Aurinka, masz wrazenie "brudnych" włosów pewnie dlatego że szampony z SLS, maja duzo detergentów, alkoholi i innych składników, które niszczą i wysuszają włosy(choć to niezauważalne tak naprawdę). Włosy po nich wydają się piękne, moga błyszczeć, jest czasem tak, że są uniesione u nasady.. to wszystko dzięki tym ulepszaczom, które są w tych szamponach. Przechodząc na te bez sls, włosy pokazują, jak wyglądają naprawde.. i niestety smutna prawda, ale okazuje sie ze wtedy sa ochydne i napewno nie takie jak po wczesniejszych szamponach. ale to normalne. szampony z sls to jak maska, kryja to co najgorsze...
jak przejdziesz na te normalne po jakims czasie sie przyzwyczaisz.. choc, nie kazde wlosy lubia oczyszczanie bez sls..
dlatego mozna np uzywac szamponu dzieciecego ii odzywke ktora ma sls

metode OMO np
a jak nie to polecam peeling przed myciem- cukrowy
Spokojnie dziewczyny, ja tylko zapytałam bo byłam ciekawa, jestem wyluzowana. : )