Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
no oczywiście, bo jak rano nie pada to co będę o parasolu pamietac 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Tygrys w sumie już dziś nawet dobrze
Już tak nie boli.
Had to chyba nikt by nie pomyślał o parasolu skoro ładna pogoda
Had to chyba nikt by nie pomyślał o parasolu skoro ładna pogoda
- kusicielka
- Extra Kobietka
- Posty: 306
- Rejestracja: pn mar 11, 2013 5:05 pm
Re: Przy kawie ...
A sprawdzałam pgoodę i mialo byś słonecnzie calutki dzień aż do niedzieli nawet!
A tu burza...
ah
Dałam się naciągnać empikowi na promocję 3 ksiażki w cenie dwóch:
Lemony snicket Kto to może być o tej porze

Francuska powieść Beigbedera
i Ości Karpowicz
W końcu jest dzień książki
A tu burza...
ah
Dałam się naciągnać empikowi na promocję 3 ksiażki w cenie dwóch:
Lemony snicket Kto to może być o tej porze

Francuska powieść Beigbedera

i Ości Karpowicz

W końcu jest dzień książki
Re: Przy kawie ...
Hej hej 
No u mnie po burzy właśnie, nawet grad padał.. eh i przerwało mi pracę, a taki zapał miałam.. a tu teraz pada i na podwórku nic się zrobić nie da..
Czytałam i czytałam i nie pamiętam co..
Aha ładne sukienki
obie się mi bardzo podobają
No u mnie po burzy właśnie, nawet grad padał.. eh i przerwało mi pracę, a taki zapał miałam.. a tu teraz pada i na podwórku nic się zrobić nie da..
Czytałam i czytałam i nie pamiętam co..
Aha ładne sukienki
obie się mi bardzo podobają
Re: Przy kawie ...
Tygrys no ja nic nie widziałam :O dzisiaj słyszałam pare razy zagrzmiało, ale nic więcej :/
Guśka mi obie przypadły do gustu
a propo pszczół ja się bym strasznie bała, od razu zamknęłabym okno żeby przypadkiem żadna mi nie wleciała do domu
Madlen bardzo się cieszę w takim razie
Guśka mi obie przypadły do gustu
Madlen bardzo się cieszę w takim razie
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Z przyjemnością bym kupiła nową, ale mam już tyle, że nie wiem czy zdążę we wszystkich obejść 
Re: Przy kawie ...
Hej Had :**
Spokojnie upływa mi środowy wieczór..
Byłam dziś w szpitalu wyniki odebrać, ale że to są różne normy w zależności od fazy to ciężko mi samej coś stwierdzić.. mniej więcej wiem w jakiej robiłam ale wolę żeby mi lekarz potwierdził wszystko..
jutro dzwonię znów do neurologa i mam nadzieję, że się w końcu dodzwonię..
Ale tak czy tak do gin z tymi wszystkimi wynikami co mam to muszę iść.. i znów prl powtórzyć bo chyba sobie znów skoczyła..
Poza tym cierpliwie czekam na majowy weekend:)
A u Ciebie co tam??
Jak kręgosłup??
Ile Ci jeszcze rehabilitacji zostało??
Spokojnie upływa mi środowy wieczór..
Byłam dziś w szpitalu wyniki odebrać, ale że to są różne normy w zależności od fazy to ciężko mi samej coś stwierdzić.. mniej więcej wiem w jakiej robiłam ale wolę żeby mi lekarz potwierdził wszystko..
jutro dzwonię znów do neurologa i mam nadzieję, że się w końcu dodzwonię..
Ale tak czy tak do gin z tymi wszystkimi wynikami co mam to muszę iść.. i znów prl powtórzyć bo chyba sobie znów skoczyła..
Poza tym cierpliwie czekam na majowy weekend:)
A u Ciebie co tam??
Jak kręgosłup??
Ile Ci jeszcze rehabilitacji zostało??
Re: Przy kawie ...
a co planujecie na maje ??
jak się w ogóle czujesz ?
rehabilitacje ok, w sumie zostały mi 3 zabiegi..
i mi tak trochę szkoda.. bo babka jest rewelacyjna..
podobno już lepiej czuć mięsnie i widac poprawę..
ja też się lepiej czuje...
psiak rośnie.. zaczynamy szkolenie.. i zobaczymy...
jak się w ogóle czujesz ?
rehabilitacje ok, w sumie zostały mi 3 zabiegi..
i mi tak trochę szkoda.. bo babka jest rewelacyjna..
podobno już lepiej czuć mięsnie i widac poprawę..
ja też się lepiej czuje...
psiak rośnie.. zaczynamy szkolenie.. i zobaczymy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ogólnie dobrze, tylko znów mi @ zanikła, bóle głowy się nasiliły i właśnie nie wiem czy znów mam wyższy poziom czy nie..
A też taka niepewność czy to to czy jednak co innego.. to jest dobijające..
A na majówkę przyjeżdża mój kuzyn z żoną i tak się dawno nie widzieliśmy
i chcemy na stawy iść i mniej więcej coś Im pokazać, ale to zależy dużo od pogody..
No i UWAGA- grilla też mamy w planach.. i nawet ja wyszłam z inicjatywą..
czytałam coś właśnie, w dziale o zwierzętach, że założyłaś wątek o szkoleniu
Chcecie Barona jakichś sztuczek nauczyć czy raczej podstawowych komend??
A co po zakończeniu rehabilitacji?? Będziesz się znów zapisywała??
Bo wiesz szkoda żeby zaniechać skoro widać efekty
A też taka niepewność czy to to czy jednak co innego.. to jest dobijające..
A na majówkę przyjeżdża mój kuzyn z żoną i tak się dawno nie widzieliśmy
i chcemy na stawy iść i mniej więcej coś Im pokazać, ale to zależy dużo od pogody..
No i UWAGA- grilla też mamy w planach.. i nawet ja wyszłam z inicjatywą..
czytałam coś właśnie, w dziale o zwierzętach, że założyłaś wątek o szkoleniu
Chcecie Barona jakichś sztuczek nauczyć czy raczej podstawowych komend??
A co po zakończeniu rehabilitacji?? Będziesz się znów zapisywała??
Bo wiesz szkoda żeby zaniechać skoro widać efekty
Re: Przy kawie ...
Dobry:)
Ledwo przytomny ale się odezwałem w końcu obiecałem tygryskowi że go dzisiiaj ubiegne w postowaniu
Wczoraj dziewczynki po 1,5 rocznej przerwie wróciłem w końcu do biegania i okazało się że jest źle. przebiegłem tylko połowe z mojego dotychczasowego dystansu tj 4 km a czułem się jakbym przebiegł z 15. Myśle że jeszcze z miesiąc góra dwa i wróce do mojego ulubionego dystansu
A poza tym to nic ciekawego jak to mawia kolega z kabaretu ani mru mru
Dzisiaj za oknem słoneczko a mi się cche spać
No ale nie zawracam Wam już glowy
Miłego dnia :*
Ledwo przytomny ale się odezwałem w końcu obiecałem tygryskowi że go dzisiiaj ubiegne w postowaniu
Wczoraj dziewczynki po 1,5 rocznej przerwie wróciłem w końcu do biegania i okazało się że jest źle. przebiegłem tylko połowe z mojego dotychczasowego dystansu tj 4 km a czułem się jakbym przebiegł z 15. Myśle że jeszcze z miesiąc góra dwa i wróce do mojego ulubionego dystansu
A poza tym to nic ciekawego jak to mawia kolega z kabaretu ani mru mru
Dzisiaj za oknem słoneczko a mi się cche spać
No ale nie zawracam Wam już glowy
Miłego dnia :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
no i Ci się udało ;P
Ale to dlatego, że dzisiaj jestem z siebie dumna i jeszcze pod wrażeniem
. Tak mi dzisiaj rano dobrze jazda samochodem wychodziła i parkowanie, że sama siebie podziwiam (bo ja jeszcze początkujący kierowca jestem) ;P
u nas nie ma słoneczka jeszcze - może się potem wypogodzi
Miłego dnia:)
Ale to dlatego, że dzisiaj jestem z siebie dumna i jeszcze pod wrażeniem
u nas nie ma słoneczka jeszcze - może się potem wypogodzi
Miłego dnia:)
Re: Przy kawie ...
A to tylko pogratulować Tygrysku dobrej jazdy oby tak dalej. Widać dzisiaj Twój dzień do jeżdzenia
Tylko proszę nie rób tak jak większość kobiet za kierownicą tj. maluje się w między czasie czyta gazete i pisze smsy wiem że macie duuuuuużą podzielność uwagi ale jednak haha
A właśnie kobietki znacie jakąs dobrą maść bo od prawie 2 tyg boli mnie ręka w nadgarstku i nie za bardzo mogę ją zginać. Prawdopodobnie przeciążyłem ją na siłowni, niby szmaruje ją Fastum ale to mi chyba nic nie daje
A właśnie kobietki znacie jakąs dobrą maść bo od prawie 2 tyg boli mnie ręka w nadgarstku i nie za bardzo mogę ją zginać. Prawdopodobnie przeciążyłem ją na siłowni, niby szmaruje ją Fastum ale to mi chyba nic nie daje
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
a próbowałeś maść: ketonal lub voltaren?
Ja póki co skupiam się tylko na jeździe.
Madlen a masz już ustalone terminy do lekarzy?
Ja póki co skupiam się tylko na jeździe.
Madlen a masz już ustalone terminy do lekarzy?
Re: Przy kawie ...
nie próbowałem, niby zastanawiałem się nad kupnem ketonalu ale później wyleciało mi to z głowy. Chyba dzisiaj będe musiał podskoczyć do apeki i kupić
To bardzo dobrze Tygrysku trzymaj tak dalej:)
Mówisz początkujący kierowca to ile czasu masz prawko ?
To bardzo dobrze Tygrysku trzymaj tak dalej:)
Mówisz początkujący kierowca to ile czasu masz prawko ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
mi pomagały te maście jak przeciążyłam nadgarstek, dodatkowo jeszcze opaskę zakładałam.
Prawko mam już 6 lat, ale jak zdałam to w sumie wogóle nie jeździłam. Nie miałam samochodu, a i potrzeby nie było. Teraz od niedawna znowu jeżdzę, ale wykupiłam sobie parę jazd doszkalających i siadam za kierownicą. A jak się zniechęcam, bo mi nie wychodzi - to mnie mój goni i motywuje do jazdy.
Prawko mam już 6 lat, ale jak zdałam to w sumie wogóle nie jeździłam. Nie miałam samochodu, a i potrzeby nie było. Teraz od niedawna znowu jeżdzę, ale wykupiłam sobie parę jazd doszkalających i siadam za kierownicą. A jak się zniechęcam, bo mi nie wychodzi - to mnie mój goni i motywuje do jazdy.
Re: Przy kawie ...
słyszałem że ketonal jest dobry.
Ma rację że Cię goni do jeżdzenia. Najgorzej jest przestać wtedy wychodzi się z wprawy i tak jak powiedziałaś trzeba czasami wziąć dodatkowe lekcje. Chociaż ( patrząc ze swojego punktu widzenia ) to jest chyba jak jazda na rowerze i tego się nie zapomina
Ma rację że Cię goni do jeżdzenia. Najgorzej jest przestać wtedy wychodzi się z wprawy i tak jak powiedziałaś trzeba czasami wziąć dodatkowe lekcje. Chociaż ( patrząc ze swojego punktu widzenia ) to jest chyba jak jazda na rowerze i tego się nie zapomina
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
tylko, że ja po kursie praktycznie nie jeździłam.Więc nawet nie zdążyło się utrwalić. Ogólne zasady zostały w głowie, ale wprawy nie zdążyłam nabrać.
Teraz ćwiczę, a mój - mimo, że "męczę" samochód to i tak każe mi jeździć, bardziej mnie on motywuje niż ja sama.
Teraz ćwiczę, a mój - mimo, że "męczę" samochód to i tak każe mi jeździć, bardziej mnie on motywuje niż ja sama.
Re: Przy kawie ...
Kris - ew. maść rozgrzewająca i opaska na rękę, lub bandaż elastyczny, żeby rozgrzać dobrze.
Zdrówka!
Ogólnie dzien dobry.
Maja w szkole,
Pan Mąż w pracy ...
Kawa ..... forum....
Lubię to!
Zdrówka!
Ogólnie dzien dobry.
Maja w szkole,
Pan Mąż w pracy ...
Kawa ..... forum....
Lubię to!
Re: Przy kawie ...
hej hej 
Madi sorry uciekłam potem i poszłam spać...
ooo i grilal robicie
hehe fajnie
moze będzie inaczej 
no my już też jakieś wstępne plany mamy..
Barona chcemy nauczyć podstaw póki co, i najważnijesze dla nas.
Na jakiś czas odpuszczę rehabilitacje..
Ale pójdę do lekarza po skierowanie na rehabilitację na nfz
Madi sorry uciekłam potem i poszłam spać...
ooo i grilal robicie
no my już też jakieś wstępne plany mamy..
Barona chcemy nauczyć podstaw póki co, i najważnijesze dla nas.
Na jakiś czas odpuszczę rehabilitacje..
Ale pójdę do lekarza po skierowanie na rehabilitację na nfz
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No właśnie najlepiej jest od razy po zakonczonym kursie wsiadać w auto i jeździć wtedy wszystko się utrwala i pewne ruchy robimy już automatycznie. Ale niestety nie każdy ma taką możliwość od razu jeździć. Dobrze chociaż że mąż Cię motywuje to moment nabierzesz wprawy.
I dobrze to przywieziesz mi w końcu swoje pyszne wypieki a i przy okazji wprawy nabierzesz w trasie :p
Hej Barcardi
też o tym myślałem tylko że problem w tym że muszę chodzić na siłownie i ręka za bardzo nie odpoczywa. Chociaż przez święta jej nie nadwyrężałem. Haha dziwnie to wszystko zabrzmiało ale dla wyjaśnienia powiem że cały czas mówie o siłowni hahah
Hadzia ja Ci dam odpuszczać rehabilitację, weź sie w garść bo jak Ci ..... to będzie Cię tyłek bolał a nie plecy
Haha widzę że jednak to powinien być Loki tak jak mówiłaś na nie Baleronek, tfu kuźwa Baronek
I dobrze to przywieziesz mi w końcu swoje pyszne wypieki a i przy okazji wprawy nabierzesz w trasie :p
Hej Barcardi
Hadzia ja Ci dam odpuszczać rehabilitację, weź sie w garść bo jak Ci ..... to będzie Cię tyłek bolał a nie plecy
Haha widzę że jednak to powinien być Loki tak jak mówiłaś na nie Baleronek, tfu kuźwa Baronek
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszsytkim 
Kurcze wzięłam się wczoraj za ciężką robotę i już odczuwam skutki...
Kris jak dla mnie najlepsza jest końska maść, tak się nazywa
Super rozgrzewa, mnie jak plecy bolą czy mojego S. zawsze się smarujemy i zazwyczaj na drugi dzień jest już w miarę ok.
Reszcie powiem tylko cześć
bo nie pamiętam nic ...
Kurcze wzięłam się wczoraj za ciężką robotę i już odczuwam skutki...
Kris jak dla mnie najlepsza jest końska maść, tak się nazywa
Reszcie powiem tylko cześć
Re: Przy kawie ...
Paróweczko
ja już kończe rehabilitacje
10 zabiegów już prawie mam za sobą...
i na razie nie bede wyskakiwac z kasy
postaram się dostać na NFZ
prawda jest taka, ze jazda samchodem, to tak jak jazda na rowerze..
niby się nie zapomiina, ale wprway trzeba nabrać
hej Guśka
i na razie nie bede wyskakiwac z kasy
postaram się dostać na NFZ
prawda jest taka, ze jazda samchodem, to tak jak jazda na rowerze..
niby się nie zapomiina, ale wprway trzeba nabrać
hej Guśka
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Gusia:)
Też sie zastnawiałem nad tą maścią i muszę w domu poszukać bo wiem że kiedyś była. Ale znając moje szczęście na pewno się skończyła. Zawsze jak czegośp otrzebuje to akurat niema, kiedy jestem chory to co się okazuje że niema w domu żadnego lekartwa i trzeba gnać do apteki
Gusia a jak tam ręka ?
Hadziuś niby się już przyzwyczaiłem ale rozwalasz mnie za każdym razem jak czytam tą paróweczke
plus dla Ciebie 
No chyba że się kończa to inna para kaloszy, upiekło Ci się tym razem
Też sie zastnawiałem nad tą maścią i muszę w domu poszukać bo wiem że kiedyś była. Ale znając moje szczęście na pewno się skończyła. Zawsze jak czegośp otrzebuje to akurat niema, kiedy jestem chory to co się okazuje że niema w domu żadnego lekartwa i trzeba gnać do apteki
Gusia a jak tam ręka ?
Hadziuś niby się już przyzwyczaiłem ale rozwalasz mnie za każdym razem jak czytam tą paróweczke
No chyba że się kończa to inna para kaloszy, upiekło Ci się tym razem
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości