z brązu na ciemny blond

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

z brązu na ciemny blond

Postprzez fraysolex » 10 lip 2016, o 17:17

Kiedyś byłam ciemną blondynką ale włosy ściemniały mi do ciemnego mysiego brązu. Rozjaśniałam je z 10 razy, stopniowo. Najpierw lekkie ombre, później coraz mocniejsze, coraz wyżej, aż w końcu zostałam blondynką z lekkimi "modnymi" odrostami. Zaczęło to wyglądać bardzo nieestetycznie ponieważ kontrast był ogromny więc pomalowałam całość farbą JOANNA-CIEPŁE CAPPUCINO, kolor włosów lekko się wyrównał i byłam zadowolona. No ale włosy zaczęły mi odrastać i miałam na głowie 3 kolory. Pomalowałam JOANNA-MLECZNA CZEKOLADA aby uzyskać efekt moich naturalnych i jestem mega niezadowolona bo mam sztuczny, wpadający w kasztan kolor :evil:

Moje pytanie: Czy jeśli pomaluje ciemnym blondem nie wyjdą mi rude? Chciałabym żeby trochę wyblakły, wiem że do swojego naturalnego nie wrócę ale chciałabym, żeby były chłodniejsze, lekko jaśniejsze i naturalniejsze. A może ktoś ma inny pomysł? Też nie chce ich niszczyć w nieskończoność.. LASKI HELP!!!
fraysolex
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2016, o 17:02

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez Hadassa » 10 lip 2016, o 19:20

Moj pomysl jest taki. Udac sie do fryzjera i niech on dziala.. bo albo sciagnie kolor albo odpowiednio dobierze barwniki i wode utleniona by dojsc do naturalnego koloru. Ale to juz.. trzeba dobrego fryzjera

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez śmieszka » 11 lip 2016, o 15:55

równiez uważam, że w tym przypadku najlepiej będzie udać się do dobrego fryjera...bo samemu mozna sobie zrobić krzywdę ;)
śmieszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 12:36

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez Revelka » 11 lip 2016, o 21:34

Fryzjer to dobry pomysł, samemu to można sobie więcej szkody narobić ...

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez BlackWolf » 12 lip 2016, o 17:41

Zgadzam się. Fryzjer na pewno zrobi to perfekcyjnie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez Biedrona » 12 lip 2016, o 22:31

Szkoda włosów! Najlepiej idź do sprawdzonego fryzjera. On z pewnością będzie wiedział co ma robić :) powodzenia!

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez olenka90 » 22 sie 2016, o 08:30

zgadzam sie. Takie farbowanie czy rozjaśnianie na własną ręke bardzo zaszkodzi włosom a przy tym efekt nie jest pewny

olenka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 sie 2016, o 08:02

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez Panna_Mysia » 24 sie 2016, o 18:34

Ja także uważam, że powinnaś wybrać się do fryzjera. Włosy po nałożeniu farby często wyglądają zdrowo, bo mają piękny połysk i głęboki kolor. Niestety po tylu koloryzacjach Twoje włosy mogą w końcu mieć dość... w moim przypadku było podobnie, więc radzę Ci kochana tak całkiem szczerze - wybierz się do fryzjera, aby wyrównać kolor i może na jakiś zabieg odbudowujący? Koniecznie też zainwestuj w szampon z bogatym składem (może z olejkami) oraz odżywki/maski do włosów.

Moja historia była podobna... Po nieudanej koloryzacji a następnie dekoloryzacji włosy poddały się. Stały się suche, łamliwe... i w końcu z burzy włosów do pasa została mi niezbyt imponująca fryzura ledwie, ledwie do ramion... Zatem - nie eksperymentuj.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez agnes89 » 4 paź 2016, o 14:31

trzeba uważać żebyś nie miała żółtych włosów poza tym taki radykalny zabieg najlepiej uzgodnić z fryzjerem;)

agnes89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 12:07

Re: z brązu na ciemny blond

Postprzez KasiaW » 6 paź 2016, o 15:28

Wiesz co wiem po sobie... nie męcz się idź do fryzjera raz a porządnie, a potem odrosty już rób sama.
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]