Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Cześć miaamy, miłego gotowania 
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Madlen aż mnie ciarki przeszły, to nie sprawiedliwe w takim młodym wieku i jeszcze te dzieci..
Vanilka jak ja by,m chciał mieć taki problem, ja chcę schudnąć a cały czas tyję
Ela w związkach po czasie się zmienia, jakiś kryzysik macie, przejdzie z czasem i znowu będzie dobrze
Kay takie śniadanka do łóżka milusie są co?
Dziś mam ważne spotkanie, proszę o modlitwę by poszło po mej myśli..
Madlen aż mnie ciarki przeszły, to nie sprawiedliwe w takim młodym wieku i jeszcze te dzieci..
Vanilka jak ja by,m chciał mieć taki problem, ja chcę schudnąć a cały czas tyję
Ela w związkach po czasie się zmienia, jakiś kryzysik macie, przejdzie z czasem i znowu będzie dobrze
Kay takie śniadanka do łóżka milusie są co?
Dziś mam ważne spotkanie, proszę o modlitwę by poszło po mej myśli..
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
A my domówkę robimy 
choć jeszcze nie do końca znamy skład
hehe 
hej Miaamy
do miłego 
oo Jam;) modlitwa czy kciuki
??
ano sa miłe
szkoda tylko że nie są często....
choć jeszcze nie do końca znamy skład
hej Miaamy
oo Jam;) modlitwa czy kciuki
ano sa miłe
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Jamelia 
Aaa widzisz czlowiekowi sie nigdy nie dogodzi- tak źle, i tak niedobrze..
A ja bym chciala miec ten problem zeby tyć a nie chudnąć
Bo jak się wygląda jak patyk to też źle. 
Ja trzymam kciuki i już się modlę o to twoje spotkanie. będzie dobrze!
Oo, Kay to super, bedzie super zabawa zapewnie
Aaa widzisz czlowiekowi sie nigdy nie dogodzi- tak źle, i tak niedobrze..
A ja bym chciala miec ten problem zeby tyć a nie chudnąć
Ja trzymam kciuki i już się modlę o to twoje spotkanie. będzie dobrze!
Oo, Kay to super, bedzie super zabawa zapewnie
Re: Przy kawie ...
Vanilka mam taką nadzieje 
choć pewnie z ilością osób coś się na dniach wyjaśni
na pewno będzie siostra z mężem, a nam to do udanej imprezy wystarczy
choć pewnie z ilością osób coś się na dniach wyjaśni
na pewno będzie siostra z mężem, a nam to do udanej imprezy wystarczy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hehe, napewno sylwek będzie udany 
Ok, kochani ja uciekam bo wyjeżdżam do siostry.
Już raczej na Święta tutaj nie zagoszczę, chyba że uda mi się w wolnym czasie...
ale w razie czego, już teraz, życzę Wam Wszystkim bez wyjątku: Zdrowych, wesołych Świąt w gronie najbliższych, zero smutków, samych pogodnych dni i aby Sylwester i rok 2014 był dużo lepszy od poprzedniego
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
Buziaki!!
Ok, kochani ja uciekam bo wyjeżdżam do siostry.
Już raczej na Święta tutaj nie zagoszczę, chyba że uda mi się w wolnym czasie...
ale w razie czego, już teraz, życzę Wam Wszystkim bez wyjątku: Zdrowych, wesołych Świąt w gronie najbliższych, zero smutków, samych pogodnych dni i aby Sylwester i rok 2014 był dużo lepszy od poprzedniego
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
Buziaki!!
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
dołączam się do życzeń
Ostatnio zmieniony pn gru 23, 2013 4:01 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ortografia
Powód: ortografia
Re: Przy kawie ...
ohh wszystko co dzisiaj miało być zrobione już jest
wieczorkiem spakujemy prezenty a jutro reszta kuchennego maratonu
a jak u was przygotowania? Zdjążycie ze wszystkim ? ;>
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ....
WESOŁYCH SWIAT
WESOŁYCH SWIAT
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny wszystkim Wam życzę Wesołych Świąt żeby wszystkie marzenia Wam się spełniły a wszystkie problemy zniknęły. No i żeby te całe obrzarstwo poszło Wam w cycuszki hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
WItajcie, witajcie.
Ja na kawkę wpadłam
Odpoczynek mi się należy
WESOŁYCH ŚWIĄT
Ja na kawkę wpadłam
Odpoczynek mi się należy
WESOŁYCH ŚWIĄT
Re: Przy kawie ...
Dla koleżanek z sąsiedniego wątku:
Świeci gwiazdka na niebie, srebrna i staroświecka,
świeci wigilijnie, każdy ją zna od dziecka.
Chwyć w garść jej promienie, trzymaj je z całej siły.
I teraz w tym rzecz cała by się życzenia spełniły.....
ZDROWYCH - bo to najważniejsze
PEŁNYCH MIŁOŚCI - bo to sens życia
WIARY - bo pozwala przetrwać trudne chwile
NADZIEI - bo wtedy niemożliwe staje się możliwe
Świeci gwiazdka na niebie, srebrna i staroświecka,
świeci wigilijnie, każdy ją zna od dziecka.
Chwyć w garść jej promienie, trzymaj je z całej siły.
I teraz w tym rzecz cała by się życzenia spełniły.....
ZDROWYCH - bo to najważniejsze
PEŁNYCH MIŁOŚCI - bo to sens życia
WIARY - bo pozwala przetrwać trudne chwile
NADZIEI - bo wtedy niemożliwe staje się możliwe
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
nawzajem wesołych swiat
Re: Przy kawie ...
Witajcie :*
Chciałam wszystkim życzyć spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :*
Mam nadzieję, że spędzicie je w gronie osób, które kochacie.
Wesołych świąt :*
Chciałam wszystkim życzyć spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :*
Mam nadzieję, że spędzicie je w gronie osób, które kochacie.
Wesołych świąt :*
-
paula93
Re: Przy kawie ...
Spokojnych i Wesołych Świąt w gronie najbliższych, pogody ducha oraz mnóstwo prezentów pod choinką !
no i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku !!!
Pozdrowienia
Pozdrowienia
Re: Przy kawie ...
Zdrowia szczęścia, pomyślności,
nie połykaj z karpia ości,
nie jedz bombek, nie pal siana
jedz pierogi, lep bałwana,
a w sylwestra pij do rana
Wesołych świąt ! :*
nie połykaj z karpia ości,
nie jedz bombek, nie pal siana
jedz pierogi, lep bałwana,
a w sylwestra pij do rana
Wesołych świąt ! :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
Zdrowych, spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt!!!
Aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia.
Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku
Aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia.
Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Przybiegłam na chwilkę z życzeniami Słoneczka kochane. Wszystkiego dobrego i niech Wam Święta miną w rodzinnej, ciepłej atmosferze, a kalorie pójdą w cycki
Wiem, że ostatnio mnie mało, ale mam strasznie zabiegany czas. Obiecuję nadrobić i zajrzeć, jak się troszeczke obrobię. Chciałabym nawet już dziś!


Re: Przy kawie ...
Jeszcze trochę i koniec tej atmosfery...Tylko ja nie mogę się tego doczekać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja już też mam dość tych świat!! Wigilię szykuj na 12 osób, wczoraj szykuj bo znowu przyjechali, dziś znowu to samo. Do siebie to nikt nie zaprosi... A ja dziś wstałam z płaczem, tak mnie plecy bolą, w kościele jak stałam to aż łzy mi leciały z bólu a jeszcze teściowa oczywiście ona nie będzie sama szykować a teraz wszyscy siedzą za stołem i teściowa tylko to jej zrób kawę, to ciasto jej przynieś to to, to sramto... A ja ledwo co chodzę, siedzenie sprawia mi ból. Mam już dość !
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Współczuję kochana! Ja mam lajtowe święta. Tylko ja, moja babcia i córka, więc jeśli ktoś się wykazuje to bardziej babcia.
A jutro jest TEN DZIEŃ. Mam urlop i randkę w jednym i już o 6 wyjeżdżam w góry!

A jutro jest TEN DZIEŃ. Mam urlop i randkę w jednym i już o 6 wyjeżdżam w góry!
Re: Przy kawie ...
agatka aż ci zazdroszczę! też bym w góry chciała... tak zimą ... mmm 
zanna trzymaj się! wierze że ci cięszko ale musisz dać radę
zanna trzymaj się! wierze że ci cięszko ale musisz dać radę
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Dziękuję za życzonka kochane i kochany
, nie udało mi się wejść by i Wam życzyć wspaniałych świąt ale zapewne takie właśnie były (mimo wszystko Zanka i aii ). Mi jedzonko w cycki nie poszło niestety za to w lato na pewno moja oponka nie pozwoli mi utonąć he he
Sylwka jednak u siebie w domu spędzam bo mój połówek ma wyjazd
Sylwka jednak u siebie w domu spędzam bo mój połówek ma wyjazd
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Witajcie.
Ja tylko melduje, że jutro wyjeżdżamy
więc mnie już nie będzie do końca roku.
Więc Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!
I do miłego !
Ja tylko melduje, że jutro wyjeżdżamy
więc mnie już nie będzie do końca roku.
Więc Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!
I do miłego !
Re: Przy kawie ...
Do miłego gonick
Udanego wyjazdu! No i szczęśliwego i szampańskiego Nowego Roku ! 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości

