Problemy jelitowe

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Problemy jelitowe

Postprzez Fruśka » 29 lut 2020, o 12:22

Powinnaś zadbać o naturalną mikroflorę jelitową i trochę ją wesprzeć, Multilac powinien Ci pomóc.
Fruśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 19:31

Re: Problemy jelitowe

Postprzez Hania1878 » 20 mar 2020, o 20:13

Jeśli ktoś potrzebuje specjalisty od spraw jelitowych to świetni lekarze sa w Szpitalu św. elżbiety na Mokotowie. Moja sąsiadka tam sie leczya, leżała nawet jaakis czas na oddziale proktologicznym, bardzo sobie chwaliła tamtejszą opieke.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Problemy jelitowe

Postprzez Monika4K » 24 mar 2020, o 11:19

Większość społeczeństwa zmaga się z problemem jakim są wzdęcia, ja też miałam z tym problem. Przyjmowałam wiele suplementow diety i próbowałam leczyć się domowymi sposobami, ale dopiero wizyta w poradni pomogła zażegnać ten problem. Dzięki pomocy specjalistów zwalczyłam ten problem i cieszę się każdym dniem.

Monika4K
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 14:53

Re: Problemy jelitowe

Postprzez Trotka » 28 mar 2020, o 19:58

Też stosuję Multilac i bardzo go lubię, opieka jelit to podstawa.
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: Problemy jelitowe

Postprzez AKrol » 10 paź 2022, o 11:56

Ja niestety miewam problemy z zaparciami. Tak mój organizm reaguje na stres, ale też dopadają mnie one w podróżach. Bardzo męcząca i kłopotliwa dolegliwość. Dość długo się z nimi męczylam, walczyła domowymi sposobami, ale efekt bywał różny. W końcu trafiłam na czopki eva qu i teraz zaparcia to już nie problem. Czopki super, bo działają miejscowo, nie uzależniają, można je stosować zawsze gdy jest taka potrzeba. Dzialaja szybko - u mnie do 15 minut, mozna więc sobie wizytę w toalecie zaplanować, co jest bardzo wygodne zwłaszcza w podróży.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]