Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 13 sie 2016, o 14:45

no to masz zabaweczke :)

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez Avis » 13 sie 2016, o 17:08

Witam wszystkich :)

Tak zaglądam na forum i co raz tu ciszej i ciszej, gdzie się wszyscy podziewają? Haaalooo !!
Chyba pora rozruszać to forum na nowo. Jak myślicie? :)


Wilczarz to gratuluję udanego zakupu :) Oby sprawował się jak najlepiej i szerokości na drogach :D

Ja od kilku dni leżę plackiem, oprócz gotowania i sprzątania nic nie robię. A przynajmniej do wtorku ma tak być. W niedzielę dowiedziałam się, że jestem w ciąży :serca We wtorek mam wizytę i jak będzie wszystko w porządku, to wracam do normalnego funkcjonowania, a póki co, za długo czekałam na mój Cud, więc na razie wolę się pooszczędzać. Zresztą za bardzo nie mam wyboru, bo mąż zfiksował :P
Tak więc dziś ogarnęłam w domku, obiadu nie robiłam, bo nie ma męża i sobie odpoczywam :) Byłam troszkę u koleżanki i dzień jakoś powoli mija. Dobrze, że już bliżej wieczoru :)


Miłego weekendu :D

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34

Re: Przy kawie ...

Postprzez BlackWolf » 13 sie 2016, o 17:37

Cześć wszystkim :).
Avis raz jeszcze gratuluję. :kiss2
Saszka witam w klubie rudzielców. ;)
Jak się czujesz?
Przeprowadzka do Swindon. Ładne miasteczko, ale strasznie ciche. Zbyt ciche jak dla mnie i puste. Jakieś 20 min do Highworth (totalnego zadupia). Myślałam, że inaczej to będzie wyglądać. Teraz nie chcę żadnej przeprowadzki.
Wilczarz dzięki, ale przyzwyczaiłam się do londyńskiego trybu życia i nie wyobrażam sobie teraz mieszkać w miejscu, gdzie kursuje tylko jeden bus i jedynie jest stacja autokarów. Bez metra, bez pociągów itd. O zgrozo...
Jak nowe autko sprawuje się?
Had kochana a Ty co taka cicha? ;)
Co u Ciebie?
Y musiałby zmienić wtedy pracę i ma już punkt zaczepu. Większa kasa a życie zdecydowanie tańsze niż tutaj. No, ale... Inaczej sobie to wyobrażałam.
Coco jak z S? Wszystko już w porządku?
Chyba wymieniłyśmy się pogodą. U nas upał od dwóch dni.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 13 sie 2016, o 17:57

Black - tragedia z tą pogodą. dziś już leże ze stanem podgorączkowym wczoraj potrzęsło mnie przez chwile na podwórku i dziś już mam :( ehhh komedia normalnie

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez Sasza » 13 sie 2016, o 18:59

Black eh daj spokoj irytuje mnie ten kolor. za pare dni robie sobie henne :)
A czuje sie roznie:)

had kupilam szampon i odzywke do wlosow z Isana do brazowych i super:)
Pozniej jeszcze jak wlosy sa wilgotne wklepuje ciut jedwabiu , wlosy w kocyk ...i naprawde nie te same wlosy
a wez czegos na nie nie naloz...porazka:P


Chanelka zdroweczka:)


Wilczarz niech autko sluzy:)
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez Avis » 13 sie 2016, o 19:15

Black dziękuję jeszcze raz :kiss2 To Twoje kciuki :P

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34

Re: Przy kawie ...

Postprzez Biedrona » 13 sie 2016, o 21:55

Avis ogromne gratulacje!! Zaciskam mocno kciuki za lekki przebieg ciąży. I czekam na wieści z wizyty! Na pewno będzie wszystko dobrze!

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Przy kawie ...

Postprzez Wilczarz » 13 sie 2016, o 22:37

Dobry wieczór wszystkim ;)

Coco a no jest zabawka i mega frajda, tylko trzeba używać jej z głową aby służyła jak najdłużej i aby się nigdzie nie rozwalić.
To już dwie aspirynki i do łóżeczka!

Avis dziękuję oraz moje gratulacje życzę Ci aby wszystko było dobrze i mały zdrowy. Mężowi się nie dziwię się też bym oszalał ze szczęścia gdybym miał zostać ojcem :-)

Black owszem jak na razie się sprawuje, muszę jeszcze wykonać parę rzeczy typu wymienić lampę, pomalować podwozie czy kupić prawe przednie nadkole wewnętrzne i będzie ok :)
Ja tam znowu lubię spokój lecz nie zawsze bo czasem trzeba zaszaleć aby życie miało smaczek xd

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 14 sie 2016, o 07:04

Cześć.

Dziś trochę lepiej się czuje, chyba ... zwyczajnie musiało mnie czy przewiać czy coś nie wiem ehhh... ale myślałam wczoraj że zwyczajnie wykituje heh.

Wilczarz - no tak takie zabawki to tylko z głową.

Udanej niedzieli :)

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez hurri » 14 sie 2016, o 09:34

Avis Gratulacje :)



dzień dobry :)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Przy kawie ...

Postprzez BlackWolf » 14 sie 2016, o 11:07

Avis i teraz ma być wszystko w porządku, dzidziuś ma rosnąć zdrowo. :kwiatek :D

Witam wszystkich.
Udanej niedzieli życzę.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przy kawie ...

Postprzez Avis » 14 sie 2016, o 11:28

Dzień dobry :)

Ogarnięte, pozmywane, zaraz obiadek zrobię i lenistwo :) Troszkę dziś mnie dopadły mdłości, ale nie ma co narzekać ;)

Biedrona dziękuję :) Relacje zdam na pewno i musi być dobrze, innej opcji nie biorę pod uwagę ;)

Wilczarz dziękuję :) Troszkę wyczekaliśmy na to nasze dzieciątko, także jeszcze trochę panikuje :P
Jak tam samochód się sprawdza? Zadowolony jesteś? :)

Bac dziękuję :)

Black no koniecznie musi słuchać Cioci :D

Miłego dnia :kwiatek

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34

Re: Przy kawie ...

Postprzez BlackWolf » 14 sie 2016, o 12:26

Avis uroki ciąży nadchodzą. :D
Ja jeszcze nic nie porobiłam, mam dzisiaj niesamowitego lenia i głoda. Pożarłabym wszystko. Nie wspomnę o naleśnikach z dżemem truskawkowym a tu dietę MŻ trzeba stosować.
Lecę posprzątać. :sprzata: :witch

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przy kawie ...

Postprzez hurri » 14 sie 2016, o 12:29

Ja też ost. ciągle głodna chodzę ...
I zaczyna mnie to przerażać!

Ide poczytać ...
Miłej niedzieli
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Przy kawie ...

Postprzez Sasza » 14 sie 2016, o 14:11

Milego dnia kochani :*
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 14 sie 2016, o 19:44

bac - czyżbyś w ciązy miała być ?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez hurri » 14 sie 2016, o 20:38

ale że ja? never ever :P
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 14 sie 2016, o 20:46

o tam gadanie :P

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez Avis » 15 sie 2016, o 08:26

Witam wszystkie :)

Przyszlam sie z Wami pozegnac, Black probowalam, ale jednak nie. Szkoda mi bardzo, bo bylam tu dlugi czas i dbalo sie o to, aby atmosfera byla przyjazna, a teraz? Wiekszosc osob pisze od siebie, w postach olewa sie inne osoby, albo gra pod reszte "zeby nic nie wiedzialy". Oczywiscie mowie tu tylko o niektorych osobach.
Podobno powstalo nowe ZAMKNIETE forum dla grupki kameralnej i nie ma tam dostepu. Nie przeszkadza mi to, powodzenia w prowadzeniu forum :)
Ja sie wypisuje z calej tej zabawy. Z osobami, ktorymi chce, kontakt mam poza forum. Reszcie zycze szczescia i pozdrawiam.

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34

Re: Przy kawie ...

Postprzez hurri » 15 sie 2016, o 08:41

Nawet jeśli jest jakieś inne forum to nie wiem po co foch, skoro Ty też piszesz gdzie indziej ...

Nie kumam ...



Dzień dobry i miłego dnia
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 15 sie 2016, o 08:43

Avis napisał(a):Witam wszystkie :)

Przyszlam sie z Wami pozegnac, Black probowalam, ale jednak nie. Szkoda mi bardzo, bo bylam tu dlugi czas i dbalo sie o to, aby atmosfera byla przyjazna, a teraz? Wiekszosc osob pisze od siebie, w postach olewa sie inne osoby, albo gra pod reszte "zeby nic nie wiedzialy". Oczywiscie mowie tu tylko o niektorych osobach.
Podobno powstalo nowe ZAMKNIETE forum dla grupki kameralnej i nie ma tam dostepu. Nie przeszkadza mi to, powodzenia w prowadzeniu forum :)
Ja sie wypisuje z calej tej zabawy. Z osobami, ktorymi chce, kontakt mam poza forum. Reszcie zycze szczescia i pozdrawiam.



Długo nic nie pisałam, nie komentowałam, starałam się stać na uboczu aby nie wywoływać afer czy konfliktów. Ale tym razem już nie wytrzymałam. Avis - to jak bardzo jesteś nieszczerą osobą to aż mnie poraża. Nie wiedziałam, że są aż tak bardzo obłudne osoby i tak bardzo fałszywe jak ty! Mówisz, że próbowałaś? Ale co próbowałaś, udawać że jesteś tu n Forum z nami i pisać dwa słowa na cała swoja obecność raz na tydzień bo masz swoje PRYWATNE forum założone bo żałosnej aferze którą wywołałyście? Weź się kobieto ogarnij, jesteś dorosła a zachowujesz się jak małe dziecko, które nie dostaje tego czego chce! Zachowujesz się jak księżniczka przy której każdy ma skakać jak TY im zagrasz! Sama olewasz innych, tylko bawisz się w piaskownicy osobami wybranymi, a zarzucasz to komuś? Zastanów się kobieto co ty wypisujesz i co robisz. Znowu tworzysz jakąś chorą atmosferę.

Założyłaś swoje własne prywatne forum, w imię czego? By być matką założycielką i być górą nad innymi? No to brawo! Tobie również powodzenia! I nie wywołuj sztucznych afer by potem na kogoś znowu winy nie zwalać, a z siebie robić ofiary!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez Sasza » 15 sie 2016, o 08:51

Wiesz Avis..po PERWSZE jak cos jest PRYWATNA WIADOMOSCIA to ma nia pozostac i jakbys miala odrobine klasy to tak by bylo.
Juz ktorys raz widze ze pw zawodzi. A co tam..napisze niech se czytaja .
napisalam ci ze powstalo forum bo dziwilas ze mniej sie pisze. I tyle.
Ty poprosilas by dolaczyc. Napisalam Ci ze to nie mozliwe bo to kameralne forum. Foch. napisalas mi " nie to nie "
Nie rozumiem Cie...przeciez masz Swoje forum z dziewczynami i jakos jest super. Nie mozemy tam pisac - i prosze nie pisz ze mozemy:) bo ja juz dostalam jasny komunikat ze zostane poznana przez IP :))))
I jakos zadna z nas nie wpada w rozpacz .
For sobie mozna potworzyc ile sie chce, kazdy moze pisac gdzie chce.
Juz bylo dobrze na forum to nie. Musialas wywlec wszystko.
I gdzie ty widzisz olewanie ? kto kogo olewa bo nie rozumiem ? Olewam Had, Black, Gosie, Wilczarza i inne osoby? co ty nam zarzucasz?
Pisalas jakie to my gowniary a jak ty sie zachowalas teraz?

Co Ci sa winne osoby inne ? i jak pisze Chanelka....wpadniesz raz na jakis czas, cos tam skrobniesz... i dobra jest. I nikt Ci nie robi halo ze olewasz.
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez kokoszanel » 15 sie 2016, o 09:09

Piszesz też że dbało się aby atmosfera była przyjazna. Ciekawe bo naprawde mam wrażenie, że co jak co - ale nie TY o to dbałaś, tylko ogół dziewczyn wszystkich, ale na pewno nie ty. Jestem tu stosunkowo krótko w porównaniu do Ciebie, ale to ja od Ciebie pisałam więcej (co zresztą widać w napisanych ilościach postów na forum!) więc nie zarzucaj komuś innemu zaniedbywania czy olewania drugich osób, bo co jak co ... ty to robiłaś skutecznie. Jestem tu krótko ale równie rzadko widywałam tutaj Ciebie!

"albo gra pod reszte "zeby nic nie wiedzialy" .... <- ależ z Ciebie wali obłuda. A sama co zrobiłaś? No słucham co? Założyłyście z malinką i innymi dziewczynami. I ktoś robi z tego powodu problem, jakąs afere? Tym bardziej że przeszłyście tam!

Saszka bardzo ładnie napisała. Prywatne wiadomości są wiadomościami prywatnymi i jak samo przez się to mówi wiadomości prywatnych nie sprzedaje się innym nie uważasz? Co to za zachowanie wg Ciebie jest w tym momencie w którym na Forum zapewne tym drugim też je po prostu wynosisz?

Zastanawiałam się po co wam dziewczyny to drugie Forum, podejrzewałam że po to zostałyście tutaj aby wynosić jakieś informacje i to co pisze się ale pomyślałam, eee dorosłe jesteśmy nie! Ale teraz juz co do Ciebie pewności nie mam, tak dziecinne zachowanie jakie teraz pokazujesz wręcz potwierdza mi tylko moje podejrzenia, którymi kierowałam się od pewnego czasu. Afera ostatnią którą wywołałaś już ucichła, dziewczyny które "zwerbowałaś" do siebie przestały tu pisać bo poszły z Tobą. Brawo TY! Ostatnio przychodzisz tutaj raz na tydzień i udajesz zabieganą, zalataną i z brakiem czasu na pisanie, napiszesz jedno zdanie ewentualnie dwa i jest spoko. A przyznaj się do tego ile czasu spędzasz na swoim Forum co? Nie udawaj i przestań się wybielać, bo własnie to ty tutaj czysta nie jesteś i nie masz czystych intencji, znowu próbujesz mieszać i lawirować bez zastanowienia, a Tobie uchodzi wszystko na sucho - co mnie w sumie bardzo dziwi! A nie powinno.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Przy kawie ...

Postprzez BlackWolf » 15 sie 2016, o 10:19

No pięknie... Rozłożyło mnie to na łopatki.
Przestańcie dziewczyny...
Myślę, że pora zamknąć rozdział Przy Kawie i zacząć zupełnie nowy rozdział, bo aż nieprzyjemnie to wszystko czytać. To prawda, BS już nie jest tym samym forum jakie było wcześniej. Niepotrzebne konflikty, wciąż wdziera się niemiła atmosfera a nie powinno tak być.
Uważam, że po tej pierwszej sytuacji każda z nas poczuła się urażona, ale to nie powód do dalszych kłótni czy obrażania się. Nie wspomnę, że to poróżniło obie strony.
Ja o nowym forum prócz forum dziewczyn z Sexi Flexi nie wiem nic i nawet gdyby istniało, to i tak zostaję tutaj.
Chyba czas na poważne zmiany. Zamknąć ten rozdział i założyć dzienne. Temat zakładałaby ta, która pierwsza wchodzi na forum danego dnia.
Bez powrotów do tego co było, co się dzieje teraz. A mam na myśli te ciągłe zgrzyty.
Poczekam co Had na to. A_gatki niestety nie ma przez dłuższy okres.
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przy kawie ...

Postprzez Avis » 15 sie 2016, o 10:30

Powiem tylko tyle, wszystkie wiedzialy, ze zalozylam forum, a czy ktoras z Was zapytala o nie? Czy ja napisalam, ze forum jest zamkniete? Nic nikomu takiego nie powiedzialam, ale jak sie miesza do tego osoby trzecie, to tak wychodzi.

I nie pisalam tego, zeby zrobic afere, tylko po to, zeby poinformowac, ze odchodze i wytlumaczyc dlaczego.

Chanel i nie mow mi, ze udaje zabiegana, bo nie wiesz jak wyglada moje zycie. Nie wiesz czym sie zajmuje i co robie. Tez bym mogla Cie podsumowac ale nie chce, bo nie znam Cie i nie wiem co robisz na co dzien.
Ja mialabym wynosic informacje? Smieszne :) Po pierwsze jakie, a po drugie to nie ja wypisuje do innych osob, zeby dowiedziec sie o moim forum.

Co mialam do powiedzenia, to powiedzialam. Temat uwazam za zamkniety.

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]