Black ma problemy..i nie wiem kiedy wróci...
Adi.. na miejscu to bym moze pomyślała.. ale zostawac tak jak na rehabilitacje.. to już nie
Co znowu ma problem z tym swoim? Napisz jej SMS z pozdrowieniami ode mnie i że czekamy na nią.Hadassa pisze: Black ma problemy..i nie wiem kiedy wróci...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość