Kris nie mam aktualnych zdjęć, ale brzuchol nieźle mi wsytaje, ja nie żartuje w tym momencie. A Ciebie danwo nie widziałam i nawet zapomniałam jak wyglądasz:/ weź wstaw fote w nasze fotki, bo mi pamięć szwankuje.
A propo Tomka:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Dostanie nam się od Tygryska bo ubiegliśmy ją z dzisiejszymi postami
Ale myśle że to załagodzisz
A ja dzisiaj ostatni dzien w pracy i wolne. Ponownie wróce do pracy dopiero we wtorek więc sobie odpoczne
Ale tak szybko dzisiejszego dnia nie zakończe bo mamy przysłowiowe jajeczko z chłopakami z pracy a nie muszę kończyć jak takie spotkania wyglądają
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.