PROBLEMY Z CERĄ

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Cera

Postprzez witaminka » 14 gru 2011, o 16:08

poziomkaa napisał(a):
witaminka napisał(a):Moja koleżanka brała chyba kiedyś Derminax, ona miała spore problemy z trądzikiem dawniej, więc mocno musiała dbać o cerę. To jest na oczyszczenie, mówisz, ale jak konkretnie wpływa na skórę? Dawaj więcej szczegółów, poziomaa ;).


Wpadłam tu na małą chwilkę, więc podrzucam tylko wątek o tych tabletkach z innego forum: http://www.klientki.pl/p/Czym-oczyscic-skore-6015, poczytaj sobie :)



Dobre i to :) Na tym forum do którego link podałaś, też raczej pozytywne opinie panują na temat Derminaxu :)

opelka27 , a co z tym peelingiem kawitacyjnym, daj jakieś szczegóły? :)
witaminka
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez e-kosmetolog » 10 sty 2012, o 11:11

Hej, z reguły jest tak że im więcej kosmetyków do skóry przetłuszczającej się używasz tym bardziej robi się ona tłusta. Dzieje się tak dlatego że pozbawiasz skórę jej naturalnego płaszcza hydrolipidowego i ona ma info : " zabierasz mi to ja muszę wyprodukować więcej" I produkuje tego łoju coraz więcej. Nie możesz więc stosować samych kosmetyków matujących i wysuszających, ale też od czasu do czasu krem półtłusty, nawilżający, jakieś sera itd. nawet jest wskazane stosowanie co jakiś czas oliwki, zatyka ona jednak pory. Proponuję produkt do demakijażu lawendowy miód do demakijażu syis, jest tłusty ale przy zmywaniu wodą zamienia się w mleczko i nie pozostawia tłustej powłoki. Kosmetyków matujących używaj tylko w dzień - na noc kremy nawilżające. powodzenia
e-kosmetolog
 

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez oppsboo » 1 kwi 2012, o 17:35

zel myjacy, maska i peeling w jednym Nivea, wystarczy ze bedziesz tym myc buzie i 3 razy w tygodniu robic maseczke, zeby twoja cera stala sie matowa. Tonik ogorkowy tez powinien pomoc :")
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez majasosna » 22 paź 2014, o 09:58

Na problemy z cerą polecam algi- stosuje od jakiegoś czasu algi mikroorganiczne- maseczki oczyszczają, redukują zaczerwienienia, ali i pomagają pozbyć się zmian trądzikowych. Poza tym to wyrób w stu procentach naturalny.
majasosna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 09:50

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 lis 2014, o 10:32

Przy cerze mieszanej, przy nawilżaniu należy pamiętać o sferze T (podbródek, nos i czoło), które zdecydowanie wyraźniej się przetłuszczają. Na te okolice stosować krem dla cery tłustej. Policzki, które często są przesuszone powinno nawilżać się za pomocą kremów dla cery suchej.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Kasiak » 6 wrz 2021, o 08:46

Ja na swoje problemy z cerą wpierw zaczęłam dogłębnie oczyszczać i rzadziej nakładać podkłady, czy pudre aby skóra mogła oddychać i się regenerować. A jak jeszcze zainwestowałam w szczoteczkę soniczną do twarzy FOREO Luna i w suplementy, m.in kolagen, omega 3 to dzisiaj już nie mam problemów z cerą :)

A ta szczoteczka jest bardzo fajna dostępna w Sephora: sephora.pl/foreo/FOREO-HubPage.html i ta mała luna play jest całkiem niedrogia
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Laraka » 16 lis 2021, o 13:57

Na wszelkie tego typu problemy na pewno pomoże wam preparat Beautyllagen - https://pharmaverum.pl/produkt/beautyllagen/. Ma bardzo wysoką zawartość naturalnego rybiego kolagenu, który bardzo dobrze przyswaja organizm i którego skuteczność jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Wygodny w użyciu - bo wystarczy raz dziennie wypić saszetkę proszku rozpuszczonego w szklance wody. W niedługim czasie zauważycie poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Żabnik » 21 lis 2021, o 16:34

Ja miałam ogromne problemy z cerą. Przetłuszczająca się skóra, wieczny trądzik. Koleżanka z pracy zasugerowała mi żebym zmieniła kosmetyki na te naturalne. Tu jest fajnie i szczegółowo napisane co w takich kosmetykach się znajduje https://warszawa.naszemiasto.pl/co-wart ... 15-8355458 Muszę przyznać, że odkąd zaczęłam stosować takie produkty moja cera uległa znacznej poprawie. Do tego piję codziennie 2 litry wody by odpowiednio nawodnić organizm od środka. Też stosujecie kosmetyki naturalne?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez donatka » 22 lis 2021, o 23:28

widzę dużą poprawę odkąd stosuję szczoteczkę do mycia twarzy, kupilam sobie w sferis model Sunay Leaf, jest świetnie zaprojektowana i nie podrażnia skóry
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez lizaewska » 23 lis 2021, o 11:00

Nie chcę, albo inaczej - wolałabym - nie brać żadnych leków i innych preparatów. Mam problem z trądzikiem. W związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych osób, czy naturalne metody jak opisane tu: https://kurujsie.pl/co-na-tradzik-mlodzienczy/ mają rację bytu?
lizaewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 10:55

Re: PROBLEMY Z CERĄ

Postprzez Adellaa » 23 lis 2021, o 12:21

mam ten sam problem od laaaat
Adellaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 12:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Megee, Rabka, Venfvfger