Przestałam mu się podobać

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przestałam mu się podobać

Postprzez Megi94 » 28 maja 2019, o 09:30

Jestem w związku z moim chłopakiem już 7 lat. Ostatnio niestety mi powiedział, że jeśli chce aby nasz związek przetrwał to Musze się wziąć za siebie Bo przestałam być dla niego atrakcyjna. Nie jestem dresiarą, zawsze staram się ładnie wyglądać ale on ma kilka rzeczy w mojej garderobie których nie znosi, powiedział że się mnie wtedy wstydzi . Powiedział również, że ogląda sie za innymi kobietami i że powinnam zacząć uprawiać jakiś sport.Nie wiem może jestem głupia ale nie chce go stracić. Nie wiem czy to, że faktycznie się za siebie zabiorę (bieganie, nie będę nosić tego co nie lubi) sprawi, że znowu go zacznę podniecać. Czy mam prowadzić jakąś gierkę? Udawać nie dostępną? Zawsze wolałam wyłożyć kawę na ławę ale to chyba nie wystarczy tym razem. Obawiam się, że wie, że wszystko od niego zależy bo ja bym zrobiła dla niego wszystko ale on już chyba dla mnie nie.
Megi94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 09:27

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez BlackWolf » 1 cze 2019, o 01:54

Zastanawiam się co mu takiego przeszkadza w Twojej garderobie?
Jakie to muszą być ciuchy skoro ich się wstydzi?
Wszyscy mężczyźni to wzrokowcy. Bez względu czy są z kimś czy nie i tak będą zauważać inne kobiety.
Choćby nie wiadomo jak zarzekali się to i tak siłą wyższą zerkną na atrakcyjną kobietę.
Z nami jest podobnie. Odwracasz wzrok gdy widzisz przystojnego mężczyznę?
Z pewnością też patrzysz i to wcale nie znaczy, że chcesz pójść z nim do łóżka.
I podobnie jak my mają swoje gusta i guściki.
Jedni wolą filigranowe kobiety, drudzy wysportowane, inni zgrabne lub przy kości a jeszcze inni puszyste.
Być może Twój facet nie przepada za nadmiarem tuszy u kobiet?
Czasami nadużywamy stwierdzenia, że jak facet kocha to taką jaką jesteś.
Albo -kocha się czyjeś niedoskonałości.
Oczywiście to prawda, ale to nie jest usprawiedliwienie "zapuszczania się" w jakimkolwiek tego znaczeniu, bo skoro kogoś mamy to nie musimy już dbać o siebie.
Może po prostu przekroczyłaś pewną granicę i to mu się zwyczajnie nie podoba?
Jeśli od zawsze wyglądałaś tak jak wyglądasz, to radziłabym się zastanowić nad sensem waszego związku.
Ponieważ nie powinnaś zmieniać się, bo nagle jemu spodobały się Instagramowe dziewczyny.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez alicja.m » 6 cze 2019, o 14:54

Postaw na swoim. Jeśli po tylu latach jakieś ciuchy są dla niego powodem nawet do pomyślenia o tym, że może Cię zostawić, to chyba nie warto się na siłę dostosowywać. Walcz o siebie i swój styl bycia. Facet nie może o tym decydować, bo to nie leży w jego kompetencjach. Polecam porządnie przedyskutować ten temat, ale w trakcie zdecydowanie nie ulegać. Powodzenia!

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez Rolka » 24 cze 2019, o 10:48

Nie daj się podporządkować...miej swoje zdanie. Jeśli chłopak ma uwagi do twojego wyglądu to nie staraj się na siłę spełnić jego oczekiwań. Jeśli mu naprawdę zależy na Tobie..to zostanie.
Rolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 14:33

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez malykurczak » 5 lip 2019, o 15:55

Co to za miłość gdzie facetowi nie podoba się jego partnerka? Oczywiście, też jestem zdania, że trzeba o siebie dbać i uprawiać jakąś aktywność fizyczną... A jak on wygląda? Jest zadbany czy tylko ty masz się o to martwić?

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. :in love:
- Nancy Drew
Avatar użytkownika
malykurczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 15:37
Lokalizacja: Płock

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez Elkapatelka » 10 lip 2019, o 13:07

Byłam w podobnej sytuacji. Gdy już nie widziałam szans zwróciłam się z.prośba o pomoc do nefftera. Trochę to trwało ale teraz jest super. Myślę że gdyby nie neffter już dawno nie bylibyśmy razem
Elkapatelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 13:05

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez Polin » 18 sie 2019, o 14:36

Mam podobnie że moj facet komplementów mi nie mowi ,tylko ze mogla bym ćwiczyc żeby nie wisialo mi to i owo a urodzilam dwoje dzieci waże53 kg i wiadomo w ciazy sie tyje pozniej zgubiłam szybko zbedne kg ale wzielam sobie jego słowa do siebie bardzo też myslalam ze nie jestem dla niego atrakcyjna zaczelam cwiczyc dzieki jego krytyce ale nie zaluje tego bo gdy widze efekty to czuje sie sama ze soba lepiej pewniejsza siebie.Gdy troszke postarasz sie zmienic male zmiany nawet i zobaczysz efekty twojej ciezkiej pracy to zobaczysz ze warto bylo cos zmienic a on zobaczy wtedy ze potrafisz i ze mozesz byc atrakcyjna nie tylko dla niego ale i dla innych.Wtedy doceni to co ma.
Polin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sie 2019, o 14:09

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez Julka95 » 8 wrz 2019, o 15:17

Megi94 napisał(a):Jestem w związku z moim chłopakiem już 7 lat. Ostatnio niestety mi powiedział, że jeśli chce aby nasz związek przetrwał to Musze się wziąć za siebie Bo przestałam być dla niego atrakcyjna. Nie jestem dresiarą, zawsze staram się ładnie wyglądać ale on ma kilka rzeczy w mojej garderobie których nie znosi, powiedział że się mnie wtedy wstydzi . Powiedział również, że ogląda sie za innymi kobietami i że powinnam zacząć uprawiać jakiś sport.Nie wiem może jestem głupia ale nie chce go stracić. Nie wiem czy to, że faktycznie się za siebie zabiorę (bieganie, nie będę nosić tego co nie lubi) sprawi, że znowu go zacznę podniecać. Czy mam prowadzić jakąś gierkę? Udawać nie dostępną? Zawsze wolałam wyłożyć kawę na ławę ale to chyba nie wystarczy tym razem. Obawiam się, że wie, że wszystko od niego zależy bo ja bym zrobiła dla niego wszystko ale on już chyba dla mnie nie.



Może gość szuka okazji rozstać się.

Julka95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 15:12

Re: Przestałam mu się podobać

Postprzez WhiteChocolate » 10 wrz 2019, o 10:18

Bożenko... Ja bym wolała normalnie z gościem pogadać o tym, ze w sumie powinien postawić się w trojej sytuacji, gdzie ty byś mu powiedziała, ze ma się zmienić.. ma zmienić garderobę, zacząć ćwiczyć, bo mięśni ma ma za mało, a ciebie jednak ciągnie do kaloryfera co by sie przy nim ogrzać.. Jeżeli nie może zaakceptować twojej figury czy stylu ubierania to sorry, ale dla mnie to jest dość średnie zachowanie.. wiadomo, kiedyś pierwsza fascynacja schodzić i chce się poczuć znowu ten "płomyk"... ale to warto jakoś inaczej to zakomunikować ;/

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], zerknij-pl