Madlen kochana ja sie niczym nie martwie, własnie się cieszę z włosków...

Ponczoszkow nie kupilam bo w koncu zabraklo mi czasu... ale wloze rajstopki, też na ich punkcie ma niezłego fioła... no i zobaczymy jak to jutro będzie..
a za tydzien w sobote mam wolny domek na kilka godzin, moj chłop oczywiście juz jest ucieszony, haha.
Agatko dziękuję za miłe słowa, spacerek rzeczywiście się udał
No a ponizej wstawiam moje straaaaszne zdjęcia.. z samego rana, więc nie dziwić się że wyglądam jak wyglądam.

Ale tak prosiliście mnie ote zdjęcia z krótkimi włosami, że w końcu musiałam coś wstawić..:
