Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

nie no bądz dobrej mysli :-) Na pewno sie nie przesunie ;-)
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

oby bo już się stęskniłam mocno tylko szkoda żę się przesunęło bo mały ma 10 goo urodziny i miałam nadzieję że zdąży dojechać
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Najwyżej sie trochu spóźni ale prezent bedzie na pewno dla małego :-) Nie dziwię ci się tyle czasu samej ...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Co do seksu, to Aniu Tobie też zazdroszczę.. co prawda jak mnie ktoś nakręci to też jestem strasznym erotomanem... ale w praktyce jakoś się to na mnie nie odbija..

Ale trzymam kciuki w dalszych staraniach!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Vanilka najgorzej jak ktoś Ci ochoty narobi co :-D ? haha ach ta moja sąsiadka wszystko przez nią :-) Czasem trzeba być niegrzeczną dziewczynką :-) :-D
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no, dokladnie... nawet film czasem narobi niezłej ochoty... :twisted:
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

No dokładnie zwłaszcza z jakąś erotyczną sceną :-D Moja sąsiadka mi dziś pokazywała nowy komplecik bielizny z koronki musze przyznać że bardzo fajny sama bym taki chciała :-) Czarne pół bokserki i stanik koronka na wzór kwiatu lotosu . Prze piękny
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

mmm, no to faktycznie... ja jutro kupie sobie chyba jakies ladne ponczoszki.. mojego chłopa strasznie kręcą... po rajstopach ma bzika a po ponczochach to juz w ogole..
a w niedzielke przychodzi, to sie troche zabawimy...
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

No to widzisz mój znowu ma bzika na punkcie koronkowych stringów :-) to w niedzielę się będzie widzę działo u Ciebie hihi :-D Ja dziś mojego miśka nakręce na małe co nieco :-)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no to nakręcaj życzę powodzenia... :D
a co do niedzielki to nie wiem czy będzie sie działo, zobaczymy.. jak kupie ponczoszki to napewno, moj nie wytrzyma.. :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Dziękuję kochana ja tobie również życzę powodzenia :-)
A teraz muszę uciekać na spacer z moim psiakiem bo zaczął mi piszczeć pod drzwiami . Papa Vanilko
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziękuje :)
oki, miłego spacerku Aniu
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Ja tylko na chwilkę ;)
Vanilka fajnie że wpadłaś ;)

Ania, długo się staracie ..

a podobno najłatwiej przytyć, a trudniej zgubić... :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

a nie prawda kay ja mogę jeść za 10 ciu i nie tyje wcale choć bardzo bym chciała
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wiem ;) moja kuzynka tak miała... kuzyn też....
a ja... ja się rozleniwiłam.. ale geny sprawiły że musze się pilnować...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

hehe Kay kochanego ciałka nigdy za wiele :D

no kochane i wywalić swoje cielsko do :zzzz dobranoc wam
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wiem, ale co za dużo to nie zdrowo :D
zmiana stylu życia dała się we znaki :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

witajcie miłego wekendu
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej kochane :kiss2

Ale jestem tak wściekła, ta bladź doprowadzą mnie normalnie do szału... Nie dość że nie to że nie poprosi to nawet nie zapyta czy u niej posprzątam to jeszcze jakieś ale...
S. Siostra też jest dobra, zabrała jedno dziecko to zostawiła drugie, nawet się człowiek normalnie wyspać nie może... Przywiozła bo ona zmęczona jest, tylko ciekawe czym? Ma tylko gotowanie i sprzątanie... Ale mnie się nikt nie zapyta czy ja zmęczona nie jestem. Oszaleje normalnie...

Wczoraj byłam pierwszy raz na basenie, bałam się ale później było już lepiej.

Miłego weekendu Wam życzę :kiss2
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry kochane! Jak się macie dziś?

Chyba założę ogród zoologiczny.. Ledwie się pogodziłam z psem, a już mi młoda "znalazła" kota. No przecie nie wyrzucę maluszka... I tu na mnie siedzi i mruczy. Może z miesiąc ma...

Paskudna pogoda dzisiaj. Jak zawsze kiedy robię pranie :D

Niezależnie od tego chce mi się śpiewać i tańczyć. Sama nie wiem czemu, ale przyszłam Was trochę tym nastrojem pozarażać (oby nie zrażać). Miłego dnia! :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej kochane, co słychać? :kiss2
Ja wpadłam na chwilkę... niedługo uciekam z połówkiem na jakiś spacer.. ogólnie od rana jestem na nogach... i.. dostałam pracę! :)
Myślałam że już nie znajdę.. co prawda praca dopiero na przyszły rok, ale ciesze się bardzo.. żadna wielka praca, zwykły sklep hurtowy z odzieżą, podręcznikami, zabawkami, kosmetykami, prasą... ze wszystkim tak naprawdę.. no ale juz mam i sie nie musze martwic.

A co do moich włosków to ponizej przedstawiam mojego krotkiego kiteczka, mozecie zobaczyc jakiej dlugosci mam wlosy ..
A jakies pelne zdjecie to moze dzisiaj jak mi polowek zrobi jakieś porządne :P
Obrazek
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Kiteczek uroczy :) Ty zresztą też wydajesz się być taka..

Gratuluję zdobycia posady! Jaka by nie była, daje zawsze choć odrobinę niezależności i dobrze robi na psyche :) Wiem coś o tym, bo mierzyłam się kiedyś z poszukiwaniami i bardzo to przeżywałam.

Miłego spaceru!
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry.
Znów mnie nie było, ale zalatana jestem jak nie wiem ostatnio.

Do tego nie lubię listopada i już !!!!
Zimny, deszczowy, ciemny, nie do życia jestem, zasypiam tuż po 21 i ogónie to cały czas bym tylko spała i spała :(

Chciałabym już grudzień ......
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :*
Wiecie co tyle się opisałam i usunęło się mi wszystko.. ale napiszę jeszcze raz..

Gonick to już wolę styczeń a najlepiej żeby wiosna już przyszła.. Jak zdrówko?? i jak córa??

Witaj Agatka :)

Zanna ja na Twoim miejscu bym się obraziła za to co powiedział, a nie że On się obraża paniuś.. już mógł to dla siebie zachować a nie gadać takie coś do kolegi.. no bez jaj..
A teściową zamknij w piwnicy może się poprawi :)

Vanilka rzeczywiście krótkie, ale odrosną więc nie martw się niczym, a później przy regularnym podcinaniu nie będziesz musiała aż takiej długości tylko już krócej..
Wyczytałam coś o harcach w niedziele :) MMMM powodzenia :) A zakupiłaś pończochy?

Adidasowa gratulacje, ja na Twoim miejscu bym jeszcze trochę poudawała niedostępną, zobaczysz jak się będzie zachowywał i czy nie straci cierpliwośći. Czekamy na wiadomości co i jak. A nie wracasz do domu na długi weekend??
A gdzie Twój A. pracuje?? Bo mi gdzieś umknęło??

Kay na pewno wyjdzie kiedyś czy rozmowa coś dała, brat na pewno nie zapomniał gdzie może dzieci przywozić :) Ale nie przejmuj się.. A powiem Ci że możę lepiej żebyś nie mówiła na razie nic bo później będzie że Ty najgorsza.. A po co Ci to..

Car super, żę Ci się poprawiło :)

Adix Kay ma rację za dużo bierzesz wszystkiego do siebie.. Każdy się martwi ale to chyba już za bardzo.. To może na Ciebie źle wpłynąć.. Życie toczy się dalej, a Black jest bardzo silna :)

Myszka bardzo dobrze robisz, jak będziesz miała siłe żeby walczyć z nimi to może warto by było im utrzeć nosa.. Co do Małego to być może coś w tym jest że starszych nie trawi.. może Mu dokuczają i dlatego się tak przy nich zachowuje.. wiesz ajkie okropne potrafią być inne dzieci..

Cat, ale rzadko do nas zaglądasz..

A nasza Ania to jest taki zboczuch że normalnie nie mogę.. rozochoci człowieka i ma w nosie :P
Ania a pisałaś ostatnio, że idziesz na mecz. Jesteś z NS??

Black trzymaj się :kiss2

Elu miłego i udanego weekendu dla Ciebie również :)
Mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo. Jeśli pominęłam to sorki
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Madlen, grudzień przynajmniej jakiś nastrojowy ......
A Listopad bury, ponury :( Ehhhhh
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości