seksem.

Postprzez mała_mi94 » 11 sie 2013, o 21:22

Szczerze przyznam, że nie wiem, czy jest to spowodowane tym, że mój chłopak jest do bani czy może już mnie nie pociąga albo czy to ma jakikolwiek związek z tym, że to już powinien być koniec, ale mam ogromny problem z seksem albo ze sobą. Nie mam bladego pojęcia.
Ogółem to jestem z tych dziewcząt (może już kobiet?), które mają większe libido niż reszta. Przynajmniej tak myślałam. Nieraz koleżanki żartowały, że gdybym znalazła chłopaka, to nie wypuściłabym go z łóżka. Potem zaczęły się teksty w stylu "krowa, która dużo muczy mało mleka daje", gdyż praktycznie ciągle rozmawiałam o seksie z koleżanką i nie ukrywam, są to miłe wspomnienia. Cóż... pewnego razu spotkałam się z moim byłym i poszliśmy do baru na drinki. Wypiłam ich może z dwa i już mnie wcięło (mogłam się trochę wstrzymać, bo dzień wcześniej była moja osiemnastka i też trochę wypiłam). Wiadomo jak się skończyło. Bez prezerwatyw, bez niczego. Pluję sobie w twarz do tej pory, że byłam taka głupia. To był chyba jedyny raz, kiedy popełniłam taką głupotę, bo ogółem zawsze trzymałam się pewnych zasad, które sama sobie ustalałam i nigdy ich nie łamałam. No ale cóż... miesiączki nie było, więc zamartwiałam się, czy nie jestem w ciąży. Wykupiłam tabletki 'po' i chyba z 5 testów ciążowych. 3 miesiące życia w takim strachu było tragiczne, ale sama sobie zawiniłam. Okazało się, że jednak nie jestem w ciąży, ale od tamtej pory cholernie boję się robić cokolwiek. Nie wiem... może to też dlatego, że chłopak mi mówił, że jestem ciasna. Chłopak się strasznie cieszył, ale ja nie widzę w tym nic fajnego. Nieraz od tamtego czasu próbował ją trochę rozszerzyć, ale nic z tego. Strasznie mnie to boli. Próbowaliśmy już z wszelkimi nawilżaczami i nic. Starałam się zapomnieć o tym, zrelaksować się, chłopak robi to powoli i stara się, ale to nie pomaga. Teraz unikam seksu jak ognia, bo nie sprawia mi to żadnej przyjemności, tylko ból. Nie ukrywam, że chłopak ma dość dużego penisa. Mam jakąś chorobliwą obawę przed ciążą. Jak chłopak wkłada mi tam palce to czuję jedynie ból i nic poza tym... Żadnej przyjemności. Tylko jakieś beznadziejne uczucie, że ktoś mi coś wkłada tam;/ Najpierw mam ochotę, potem jak coś do czegoś przyjdzie, to odkręcam kota ogonem i mówię, że nie, bo zaraz rodzice przyjadą albo że mam okres albo jakąś inną wymówkę. Nie wiem co się ze mną dzieje. Głupio mi iść do seksuologa z takim beznadziejnym problemem. Może Wy mi pomożecie? Bardzo liczę na Waszą pomoc. :usta
mała_mi94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 13:41

Re: Problem z seksem.

Postprzez Adidasowa » 11 sie 2013, o 21:27

Najprawdopodobniej będziesz musiała się udać do ginekologa, może coś jest nie tak? Ale może jeszcze masz błonę dziewiczą, która nie była zerwana? Może to być przyczyną bólu.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z seksem.

Postprzez Jamelia » 12 sie 2013, o 11:04

A kiedy był Twój pierwszy raz? Może jeszcze"nie przywykłaś", z czasem się to zmieni :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Problem z seksem.

Postprzez paula93 » 12 sie 2013, o 14:34

ale ja też tak miałam. cholernie mnie bolałob przez kilka pierwszych razy, ale było coraz lepiej :) każda z nas inaczej to przechodzi, jedną boli a drugą nie. jedną mniej boli a drugą bardziej.. może byc tak jak mówi Adidasowa , błona mogła nie byc zerwana za pierwszym razem i dlatego cie to boli. teraz tylko musisz mu pozwolic na przerwanie błony i będzie coraz lepiej :sex1
paula93
 

Re: Problem z seksem.

Postprzez Zielnik » 12 sie 2013, o 17:59

Po pierwsze, jeśli ginekolog niczego nie wykryje, to podejrzewam, że przyczyna niestety znajduje się na podłożu psychologicznym. Jesteś po prostu przerażona, nie potrafisz się zrelaksować i poddać uniesieniu, przez co nie podniecają cię pieszczoty, a co dalej prowadzi do tego, że wagina oraz narządy zewnętrzne nie są dobrze "wilgotne", zatem jest duże tarcie i to też może powodować ból. Nie pomaga ci nawet świadomość, że chłopak ma prezerwatywę, czyli jesteście zabezpieczeni? Bierzesz tabletki?

Odmień swoje wnętrza z http://basearchitekci.com/
Zielnik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 17:52

Re: Problem z seksem.

Postprzez mała_mi94 » 12 sie 2013, o 18:05

Błonę mam na pewno przerwaną, bo już byłam u ginekologa. Zresztą (nie napisałam tego), ale po tym razie po dwóch tygodniach znowu to z nim zrobiłam (na trzeźwo, prezerwatywa i tabletki były), a mi krew leciała, więc chyba dopiero wtedy ją przerwał. I tak po tym sprawdzałam czy na pewno nie jestem w ciąży... Tabletki odstawiłam na tych wakacjach (czyli gdzieś w maju), bo stwierdziłam, że i tak się nie odważę na seks. Boję się, że tak czy siak wpadnę. Kiedyś urządziłam chłopakowi taką akcję, że masakra, o której już wcześniej wspominałam. Zresztą strasznie przytyłam po tabletkach, chociaż je zmieniałam. A prezerwatywy to prezerwatywy... nie można tylko na nie liczyć.
mała_mi94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 13:41

Re: Problem z seksem.

Postprzez Dżela1997 » 14 sie 2013, o 14:52

Wydaje mi się że masz problem z którym powinnaś się zgłosić do ginekologa ,każda nawet najmniejsza obawa ,że coś jest nie tak jest ważna i powinna być skonsultowana z lekarzem .
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Problem z seksem.

Postprzez wezyr » 15 sie 2013, o 21:55

uważam że nie masz się czego wstydzić i obawiać idź do ginekologa a on ci pomoże w końcu to ekspert co nie? wszyscy jesteś my ludźmi :) a tak w ogóle to twój "problem" nie nalerzy raczej do takich których należy się wstydzić :) takie rzeczy się zdarzają.

pozdrawiam
wezyr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 21:45

Re: Problem z seksem.

Postprzez blackeyes13 » 26 sie 2013, o 19:45

Może to byc kwestia psychikki, jakas wewnetrzna blokada. Ja po pierwszysm razie jeszcze przez kilkanascie razow czulam bol, a przez 3 krawawilam. Ale z razu na raz bylo tylko lepiej.. wiec. do dziela:)

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08

Re: Problem z seksem.

Postprzez rozoowa » 26 sie 2013, o 21:11

Jest kilka powodów, dla których dzieje się z Tobą to co się dzieje:
-nie jesteś jeszcze gotowa na poważny związek,
-podczas stosunku nie jesteś w stanie się rozluźnić, bo prawdopodobnie kiedy tylko ma dość do zbliżenia przypomina Ci się wszystko, co działo się po tym, kiedy myślałaś, że byłaś w ciąży
-Twój obecny partner może nie być tym właściwym, lub jest mimo wszystko zbyt natarczywy i zawsze pieszczoty musi zakończyć seksem
-nie uważam, że musisz się wybrać do ginekologa, CHYBA ŻE już podczas tych pierwszych dwóch stosunków miałaś również ten sam problem
-jeżeli nic się nie zmieni, powinnaś wybrać się do seksuologa, to wcale nie jest mały problem, bo ponoć udane życie seksualne ma bardzo duży wpływ na życie - pozytywny oczywiście.
:)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Problem z seksem.

Postprzez eRozkosz_pl » 18 wrz 2013, o 13:45

A moim zdanie właśnie powinnaś wybrac się do ginekologa i sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest w porządku pod względem anatomicznym. druga sprawa to psychika- masz paniczny strach przed ciążą i nie możesz się rozluźnić,to wszystko dlatego.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]