Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 10:59

No ja myślę :) ja rozumiem że dzieci to skarb itd ale nie można popadać w przesadę , trzeba też czasem o sobie pomyśleć... :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez oliwkazz » 12 lis 2012, o 11:02

Ja do 16.00 jestem w pracy, jestem już po pierwszej kawie. O 19.00 idę na Skyfall do kona. Pn zawsze są ciężkie...
oliwkazz
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 12 lis 2012, o 11:25

Oj tak, poniedziałki powinni zdecydowanie wycofać z kalendarza ;) A weekend zaczynamy od czwartku ;)
Masjaa, się pochwal jaką kieckę kupiłaś, cyknij focie czy coś jak wrócisz ;)
Chce mi się na obiad ruskich pierogów, problem że nie umiem robić pierogów a z mrożonki to nie to samo co mamine ;)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez qiqolina » 12 lis 2012, o 12:05

Ja mam od rana jakąś niemoc, nie mogę się zabrać za robotę... I nie wiem, co zrobić na obiad :/ Nie mam na nic smaka... To chyba nie jest mój dzień :P

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 12 lis 2012, o 14:44

W 100procentach popieram poniedziałek to wynalazek szatana :diabel
qiqolina znam ten kompletny bezwład umysłowy co do gotowania czasami sama na siebie jestem zła
Be-Be ja nawet nie wchodzilam na fora dla ciężarówek przecież każda z nas ten czas przeżywa po swojemu i każda ciąża jest inna ja jedynie ci życzę szczėśliwego rozwiązania i szybkiego porodu :D
Co do dzieci Ja nie pozwalam stać się ich niewolnikiem dbam o ich szczęście ale też nie zapominam o swoich potrzebach
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 12 lis 2012, o 15:09

ja wchodzę niezalogowana jak szukam odpowiedzi na jakieś nurtujące pytania więc widzę jak to się tam odbywa i takiemu czemuś kategorycznie mówię nie :)
Co za szarówa :( Obiady już pogotowałyście?? Co dobrego?
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 12 lis 2012, o 16:02

Ja poszłam na łatwiznę i zrobiłam tylko drugie danie :girlactive była u mnie koleżanka poplotkowałyśmy. U mnie dzisiaj też szarówka więc brak planów na dalszą część dnia Jakaś nostalgia mnie dzisiaj dopadła :roll:
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 12 lis 2012, o 16:26

Jej...a u mnie jest tak ciemno i tak się rozlało, że mnie aż ten deszcz ukołysał...teraz się ocknęłam :zzzz
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 17:23

Nic nie kupiłam ... drogo i same szmaty... poczekam chyba na wyprzedaże jakieś :/ właśnie jem obiadek bo głodna byłam że hoho ;) warzywa z patelni i pierś z serkiem zawijana mniam... ranyyy nie pamiętam kiedy ja 2 daniowy obiad jadłam :) a przepraszam miesiąc temu na weselu hehe ;) no dziś szary dzień, ciągle sennie i tak ponuro jakoś....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 12 lis 2012, o 17:50

a ja zjadłam na obiad jednego pieroga ;) jak się cały dzień leży to chyba nie można za dużo żreć ;) A i tak nie mam apetytu jakoś...Idę załączyć TV po raz pierwszy od rana...może trafię na jakieś fascynujące programy o sprzątaniu ;)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 20:29

a mnie smuty dopadły.... dawno nie siedziałam kilka wieczorów w domu i takie jakieś dołowate myśli mnie nachodzą ... ehhh ciężko czasem człowiekowi samemu, chciałoby się do kogoś przytulić, ponarzekać i nie tylko... ale co zrobić... nie ma do kogo ani widoków na zmiany też nie :( czas leci ... nie to żebym była depresyjna z tego powodu ale czasem dopada taki smutek :(
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez dzo » 12 lis 2012, o 20:38

Masjaa nie smutaj :drinkwine zawsze możesz na forum pogadać z nami 8-)
dzo
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 20:45

No wiem wiem :) :kwiatek nawet nie wiecie jak takie forum pomaga :) ale chłop to chłop ;) może i ja się doczekam kogoś ...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 12 lis 2012, o 20:47

nie martw sie Masaja to ma kazdy takiego doła ze dopada bo mnie tez czasem . A nie jestem saama
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 12 lis 2012, o 21:18

Masjaa jak bym nigdy nie miała doła to by mnie tu nie było,łatwiej sie wyżalić tu niż znajomym bynajmniej nikt ci dupy nie obrobi. Nawet jeśli to i tak jest inaczej.
Sama mam od wczoraj lekką deprechę i się zastanawiam czy z rodziną to faktycznie tylko na zdjęciu?.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 22:25

Masz rację Armigor.... czasem komuś obcemu lepiej się zwierzyć ... wiem że każdy ma problemy , ja raczej staram się nie narzekać ale dziś wyjątkowo mnie naszło :( samotność przytłoczyła mnie... mam wrażenie, że każdy ma kogoś tylko nie ja... a im człowiek starszy trudniej kogoś normalnego spotkać... najgorsze te samotne wieczory ...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 12 lis 2012, o 22:46

Masjaa podobno każda potwora ma swojego amatora więc i na ciebie przyjdzie czas,ja mam z goła inny problem w koło mnie jest pełno ludzi wręcz tłok a naprawdę nie ma nikogo wartościowego komu bym mogła zaufać a przyjaciele daleko :polska
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 23:04

A no widzisz i tak źle i tak niedobrze :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 12 lis 2012, o 23:20

Hej moje depresyjne smutasy :( proszę się nie załamywać absolutnie!!! Widzicie, każda z nas ma jakiegoś doła i dlatego się tak świetnie dogadujemy ;)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 13 lis 2012, o 12:42

I kolejny dzionek... dziś do pracy to nie będzie czasu na rozmyślanie ;) czy Wam też tak szybko czas ucieka ??
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 13 lis 2012, o 12:51

Witam
Ja już dzisiaj po kawie i odwiedzinach kumpeli rosołek nastawiony czeka mnie jeszcze spacer z dziećmi ale jak patrzę za okno to mi się nie chce a oni nauczeni codziennego spaceru teraz wszystko porobie zeby mieć czas dla siebie :D po południu idę się posmażyć na solarce
Już tak dawno nie byłam :D Czas mi mija rœżnie w zależności co robię :kwiatek
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 13 lis 2012, o 14:39

hej
ja właśnie zjadłam 3 pierogi i upiekłam ciasto marchewkowe - fajnie sie siedzi, fajnie sie leży ale jak trzeba pochodzić to niestety brzuch mnie przydusza :( muszę chyba do lekarza bo jest gorzej a nie lepiej niestety
a zamiast do lekarza to tez bym chetnie wyszła na spacer albo na solarium ;) oj tak...
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 13 lis 2012, o 14:52

No to Be-Be jak mus to mus i złóż wizytę lekarzowi... mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok. a ja do pracy się zbieram... dziś z kolei mam dzień nerwów, przed okresem jestem i wszystko mnie wkur.... nie dość że nerwowy ze mnie człowiek to teraz ze zdwojoną siłą ;) oby w pracy bez marudzenia klienteli się obeszło ;) bo nie ręczę za siebie ;) miłego popoludnia ruszam :auto
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 13 lis 2012, o 15:13

zupełnie zapomniałam, że istnieje cos takiego jak okres hihihi ;) ale wku... mi pozostał więc wiem i rozumiem jak się czujesz, najwyżej każdemu dzisiaj ładuj z bańki ;)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 14 lis 2012, o 09:29

hej, hej
Nie mogę uwierzyć jaka piękna aura króluje za oknem :) dzisiaj to na pewno z brzuchem gdzieś wyleziemy na chwilę, chociaż do ogródka :family , bo aż żal byłoby leżeć cały czas w łóżku albo siedzieć na sofie ;) Na razie piję małą poranną kawkę i przeglądam wieści z wielkiego świata, ale tam ciągle tylko o jednym, że albo wojna albo zamach :( Buziaczki dla Was na dzień dobry Kochane :fallinlove
Be-Be
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]