Zagubiona w życiu dziewczyna

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez jan_kowalski » 26 sty 2017, o 21:46

Od czterech miesięcy jestem w związku z kobietą, wszystko układało nam się bardzo dobrze.
Nie mieszkamy razem, ale widujemy się raz w tygodniu, czasami częściej lub rzadziej.
Od jakiegoś czasu nie potrafimy razem rozmawiać, podczas ostatniego spotkania powiedziała, że czuje się strasznie zagubiona w życiu, ale nie chce powiedzieć dlaczego i nie wie co czuje i czego chce, nie naciskałem jej. Parę razy powiedziała tylko, że ma trudną sytuację z rodzicami w domu.
Stała się bardzo oziębła i coraz rzadziej ze sobą rozmawiamy.
Zaczynam czuć jakbyśmy się od siebie oddalali.
Bardzo chcę jej pomóc, ale nie wiem jak to zrobić.
Chciałbym się poradzić, co mogę zrobić, czy najzwyczajniej w świecie dalej się starać i próbować budować ten związek ?
Czy mam może postąpić jakoś inaczej ?
jan_kowalski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 21:32

Re: Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez Hadassa » 26 sty 2017, o 22:19

Wg mnie moze warto by bylo jej otwarcie powiedziec ze chcesz jej pomoc a jak cos to jestes w stanie nawet poczekac az sytuacja w jej domu sie unormuje..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez BlackWolf » 26 sty 2017, o 22:23

Problemy w domu mogą odbijać się na naszych połówkach. Nerwy, stres - różne są sytuacje.
Spróbuj porozmawiać z nią szczerze i otwarcie.
Po tym wszystkim łatwiej będzie Ci ocenić na czym stoisz.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez jan_kowalski » 27 sty 2017, o 21:46

No właśnie najgorsze jest to, że ona nie chce nic powiedzieć, ani nawet pozwolić sobie pomóc, zamknęła się w swoim świecie
jan_kowalski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 21:32

Re: Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez redorange666 » 27 sty 2017, o 23:38

Jest ktoś inny a zwala na problemy w domu. Nazywam to syndromem osiołkowi w żłoby dano.
Pomyśl, Przemyśl i wyciągnij wnioski.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zagubiona w życiu dziewczyna

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 21:01

jan_kowalski napisał(a):Od czterech miesięcy jestem w związku z kobietą, wszystko układało nam się bardzo dobrze.
Nie mieszkamy razem, ale widujemy się raz w tygodniu, czasami częściej lub rzadziej.
Od jakiegoś czasu nie potrafimy razem rozmawiać, podczas ostatniego spotkania powiedziała, że czuje się strasznie zagubiona w życiu, ale nie chce powiedzieć dlaczego i nie wie co czuje i czego chce, nie naciskałem jej. Parę razy powiedziała tylko, że ma trudną sytuację z rodzicami w domu.
Stała się bardzo oziębła i coraz rzadziej ze sobą rozmawiamy.
Zaczynam czuć jakbyśmy się od siebie oddalali.
Bardzo chcę jej pomóc, ale nie wiem jak to zrobić.
Chciałbym się poradzić, co mogę zrobić, czy najzwyczajniej w świecie dalej się starać i próbować budować ten związek ?
Czy mam może postąpić jakoś inaczej ?


Postaw na szczerość, ale nie naciskaj. Może lepiej powiedzieć "słuchaj widze ze nie jest dobrze, ale chce zebys wiedziała że jestm tu dla Ciebie"
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]