promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 16:32

Ostatnio na jednym z przystanków autobusowych zobaczyłam reklamę..wibratora. Wisi sobie w miejscu gdzie wszyscy mogą ją zobaczyć (nawet dzieci) i zastanowiło mnie czy już naprawdę jest pozwolenie na reklamowanie wszystkiego i wszędzie. Ja do tego typu reklam jednak podchodzę sceptycznie.
aura
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:06

Ja również uważam to za dużą przesadę.. Tym bardziej, że jest to dosyć intymna i delikatna sprawa każdego z nas. Dzieci nie powinny tego oglądać i zadawać krępujących pytań. Z taką reklamą już naprawdę mocno przesadzili:)
ABCbielizny
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez kora453 » 18 lut 2011, o 14:00

hmmm nie spotkałam się z takim czymś, ale to jakiś plakat? Ciekawa jestem jak wygląda. Sam pomysł dość dziwaczny i też podchodzę sceptycznie, tym bardziej na przystanku autobusowym. Chociaż patrząc od strony reklamującego przez to zaskoczenie może przyciągnąć klientów.
kora453
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez eta » 18 lut 2011, o 18:52

tak??? nie widziałam :)
na pewno to był wibrator?? jeśli tak to maja sobie poczucie humoru :)
eta
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez dzo » 5 mar 2011, o 15:55

w moim mieście czegoś takiego nie widziałam, w sumie to mnie nie dziwi taka reklama bo w dzisiejszych czasach reklamy są nafaszerowane erotyzmem :? nikt jednak nic z tym nie robi
dzo
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:11

Trudno się z Tobą nie zgodzić,ponieważ w dzisiejszym świecie reklama bardzo zcesto oparta jest na dużej erotyce. Jest to fajne i pociągające jeżeli nie przekracza pewnej granicy dobrego smaku. A w przypadku reklamy wibratorów na przystanku znacznie ją przekracza.
ABCbielizny
 

Re: promocja wibratorów na przystanku autobusowym

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:39

Na przystanku autobusowym? Nie no to już przesada.
Czego to jeszcze nie wymyślą ..
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]