Zanna - ja dostałam 3 część w lipcu na imieniny, ale jeszcze nie przeczytałam. Za dużo miałam czytania innego
Teraz, żeby do tego wrócić to mam ochotę przypomnieć sobie wszystko od nowa, i nawet zaczęłam Jeźdźca ..... czytać w niedzielę
Co do mycia podłóg na kolanach, no to niech sobie teściowa sama myje, ja bym na Twoim miejscu sama poszła i kupiła mopa, skoro ona nie ma zamiaru. Po co się męczyć i utrudniać sobie życie ....
Piję drugą kawę i się dobudzić dzisiaj nie mogę.
Za momento po córutka lecę do szkoły, ona dzisiaj po wycieczce, ciekawe jak tam jej było
