Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no oczywiście, bo jak rano nie pada to co będę o parasolu pamietac :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Tygrys w sumie już dziś nawet dobrze :) Już tak nie boli.

Had to chyba nikt by nie pomyślał o parasolu skoro ładna pogoda :)
Awatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
Posty: 306
Rejestracja: pn mar 11, 2013 5:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: kusicielka »

A sprawdzałam pgoodę i mialo byś słonecnzie calutki dzień aż do niedzieli nawet!
A tu burza...
ah
Dałam się naciągnać empikowi na promocję 3 ksiażki w cenie dwóch:
Lemony snicket Kto to może być o tej porze
Obrazek
Francuska powieść Beigbedera Obrazek
i Ości Karpowicz Obrazek
W końcu jest dzień książki ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No u nas też coś na deszcz się zanosi... :(
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :)
No u mnie po burzy właśnie, nawet grad padał.. eh i przerwało mi pracę, a taki zapał miałam.. a tu teraz pada i na podwórku nic się zrobić nie da.. :|

Czytałam i czytałam i nie pamiętam co..

Aha ładne sukienki :)
obie się mi bardzo podobają :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Tygrys no ja nic nie widziałam :O dzisiaj słyszałam pare razy zagrzmiało, ale nic więcej :/

Guśka mi obie przypadły do gustu :) a propo pszczół ja się bym strasznie bała, od razu zamknęłabym okno żeby przypadkiem żadna mi nie wleciała do domu :D

Madlen bardzo się cieszę w takim razie ;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Z przyjemnością bym kupiła nową, ale mam już tyle, że nie wiem czy zdążę we wszystkich obejść :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej co słychac ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Had :**
Spokojnie upływa mi środowy wieczór..
Byłam dziś w szpitalu wyniki odebrać, ale że to są różne normy w zależności od fazy to ciężko mi samej coś stwierdzić.. mniej więcej wiem w jakiej robiłam ale wolę żeby mi lekarz potwierdził wszystko..
jutro dzwonię znów do neurologa i mam nadzieję, że się w końcu dodzwonię..
Ale tak czy tak do gin z tymi wszystkimi wynikami co mam to muszę iść.. i znów prl powtórzyć bo chyba sobie znów skoczyła..

Poza tym cierpliwie czekam na majowy weekend:)

A u Ciebie co tam??
Jak kręgosłup??
Ile Ci jeszcze rehabilitacji zostało??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a co planujecie na maje ??
jak się w ogóle czujesz ?

rehabilitacje ok, w sumie zostały mi 3 zabiegi..
i mi tak trochę szkoda.. bo babka jest rewelacyjna..
podobno już lepiej czuć mięsnie i widac poprawę..
ja też się lepiej czuje...
psiak rośnie.. zaczynamy szkolenie.. i zobaczymy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ogólnie dobrze, tylko znów mi @ zanikła, bóle głowy się nasiliły i właśnie nie wiem czy znów mam wyższy poziom czy nie..
A też taka niepewność czy to to czy jednak co innego.. to jest dobijające..

A na majówkę przyjeżdża mój kuzyn z żoną i tak się dawno nie widzieliśmy :)
i chcemy na stawy iść i mniej więcej coś Im pokazać, ale to zależy dużo od pogody..
No i UWAGA- grilla też mamy w planach.. i nawet ja wyszłam z inicjatywą.. :P

czytałam coś właśnie, w dziale o zwierzętach, że założyłaś wątek o szkoleniu :)
Chcecie Barona jakichś sztuczek nauczyć czy raczej podstawowych komend??

A co po zakończeniu rehabilitacji?? Będziesz się znów zapisywała??
Bo wiesz szkoda żeby zaniechać skoro widać efekty
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dobry:)

Ledwo przytomny ale się odezwałem w końcu obiecałem tygryskowi że go dzisiiaj ubiegne w postowaniu :)
Wczoraj dziewczynki po 1,5 rocznej przerwie wróciłem w końcu do biegania i okazało się że jest źle. przebiegłem tylko połowe z mojego dotychczasowego dystansu tj 4 km a czułem się jakbym przebiegł z 15. Myśle że jeszcze z miesiąc góra dwa i wróce do mojego ulubionego dystansu :)
A poza tym to nic ciekawego jak to mawia kolega z kabaretu ani mru mru :)
Dzisiaj za oknem słoneczko a mi się cche spać :)

No ale nie zawracam Wam już glowy

Miłego dnia :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

no i Ci się udało ;P
Ale to dlatego, że dzisiaj jestem z siebie dumna i jeszcze pod wrażeniem :). Tak mi dzisiaj rano dobrze jazda samochodem wychodziła i parkowanie, że sama siebie podziwiam (bo ja jeszcze początkujący kierowca jestem) ;P
u nas nie ma słoneczka jeszcze - może się potem wypogodzi
Miłego dnia:)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

A to tylko pogratulować Tygrysku dobrej jazdy oby tak dalej. Widać dzisiaj Twój dzień do jeżdzenia :) Tylko proszę nie rób tak jak większość kobiet za kierownicą tj. maluje się w między czasie czyta gazete i pisze smsy wiem że macie duuuuuużą podzielność uwagi ale jednak haha

A właśnie kobietki znacie jakąs dobrą maść bo od prawie 2 tyg boli mnie ręka w nadgarstku i nie za bardzo mogę ją zginać. Prawdopodobnie przeciążyłem ją na siłowni, niby szmaruje ją Fastum ale to mi chyba nic nie daje
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

a próbowałeś maść: ketonal lub voltaren?
Ja póki co skupiam się tylko na jeździe.
Madlen a masz już ustalone terminy do lekarzy?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

nie próbowałem, niby zastanawiałem się nad kupnem ketonalu ale później wyleciało mi to z głowy. Chyba dzisiaj będe musiał podskoczyć do apeki i kupić

To bardzo dobrze Tygrysku trzymaj tak dalej:)
Mówisz początkujący kierowca to ile czasu masz prawko ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

mi pomagały te maście jak przeciążyłam nadgarstek, dodatkowo jeszcze opaskę zakładałam.
Prawko mam już 6 lat, ale jak zdałam to w sumie wogóle nie jeździłam. Nie miałam samochodu, a i potrzeby nie było. Teraz od niedawna znowu jeżdzę, ale wykupiłam sobie parę jazd doszkalających i siadam za kierownicą. A jak się zniechęcam, bo mi nie wychodzi - to mnie mój goni i motywuje do jazdy.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

słyszałem że ketonal jest dobry.

Ma rację że Cię goni do jeżdzenia. Najgorzej jest przestać wtedy wychodzi się z wprawy i tak jak powiedziałaś trzeba czasami wziąć dodatkowe lekcje. Chociaż ( patrząc ze swojego punktu widzenia ) to jest chyba jak jazda na rowerze i tego się nie zapomina
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

tylko, że ja po kursie praktycznie nie jeździłam.Więc nawet nie zdążyło się utrwalić. Ogólne zasady zostały w głowie, ale wprawy nie zdążyłam nabrać.
Teraz ćwiczę, a mój - mimo, że "męczę" samochód to i tak każe mi jeździć, bardziej mnie on motywuje niż ja sama.
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Kris - ew. maść rozgrzewająca i opaska na rękę, lub bandaż elastyczny, żeby rozgrzać dobrze.
Zdrówka!

Ogólnie dzien dobry.
Maja w szkole,
Pan Mąż w pracy ...

Kawa ..... forum....
Lubię to!
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej hej ;)

Madi sorry uciekłam potem i poszłam spać...
ooo i grilal robicie ;) hehe fajnie ;) moze będzie inaczej ;)
no my już też jakieś wstępne plany mamy..
Barona chcemy nauczyć podstaw póki co, i najważnijesze dla nas.
Na jakiś czas odpuszczę rehabilitacje..
Ale pójdę do lekarza po skierowanie na rehabilitację na nfz
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

No właśnie najlepiej jest od razy po zakonczonym kursie wsiadać w auto i jeździć wtedy wszystko się utrwala i pewne ruchy robimy już automatycznie. Ale niestety nie każdy ma taką możliwość od razu jeździć. Dobrze chociaż że mąż Cię motywuje to moment nabierzesz wprawy.
I dobrze to przywieziesz mi w końcu swoje pyszne wypieki a i przy okazji wprawy nabierzesz w trasie :p

Hej Barcardi :) też o tym myślałem tylko że problem w tym że muszę chodzić na siłownie i ręka za bardzo nie odpoczywa. Chociaż przez święta jej nie nadwyrężałem. Haha dziwnie to wszystko zabrzmiało ale dla wyjaśnienia powiem że cały czas mówie o siłowni hahah

Hadzia ja Ci dam odpuszczać rehabilitację, weź sie w garść bo jak Ci ..... to będzie Cię tyłek bolał a nie plecy :)
Haha widzę że jednak to powinien być Loki tak jak mówiłaś na nie Baleronek, tfu kuźwa Baronek :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszsytkim :)

Kurcze wzięłam się wczoraj za ciężką robotę i już odczuwam skutki...

Kris jak dla mnie najlepsza jest końska maść, tak się nazywa :) Super rozgrzewa, mnie jak plecy bolą czy mojego S. zawsze się smarujemy i zazwyczaj na drugi dzień jest już w miarę ok.

Reszcie powiem tylko cześć :) bo nie pamiętam nic ...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Paróweczko :D ja już kończe rehabilitacje :) 10 zabiegów już prawie mam za sobą...
i na razie nie bede wyskakiwac z kasy
postaram się dostać na NFZ

prawda jest taka, ze jazda samchodem, to tak jak jazda na rowerze..
niby się nie zapomiina, ale wprway trzeba nabrać

hej Guśka
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Gusia:)

Też sie zastnawiałem nad tą maścią i muszę w domu poszukać bo wiem że kiedyś była. Ale znając moje szczęście na pewno się skończyła. Zawsze jak czegośp otrzebuje to akurat niema, kiedy jestem chory to co się okazuje że niema w domu żadnego lekartwa i trzeba gnać do apteki :)

Gusia a jak tam ręka ?

Hadziuś niby się już przyzwyczaiłem ale rozwalasz mnie za każdym razem jak czytam tą paróweczke :) plus dla Ciebie :)
No chyba że się kończa to inna para kaloszy, upiekło Ci się tym razem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości