Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 08:21

tak to juz jest kazdy cos tam ma i nazeka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 09:02

ale buro i ponuro :| niesamowite jak ta aura się zmienia, wczoraj jeszcze 20 stopni a dzisiaj już plucha, mgły od rana i zimno. Ja z bólem głowy wstałam, kawy nie tykam na razie. A jak u Was pogoda i samopoczucie?
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 23 paź 2012, o 09:24

U mnie też szarzyzna za oknem.... dziś mam wolny dzionek to chcę w końcu na jakieś konkretne zakupy ruszyć i inne zaległości załatwić. Ala jak patrzę za okno to mi się odechciewa... no ale muszę się zmobilizować nikt tego za mnie nie zrobi :) a kawa to jak -wrócę i zakupię ciacho do niej :) rano tylko solidne śniadanko :) a dzidzia jak tam nie dokazuje ? :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 09:30

poszedł spać po solidnym rannym posiłku :D na razie się nie rozwala po brzuchu, ale wróżę, że za niedługo zacznie. Wszyscy jacyś dzisiaj tacy osowiali przy dzisiejszej pogodzie, piesa też rozleniwiona na sofie leży i nie w smak jej się podnieść :? A ciacho do kawy to najlepszy z możliwych pomysłów, tylko żeby duże było i słodkie :D
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 23 paź 2012, o 09:38

No innej opcji nie przewiduję... trzeba sobie jakoś słodyczy w życiu dostarczać choć w takiej formie :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 09:51

Ja po nocce wstalam i tez nie potrafie sie zmobilizowac bo pogoda do tego nie zagrzewa pale w piecu , potem obiadek i pewnie czas bedzie sie zbierac na noc do pracy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 11:38

nie zazdroszczę tych nocek :| Mój mąż też właśnie pracuje trzyzmianowo i tak jak dzisiaj odsypia cały dzień prawie, a taką pogodę to nic innego tylko się do niego dołączyć :fallinlove
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 12:06

pogoda tak sprzyja temu nic tylko łozeczko
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 12:13

Oj tak, gdyby tylko nie trzeba było myśleć o obiedzie :cooking
Masjaa polazła po ciasto, a ja znowu pichcę, tym razem zakalec z założenia, przepyszny, jak już się skuszę na tą kawę to będzie jak znalazł :)
Masjaa relację z zakupów poproszę, coś ciuchowego kupujesz czy typowe codzienności?
Elżbieta, co dzisiaj dobrego na obiad?? :cooking
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 23 paź 2012, o 13:26

Ja już w domku, szybko załatwiłam co miałam ... dziś mam nastrój na lenistwo. Ciacho i kawa już zaliczone :) ciuchów nie kupowałam ostatnio poszalałam nieco w tym temacie strojąc się na weselicho przyjaciółki :) a dziś to takie typowe codzienne robienie zapasów i kosmetyczne cuda, żeby nie dać się pierwszym zmarszczkom ;) oj jak dobrze że dziś mam wolne :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 13:46

oooo, masz coś dobrego na zmarszczki?? Bo ja też potrzebuję koniecznie, chociaż pierwsze to już mam na pewno, z założenia nie sprawdzam w lustrze ze zbyt bliskiej odległości ;) Ale czasami nie ma to jak paradoks, że na jednej twarzy spotykają się w tym samym czasie z konieczności krem na zmarszczki i krem na pryszcze :)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 23 paź 2012, o 14:15

hehe no to witam w klubie :) mam to samo ... i nie wiadomo czym tu uderzyć . kupiłam kilka maseczek i jakieś serum... szukam skutecznego kremu na dzień ale tyle tego na rynku a nie chcę wydać kupę kasy a potem zero efektów. a może coś znasz co zmatowi i wyprasuje skutecznie? :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 14:48

dzisiaj mamy skromny obiadek przysmazone kartofelki od wczoraj . Bo dzieci jadaja w szkole , a w domu to tylko to co uwielbiaja wczoraj miałam zapiekana cukinie z mielonym a to jedza same i kartofle zostaly a to dzis ja sama bede jesc bo oni zapewne nie bo to nie wich ulubionym smaku
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 23 paź 2012, o 18:42

Nie mogę sobie dzisiaj znaleść miejsca chodzę z kata w kat byłam na spacerze zrobiłam obiad wysłałam męża z Maluchami na spacer i do sklepu nawet na zakupy nie mam ochoty idę zrobić kolacje moze jakieś naleśniki ale mam dzisiaj lenia :? Udanego wieczora wszystkim
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 23 paź 2012, o 20:38

Masjaa, wyprasuje i zmatowi skutecznie to jedynie żelazko :) Też jeszcze nie znalazłam swojego typu, ciągle mi nic nie odpowiada, rozczarowałam się już tyle razy tymi super kremami, a jak wszystkie zachwalają, że takie cuda działa, to na mnie właśnie odwrotnie :evil:
Naleśniki na kolację...mhhhh...ja bym chętnie ;)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 23 paź 2012, o 21:35

I nie było nalesnikow hihi otwieram lodówkę a tam ups nie ma jajek hihi a ze miałam lenia a do sklepu muszę jechać autem były na szybkiego jogrcik i tost
Hmm naleśniki bedą jutro :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 23 paź 2012, o 21:42

Be-Be no właśnie ja też szukam kremu-cudu ;) póki co walnęłam maskę na twarz, zapodałam serum z wit. C i popijam meliskę przed snem ;) ale na mnie to jeszcze za wcześnie na spanko...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 24 paź 2012, o 08:59

Witajcie Kobietki :) Jak tam dzisiaj samopoczucie przy porannej kawie?? Ja się po raz pierwszy wyspałam jak dziecko i nareszcie nie boli mnie głowa :) Niestety dalej buro i ponuro, w dodatku zimno, trochę zaczynam się martwić bo zupełnie jestem nieprzygotowana na zimno w ciąży hihihi, trzeba coś nosić przecież na ciepło, ale jak się we wszystkim wygląda jak słoń to wierzcie mi odchodzi ochota na modowe zakupy :( Może popatrzę na allegro na jakieś ciuchy, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie, że jak na jakimś produkcie jest napisane "ciążowy" to jest dwa razy droższy niż normalny :twisted: Nieważne czy to ciuchy, kosmetyki czy witaminy dla kobiet przy nadziei, ceny są tak wywindowane, że ręce opadają czasami :twisted:
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Armigor » 24 paź 2012, o 10:09

Dzień Dobry Wszystkim :kwiatek
Be-Be doskonale cię rozumiem Be-Be powiem ci z doświadczenia ze jeżeli chodzi o bluzy i koszulki sporo sie od zwykłych nie różnią ja lubiłem dżinsy ciazowe ale z wysokim stanem i trzy cm.gumka bo w tych na szerokiej gumke zwracalam i miałam wrażenie ze Bobasek sie ciśnie wykońu wskoczylam w leginsy a do tego tuniczki i sukienki ,który to już tydzień?
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 24 paź 2012, o 10:10

wszystko mozliwe bo wiedza ze kupic musza i na tym zarobic . Ja dopiero wstalam i teraz ostro do zajec bo na 17 do pracy i trzeba ogarnac . Ale najpierw poranna kawka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 24 paź 2012, o 10:49

Hej :) ja dziś jako tako spałam.... kawa wypita;) teraz odliczam czas do 14ej i wtedy jazda do pracy. muszę się ogarnąć ale to jeszcze mam czas... no pogoda niestety nadal nie dodaje energii do działania, a ma być jeszcze zimniej, śnieżniej i nie wiem co jeszcze :?
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez Be-Be » 24 paź 2012, o 11:45

Tydzień 23, brzuszek już pokaźny, przynajmniej w moim wypadku. Z dołem to nawet nie mam problemu, kupiłam już jakieś dżinsy z pasem ciążowym więc są jak znalazł na ten sezon jesienno-zimowy, ale góry notorycznie brakuje :/ Chyba muszę się rozglądać za jakimiś ciuchami oversize, tak żeby po ciąży też pasowały, teraz na szczęście w modzie jest się nosić luźno i trochę w zawyżonej numeracji :)
Be-Be
 

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 25 paź 2012, o 10:38

Hello. jak tam samopoczucie ? ja jeszcze się rozbudzam.... wkurzyłam się wczoraj bo byłam pewna że sobotę mam wolną a tu firma robi akcję marketingowe i mam wolne z głowy.. a to moje urodzinki :( nie obchodzi ich że miałam coś zaplanowane ... życie. muszę zapodać sobie jakąś musice żeby się doładować pozytywnie ;) BE-BE jak tam brzusio ?? rośnie ?? :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przy kawie ...

Postprzez elzbieta45 » 25 paź 2012, o 10:47

takie sa dzisiejsze czasy Niestety praca nie rowna sie z domem . Ja latem chodziłam caly czas na okragło nawet w niedziele . Teraz troche lozu i mozna zaplanowac bo niedziela wolna ale sobota niestety nie . A za oknem ponuro i nic mi sie niechce kawka nad strona a tu tyle roboty . Musze pozbierac wykopane kwiaty z ogrodu . A tu jeszcze szybka zima strasza
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przy kawie ...

Postprzez Masjaa » 25 paź 2012, o 11:10

Ale Ci dobrze masz ogród :) tęskni mi się za domkiem rodzinnym tam też ogród, sad, sielsko i anielsko :) a teraz blok, miasto i smog wdycham :) ale niedługo z racji 1go listopada wybieram się do rodziców to nacieszę się choć trochę przestrzenią :) no jakoś muszę przeżyć tą sobotnią akcję... a co do zimy to mam nadzieję, że nie sprawdzą się prognozy :/
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]