Problemy z erekcją u chłopaka

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 30 maja 2014, o 11:03

Nie znalazłam takiego wątku więc zakładam nowy - mój chłopak ma dopiero 24 lata a ostatnio zdarza się, że nie staje na wysokości zadania. Bardzo chce mu pomóc, ale kompletnie nie mam pomysłu. Może coś podpowiecie? Widzę jak się męczy z tym problemem.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Daria_W » 30 maja 2014, o 16:27

Ten problem dotyczy nie tylko Twojego chłopaka, mój mąż też miał z tym swego czasu kłopoty. Widziałam, że się męczy i chciałam mu pomóc, zgłębiłam więc nieco temat. Zacznij może od pogrzebania w internecie za jakimiś wartościowymi informacjami na ten temat, także opiniami ze strony lekarzy.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 30 maja 2014, o 19:23

Faktycznie sporo poszperałam i informacji jest sporo. Nie wiem więc od czego zacząć. Co Ty zrobiłaś żeby pomóc swojemu mężowi?
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Truteń » 30 maja 2014, o 21:35

polecam L-argininę.
Avatar użytkownika
Truteń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 22:42

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 16:41

asia_23 napisał(a):Faktycznie sporo poszperałam i informacji jest sporo. Nie wiem więc od czego zacząć. Co Ty zrobiłaś żeby pomóc swojemu mężowi?

Przede wszystkim dużo z nim rozmawiałam. Najpierw musiałam go przekonać do pewnych kwestii i uświadomić, że to nie jedgo wina, co naprawdę nie było łatwe. Ale jak już to zrozumiał dyskretnie podsunęłam suplement - Maksimus Forte. Drastycznie zmieniłam też dietę. I nazałam sport, co chyba bolało najbardziej heh
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 31 maja 2014, o 16:52

Daria_W napisał(a):
asia_23 napisał(a):Faktycznie sporo poszperałam i informacji jest sporo. Nie wiem więc od czego zacząć. Co Ty zrobiłaś żeby pomóc swojemu mężowi?

Przede wszystkim dużo z nim rozmawiałam. Najpierw musiałam go przekonać do pewnych kwestii i uświadomić, że to nie jedgo wina, co naprawdę nie było łatwe. Ale jak już to zrozumiał dyskretnie podsunęłam suplement - Maksimus Forte. Drastycznie zmieniłam też dietę. I nazałam sport, co chyba bolało najbardziej heh


Dieta..mam powiedzieć młodemu facetowi żeby przeszedł na dietę? Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 20:42

asia, jak Cię kocha i zależy mu nie tylko na sobie, ale również na Tobie to z pewnością nie będzie miał nic przeciwko temu. Trzeba tylko delikatnie i taktownie podejść do tematu bo inaczej faktycznie może się obrazić. Ale jak uświadomisz mu, że pewnie jest zdrowy, ale robi po prostu pewne błędy to myślę, że jakoś to przeboleje i się za siebie zabierze.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 31 maja 2014, o 22:26

Daria_W napisał(a):asia, jak Cię kocha i zależy mu nie tylko na sobie, ale również na Tobie to z pewnością nie będzie miał nic przeciwko temu. Trzeba tylko delikatnie i taktownie podejść do tematu bo inaczej faktycznie może się obrazić. Ale jak uświadomisz mu, że pewnie jest zdrowy, ale robi po prostu pewne błędy to myślę, że jakoś to przeboleje i się za siebie zabierze.


Może masz rację. A powiedz mi w zasadzie na jaką dietę kazałaś mu przejść? Bo nie bardzo mam pojęcia jaki sposób odżywiania mógłby mu w tym pomóc.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 22:34

Oj zdrowy, racjonalny sposób odżywiania – tak jak lekarze zalecają odżywiać się wszystkim. Tak żeby mu trochę cholesterol spadł, żeby trochę schudł. Oczywiście zdrowo jedliśmy oboje. Czerwone mięsko prawie w ogóle zniknęło z naszego stołu. Zamiast tego pojawiły się dużo ryb i drobiu. Zamieniliśmy jasne pieczywo i makarony na ciemne, a ryż na kaszę gryczaną. Do tego ogromne ilości warzyw, owoców. Efekty szybko było widać. Ale musisz pamiętać, że dieta to nie wszystko.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 31 maja 2014, o 22:35

Daria_W napisał(a):Oj zdrowy, racjonalny sposób odżywiania – tak jak lekarze zalecają odżywiać się wszystkim. Tak żeby mu trochę cholesterol spadł, żeby trochę schudł. Oczywiście zdrowo jedliśmy oboje. Czerwone mięsko prawie w ogóle zniknęło z naszego stołu. Zamiast tego pojawiły się dużo ryb i drobiu. Zamieniliśmy jasne pieczywo i makarony na ciemne, a ryż na kaszę gryczaną. Do tego ogromne ilości warzyw, owoców. Efekty szybko było widać. Ale musisz pamiętać, że dieta to nie wszystko.


Nie brzmi źle. Pewnie przysłużyłoby się to nam obojgu. A alkohol? Słyszałam, że też może utrudniać „te sprawy”. Co jeszcze oprócz diety?
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 22:36

No tak, z alkoholu też lepiej zrezygnować, zwłaszcza jak facet już ma problem. A poza dietą. No cóż, trzeba się zdrowo wyluzować. Mojemu mężowi pomogło jak nauczył się bardziej cieszyć seksem w takim zabawowym tego słowa znaczeniu. Jak przestał traktować to zadaniowo, zaczął się śmiać, cieszyć to od razu wszystko było lepiej.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez asia_23 » 31 maja 2014, o 22:39

No tak, u mojego chłopka też jest ten problem. Dopóki nie pojawił się problem to był w łózku radosny, spontaniczny. A wystarczyło, że raz mu nie wyszło i podchodzi do tego..nie wiem..jak do wyniku, który trzeba osiągnąć. Szczerze – strasznie mnie to wkurza.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Amaretto » 6 cze 2014, o 18:44

Niestety ale czasami tak się zdarza .Często powodem jest nieodpowiedni tryb życia : stres, złe odżywianie się.
Może warto byłoby również wybrać się do specjalisty. Seksuolodzy specjalizują się często w takich problemach i na pewno wizyta powinna pomóc. My również jakiś czas temu skorzystaliśmy z takiej wizyty. Gdybyś była zainteresowana to pomogła nam pani Monika Rudy, która aktualnie pracuje w gabinecie psychologicznym w Warszawie, przy ulicy Gocławskiej (tutaj masz do niej kontakt:SPAM)

Ostatnio edytowano 6 cze 2014, o 21:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez redorange666 » 9 cze 2014, o 16:05

Jako facet.
wpływ na erekcję ma alkohol (nie mówię o małych ilościach tylko o piciu częstym i gęstym), nikotyna czyli palimy min paczuszkę dziennie, dieta... jak Pan jest otyły i do tego pochłania ogromne ilości tłuszczów no to mu urządzonko na pewno nie będzie sprawnie działało.
Nie jestem lekarzem i jak na razie nie mam z tym problemów ale wiem że stres ma ogromny wpływ na problemy z erekcją.
Pierwsze pytanie... czy ma poranny wzwód??? Jeżeli tak to nie jest to problem fizyczny a psychiczny... i tutaj diety nie pomogą...
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Aniaaaaa » 16 cze 2014, o 03:58

Poranny wzwód powinien mieć każdy zdrowy facet :) Bo po całej nocy ładuje się testosteronem co powaduje poranne sztywnienie ;) ;)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez redorange666 » 16 cze 2014, o 13:10

Powinien a nie każdy ma i nie zawsze go ma...
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Life_is » 16 cze 2014, o 21:53

czasem tak jest tylko na tle nerwowym
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez eRozkosz_pl » 22 lip 2014, o 11:41

Bardzo często to nic innego jak nerwy i stres,dlatego jedno co moge polecić to maksymalne rozluźnienie,a jest to możliwe jeżeli ufamy swojemu partnerowi i on nam,wtedy kiedy nikt nie czuje się skrępowany.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez Aniaaaaa » 26 lip 2014, o 16:50

Spróbuj rozładować w nim napięcie jakimś miłym gestem bądź np po prostu rozśmiesz go czymś i nie dopuszczaj do tego by myślał o seksie jak o ("maturze") że albo zda albo nie zda i będzie uziemiony :) Bo to powoduję u niego dyskomfort psychiczny i ma spory wpływ na jego "sprzęt" :)i jakość podczas stosunku :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez eRozkosz_pl » 16 wrz 2014, o 14:46

I jak teraz wygląda sytuacja,czy coś zmieniło się na plus? Daj znać w miarę możliwości poza tym sexi bielizna też na pewno tutaj nie zaszkodzi:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez kasiasta » 15 paź 2014, o 20:16

witam, domyślam się, że chodzi o zbyt wczesny wytrysk, ja i mój chłopak też mieliśmy z tym problemy.. Nic nam nie pomagalo, cwiczenia, próbowaliśmy nawet po kilka razy, z każdym kolejnym bylo troche lepiej, jednak nie na tyle na ile byśmy chcieli. Sadze, że gdybym wtedy nie przeczytała o jednym specyfiku to do dziś byśmy się z tym nie mogli uporać. Kupiłam mu takie tabletki które sprawiają, że stosunek trwa dłużej.. Jeśli kogoś to interesuje to moge podać linka. Do tego jest taki żel który powoduje cos jak lekkie miejscowe znieczulenie.. Pomaga oswoić się i tak szybko nie wybuchać. Tabletki daja zaś długotrwały efekt, jest jednak jeden skutek uboczny - facet ma zwiekszoną chcice i czasami może przypominać królika :D dla mnie bylo to dobre. Polecam
kasiasta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 20:08

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez klaudiaap » 15 paź 2014, o 20:19

jesli moglabys podac ten link to byłoby super, nie chce mi sie zbytnio szukac a jesli masz cos sprawdzonego to chetnie bym to sprawdzila, mam pieniadze wiec cena nie gra zbytnio roli, najbardziej na swiecie zalezy mi na rozwiazaniu jakos tego problemu i zrobie to bo tak sobie postanowilam :)
klaudiaap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 20:14

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez kasiasta » 15 paź 2014, o 20:27

nie spodziewalam się tak szybkiej odpowiedzi. SPAM proszę Cie bardzo i mam nadzieje, że pomoże, tak jak pomoglo nam :)

Ostatnio edytowano 16 paź 2014, o 10:45 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: A ja proszę Cię bardzo nie spamuj! Następnym razem dostaniesz bana.
kasiasta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 20:08

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez brazylia » 17 paź 2014, o 12:07

wystarczy w wyszukiwarce wpisać np. Kamagra - to chyba najpopularniejszy środek.

brazylia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 12:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Problemy z erekcją u chłopaka

Postprzez krejzolka2 » 29 paź 2014, o 01:57

Jest młody i nie powinien mieć z tym problemu. Tylko lekarz może pomóc
krejzolka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 01:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]