Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez crispoznan » 23 paź 2015, o 10:29

Witam, mam 25 lat pewnie mój temat nie pasuje tutaj ale zaryzykuje i napisze pare słów,przegralem zaklad z kolezankami bylem za pewny siebie chodzilo o parkowanie tylem pod stromą górke samochodem,bardzo ciezki manewr i robila to kolezanka ktora jest fajtłapą jezeli chodzi o prowadzenie auta,widzialem pelno razy ze gaslo jej auto na swiatlach,krzywo parkowala nawet no rownej powierzchni itp....wykonanie tego przez nią graniczylo z cudem niemozliwe....ale udało jej sie nie wiem jak ale udalo....do rzeczy no i założylem sie z nia o wszystko,co mi tam i tak nie przegram a jednak......porażka na maksa,ona byla z dwiema kolezankami.wkrotce musze ten przegrany zaklad wykonac,niestety jest koszmarny,prosze nie smiejcie sie,mam byc ich służącym u nich w domu przez 2 godziny...i tu jest problem nie wiem czego sie spodziewac?co kobiety mogą miec w glowie?co np moga kazac mi robic?na najgorsze nawet chce byc przygotowany,one sa w moim wieku 24-25 lat okolo.adrian. :cry:
crispoznan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2015, o 10:25

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez Marusia » 23 paź 2015, o 11:52

zalozyles juz taki sam watek na wiaz wiec dziewczyny nie doradza Ci tu nic nowego. Zaklad to zaklad. przegrales to musisz odrobic a co Cie czeka to sie dopiero dowiesz...
Marusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 17:07

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez Czarna » 23 paź 2015, o 12:18

Czy my siedzimy w głowach Twoich koleżanek?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez crispoznan » 23 paź 2015, o 15:28

Czarna napisał(a):Czy my siedzimy w głowach Twoich koleżanek?

wiem ze nie siedzicie,tylko jako dziewczyny wiecie moze troche lepiej co wasza płeć moze wymyslec,co moze miec w glowie
crispoznan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2015, o 10:25


Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez wera43 » 24 paź 2015, o 01:29

BEz przesady....
wera43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 22:06

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez kartka » 25 paź 2015, o 01:50

O ile to nie prowokacja... to szczerze nie kumam, o co to wielkie halo. To tylko głupi zakład i żart. Dziewczyny się powygłupiają kilka minut i po sprawie ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez Misia32 » 26 paź 2015, o 21:42

miałysmy się nie śmiać, ale trudno tego nie zrobić :D nie martw się, dziewczyny zazwyczaj są troche mniej zboczone niz faceci wiec najgorsze co cie czeka to..odkurzanie :D

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez crispoznan » 27 paź 2015, o 15:58

Misia32 napisał(a):miałysmy się nie śmiać, ale trudno tego nie zrobić :D nie martw się, dziewczyny zazwyczaj są troche mniej zboczone niz faceci wiec najgorsze co cie czeka to..odkurzanie :D

obys miala racje,zeby mialy twoj tok myslenia to w ciemno moge nawet 4 godziny byc tym sluzacym..."kara"nastąpi w piatek o 19...pisze kara no bo nic nie wiadomo....
crispoznan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2015, o 10:25

Re: Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

Postprzez lirenka12 » 30 paź 2015, o 17:23

To zależy jaką mają wyobraźnię. Myślę, że aż tak źle nie będzie.
lirenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 paź 2015, o 15:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7