Problemy z pierwszym razem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problemy z pierwszym razem

Postprzez Ajsik » 15 wrz 2012, o 18:09

Witajcie!
Głównie z tego powodu znalazłam się na tym forum, a mianowicie jestem z moim chłopakiem od 3 lat. Oboje jesteśmy siebie pewni, nie jedno przetrwaliśmy. I ostatnio (tzn. wcześniej też o tym myśleliśmy) zaczęliśmy się poważnie nad tym zastanawiać. Nie raz już próbowaliśmy, przechodziliśmy od zwykłych pieszczot do seksu i nic... W chwili kiedy on próbuje we mnie wejść włącza się jakaś blokada, głownie dotycząca bólu, i za nic nie mogę tego ciągnąć dalej. On ciągle zapewnia mnie o miłości, że może poczekać, że jestem najważniejsza i z pokorą znosi wszystko. Ale widzę, że bardzo go to męczy. Chciałabym mu to ofiarować, bo jestem pewna, że to ten jedyny, ale zupełnie nie wiem skąd się biorą moje lęki.
Dodam też, że sama w taki sposób też się nie zaspokajałam, także to byłby pierwszy raz...
Oboje mamy po 18 lat.

Joanna

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Problemy z pierwszym razem

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 10:43

Skoro masz jakąś blokadę to wydaje mi się, że taka gotowa to nie jesteś. Natomiast może po prostu facet musi Ci zafundować dłuższą grę wstępną? Albo wypij lampke wina na rozluźnienie?
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Problemy z pierwszym razem

Postprzez myszencja » 17 wrz 2012, o 13:27

Jesli ginekolog nie stwierdził u Ciebie żadnych przeszkód natury fizycznej to problem musi być tylko w Twojej psychice. Musisz być naprawdę rozluźniona, może zmieńcie pozycje lub kupcie też coś do nawilżenia no i próbujcie dalej, na spokojnie ;)
myszencja
 

Re: Problemy z pierwszym razem

Postprzez Tinuviel » 17 wrz 2012, o 21:32

Z mojego doświadczenia Ci powiem, że mnie prawie w ogóle nie bolało. Za pierwszym razem po prostu było to dziwne uczucie, bo nowe ;-) Wcale nie było nieprzyjemnie. Oczywiście też bez rewelacji, ale to przyszło z czasem ;-) Oczywiście każda kobieta jest inna, ale nie obawiaj się bólu. Bardziej Cię będzie bolało jak będziesz spięta i zestresowana.

I popieram też pomysł wypicia winka, alkohol rozluźnia, nabiera się dzięki niemu zdecydowania, umila atmosferę. Zróbcie sobie taki spokojny wieczór tylko we dwoje, zjedzcie kolacje, włączcie muzykę, i może wtedy się rozluźnisz ;-) A jeżeli będziesz miała nadal tak duże obawy to oznacza, że musisz jeszcze z tym poczekać, bo nie jesteś gotowa...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy z pierwszym razem

Postprzez iza_rozpustnica » 18 wrz 2012, o 08:24

Odwiedźcie razem lekarza. Twojego ginekologa lub seksuologa i porozmawiajcie z nim wspólnie.

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]