Przeciwieństwa się przyciągają ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przeciwieństwa się przyciągają ?

Postprzez Dżastaa » 5 cze 2012, o 11:51

Czy oby to nie guzik prawda ?
Nie wiem sama, czy nadszedł do nas jakiś kryzys, ale po prostu coraz częściej zaczynam dopatrywać się kompletnych nie przypasowań do siebie. Głupie bo głupie przykłady ale no ja to WIDZĘ. Przykładowo, mamy wspólne zdjęcia, wspommnienia nie tylko muszą być w sercu bo fajnie popatrzeć na coś więc wywołuję zdjęcie i ustawiam w pokoju w ramce. . .
A mój narzeczony, zobaczy fajne auto i ustawia auto na pulpicie komp. i się nim zachwyca. Chciałabym pojechać w jakieś fajne miejsce, obojętne jezioro, park czy coś,byle razem raz na jakiś czas spędzić tylko czas we dwoje w fajnym miejscu a mój narzeczony tylko bierze pod uwagę miejsca związane z autami, wyścigi itd ;|
Wyszliśmy ostatnio na spacer bo miałam pewne problemy rodzinne zaczęłam mu się zwierzać liczyłam na pomoc, a ten burknął ze dwa zdania nic mi nie pomagające a zgadnijcie czym był bardzo zajęty? Oglądaniem samochodów stojących na parkingach na osiedlu ! :evil: Wczoraj nagle zamilkł na parę godzin, nic się nie odzywał w sumie pierwsza taka sytuacja gdy tak milczał będąc w domu, a po paru godzinach przesłał mi mm-sa czy podoba mi się co zrobił, a co zrobił ? Zmienił podświetlenie zegarów w samochodzie ;| a ja siedziałam w domu i zastanawiałam się jak głupia czemu się nie odzywa, czy coś się stalo, gdzieś pojechał coś zrobił ?
Coo raz częściej widzę sytuacje gdzie w ogóle inaczej myślimy ;/

Kochane kobietki, doradźcie jak to jest. Co prawda już byłam w dłuższym związku kiedyś tam, ale każdy facet jest inny... więc sama nie wiem, czy to przejsciowe, czy co;/
Czy nie daj Boże przetarły mi się oczka z miłości i zaczynam wypatrywać niedoskonałości ? :/

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: Przeciwieństwa się przyciągają ?

Postprzez mycha25 » 6 cze 2012, o 21:10

Myślę że na początki,kiedy kogoś poznajemy to te przeciwieństwa są fajne ale kiedy związek przeradza się w coś poważnego,kiedy dochodzą takie zwykłe codzienne sprawy to to może trochę przeszkadzać.Z drugiej strony każdy ma wady i jeśli się kogoś kocha to trzeba je zaakceptować albo może próbować troszkę zmienić.
Wielką pasją Twojego faceta są samochody.Fajnie że jakąś pasję ma ale ona jest tak wielka że zaniedbuje Ciebie.Musisz albo pokochać je tak samo :) albo to zaakceptować.Ale jednak niezbędna będzie rozmowa na ten temat.Powiedz mu że czujesz się mniej ważna,że jest Ci z tym zle.Musi zrozumieć że skoro związał się z kobietą to jego pasja musi zejść lekko na dalszy plan.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Babicgtr