Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy magi

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy magi

Postprzez joa.sz » 26 maja 2013, o 16:38

Witam wszystkich,
jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską o bliskich związkach osób, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy – przemocy fizycznej, seksualnej, emocjonalnej (psychicznej).
Osoby, które mają takie doświadczenia i znajdują się obecnie w stałym związku – bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta nie jest zbyt długa i wypełnienie jej nie zajmie dużo czasu. Badanie jest w pełni anonimowe i zostanie wykorzystane wyłącznie do mojej pracy magisterskiej.

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-46992.html

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)
joa.sz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 16:36

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez 456 » 27 maja 2013, o 14:11

Proszę bardzo. Ciekawa ta ankieta.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez maaagnoliaaa » 28 maja 2013, o 07:27

Jestem ciekawa jakie wyniki końcowe będą tej ankiety;)
maaagnoliaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 12:51

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez Paula_s22 » 28 maja 2013, o 12:59

Szkoda ze nie ma wiecej pytan o negatywy uwazam ze sa osoby ktore byly w tym dlugo ale postanowily odejsc skonczyc z tym skoro uciekaja do pomocy (tak jak bylo to w pytaniach). No ale mam nadzieje ze pomoglam
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez joa.sz » 31 maja 2013, o 12:05

Dziękuję za pomoc:) jeśli ktoś jest zainteresowany wynikami, to jak tylko je zliczę i opracuję to nie ma problemu, mogę się nimi podzielić:)

Mam jeszcze dodatkową prośbę: muszę jeszcze przebadać grupę porównawczą, czyli osoby, które nie doświadczyły przemocy i znajdują się obecnie w stałym związku.
Oczywiście badanie jest również anonimowe.

link do ankiety dla osób, które nie doświadczyły przemocy: http://moje-ankiety.pl/respond-47441.html

Jeszcze raz dzięki za pomoc!
joa.sz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 16:36

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez 456 » 2 cze 2013, o 14:35

joa.sz napisał(a):Dziękuję za pomoc:) jeśli ktoś jest zainteresowany wynikami, to jak tylko je zliczę i opracuję to nie ma problemu, mogę się nimi podzielić:)

Super. Też chciałabym znać wynik.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Prośba o wypełnienie ankiety – pomoc w badaniu do pracy

Postprzez Justyna28 » 2 cze 2013, o 17:21

Dla mnie ta ankieta była nudna, zwłaszcza te pytania dotyczące zachwytu nad osobą NN. Uważam,że powinny być tam inne pytania dotyczące więzi partnerskich,a nie przewaga oceny zachwytu na widok partnera czy ocena w jakiej skali mnie podnieca. To jest moje zdanie.
Justyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 13:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], jagina