Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ja póki co śniadanie pałaszuję i chyba mam lenia
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Nie mam kiedy zajrzec bo mąż chory, a chory facet gorszy niż dziecko
Vanilka ma jakieś problemy rodzinne...
A jak tam Wam piątek mija?
Nie mam kiedy zajrzec bo mąż chory, a chory facet gorszy niż dziecko
Vanilka ma jakieś problemy rodzinne...
A jak tam Wam piątek mija?
Re: Przy kawie ...
A mnie dzisiaj bezlitosne ciśnienie zabija 
Re: Przy kawie ...
hej Zanna... współczuję meża chorego..wiem jak mój X umiera jak jest chory... ech....
ogólnie pracowicie..
oczywiście byłam w drugiej pracy..
nastawiłam nalewkę...
Vanilka wspominała coś....
a co u Ciebie Zanna, prócz mężo-dziecka ??
ogólnie pracowicie..
oczywiście byłam w drugiej pracy..
nastawiłam nalewkę...
Vanilka wspominała coś....
a co u Ciebie Zanna, prócz mężo-dziecka ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
U mnie oprócz tego że muszę wszystko sama robić to S. mi ciśnienie podniósł...
A co u Ciebie?
A co u Ciebie?
Re: Przy kawie ...
ojej.. współczuję... nie no mi teraz wygodnie..
prawie wszystko za mnie robią, byle bym sie nie przeciążyła...
prawie wszystko za mnie robią, byle bym sie nie przeciążyła...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Vanilka jak Ci strzelę zaraz w nosato zobaczysz
nigdzie nie uciekasz, ja CIę przypilnuje 
witajcie dziewczyny;*
witajcie dziewczyny;*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
witma was moje drogie ;p długo nie zaglądałam bo czasu nie miałam ,ale teraz już troche czasu mam ,ale komp mi się psuje więc no cóż muszę go sformatować i może jeszcze troche lepiej bedzie chodzil bo teraz totalnie zamula
a ja mam do zrobienia sprwozadania...;//
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
hej Adasiowa
Jak leci ? Widzę że od ostatniej mojej wizyty tutaj sporo postów żeście nabazgrały hehe musze powoli zacząć nadrabiac zaległości 
Re: Przy kawie ...
wszystko raczej jest ok
) a jak tam u Ciebie ?
)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Catherine poradzisz sobie kochana;* jak sformatowanie nie pomoże to zrób przywracanie systemu:)
Aniaaaa siemka, trochę Ci zejdzie, jak tam starania o dzidzię?:)
Aniaaaa siemka, trochę Ci zejdzie, jak tam starania o dzidzię?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adidasowa tylko nie ma jak sformatowac nie mam windowsa najpierw msuze skombinowac
jak tam z twoim chłopakiem?
jak tam z twoim chłopakiem?
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
a dobrze już teraz , zakończyłam remonty przed świąteczne i teraz czas na lekki odpoczynek przed świętami
Starania na czas remontu że tak powiem zawiesiliśmy , za to teraz coś trzeba będzie podziałać przy weekendzie 
A u Ciebie z chłopakiem jak sie układa ?
A u Ciebie z chłopakiem jak sie układa ?
Re: Przy kawie ...
hej Dziewczyny 
propo formata, muszę mamie zrobić, ale to jak wróci....
propo formata, muszę mamie zrobić, ale to jak wróci....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Catherine uuu, to kiepsko, to może najpierw zrób przywracanie systemu?? a z chłopakiem bardzo dobrze, w ogóle się na mnie nie denerwuje robi wszystko dla mnie 
Aniaaaa ja trzymam kciuki żeby się udało
cały czas trzymam! A tak jak napisałam wyżej: wspaniale
czuję się teraz naprawdę szczęśliwa, czuję, że się zmienia, dla MNIE.
Hej Kay;)
Teraz mam kłopot z Kapslem :/
Aniaaaa ja trzymam kciuki żeby się udało
Hej Kay;)
Teraz mam kłopot z Kapslem :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a co z Kapslem ??
Ania a czemu zawieszacie starania ??
przeciez cały czas się można starać
Ania a czemu zawieszacie starania ??
przeciez cały czas się można starać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
mój brat ma mi zrobić format, mam nadzieje ze zrobi ;p
ja też trzymam kciuki za dzidziusia !
) uda się na pewno !
co się dzieje z Kapslem?
witaj witaj
)
ja też trzymam kciuki za dzidziusia !
co się dzieje z Kapslem?
witaj witaj
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Adasiowa to super ciesze się że wreszcie u Ciebie z chłopakiem się układa i że zagościło do was szczęście
Tak jak mówiłam słońce wyszło po burzy
Super kochana trzymam kciuki za to żeby sie wam już zawsze tak układało i żeby nigdy więcej takie niepowodzenia nie zachwiały waszego związku 
Dziękuje za trzymane kciuki na pewno się przydadzą
Dziewczyny przeglądając internet wpadłam na szalony pomysł
Mikołajki blisko i postanowiłam mojemu miśkowi zrobić super prezent
Troszkę szalony ale myślę że się mu spodoba 
Dziękuje za trzymane kciuki na pewno się przydadzą
Dziewczyny przeglądając internet wpadłam na szalony pomysł
Re: Przy kawie ...
Aniaaa a co to za prezent:)
Dziewczyny problem jest taki, że Kapsel wszystko gwałci, a najbardziej nasze stopy, non stop. Ciągle go odganiamy, mówimy 'nie wolno' 'fe' itp., ale to nic nie daje... A uwierzcie pierwszy raz widziałam tak wielkiego siusiaka stojącego u tak małego pieska
Dziewczyny problem jest taki, że Kapsel wszystko gwałci, a najbardziej nasze stopy, non stop. Ciągle go odganiamy, mówimy 'nie wolno' 'fe' itp., ale to nic nie daje... A uwierzcie pierwszy raz widziałam tak wielkiego siusiaka stojącego u tak małego pieska
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Niestety taki wiek.... i próbuje pokazać swoje "panowanie"
ale przejdzie mu za jakiś czas..
a co z tym sikaniem ??
ale przejdzie mu za jakiś czas..
a co z tym sikaniem ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Adasiowa to go wykastruj i po problemie
Pies nie był puszczany do suki więc jego emocje narosły do tego momentu że gwałci wasze stopy haha. Tak jak mówię kastracja 
Adasiowa a co do prezentu to patrz co tu znalazłam

Adasiowa a co do prezentu to patrz co tu znalazłam

Ostatnio zmieniony pt lis 22, 2013 4:23 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [img]link[/img]
Powód: [img]link[/img]
Re: Przy kawie ...
Aniaaaa ale ja kiedyś bym go chciałą dać do suczki
kastracja to dla mnie straszne
nie mogłabym zrobić tego mojemu pieskowi 
hahahah jaki strój, no no kochana, eksperymentuj
hahahah jaki strój, no no kochana, eksperymentuj
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hihi mi się strasznie podoba ten strój
normalnie oszalałam jak go zobaczyłam
Jak myślisz zamawiać czy nie ? W końcu ja też chcę być takim małym mikołajem hehe.
A co do pieska to puść go i po problemie
A co do pieska to puść go i po problemie
Re: Przy kawie ...
Powiem Ci szczerze, że facet na pewn będzie zadowolony, sama chętnie pozamawiałabym sobie takie ciuszki, ale niestety nie mam zbytnio kasy teraz a i nie ma mnie często w domu, więc po paczkę musiałąbym lecieć na pocztę..:/
Ale tu nie ma żadnej suczki
Ale tu nie ma żadnej suczki
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
haha poszukaj w necie może są jakieś ogłoszenia w twoim rejonie bo nie raz ludzie ogłaszaja że chętnie puszczą suczkę do samca reproduktora więc może kapsel sobie użyje wreszcie hahahaha.
kurde dawno nic nie zamawiałam a więc niech stracę hehe zamówię ten komplecik , bo naprawdę mi się podoba niech mój misiek nacieszy oko hehe.
kurde dawno nic nie zamawiałam a więc niech stracę hehe zamówię ten komplecik , bo naprawdę mi się podoba niech mój misiek nacieszy oko hehe.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości