haha widzisz jestem kochana <3
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ten co masz aktualnie musisz o ciut zmniejszyc bo sie nie wyswietla.. tez to mialam
wystarczy chocby o 1 zmniejszyc i juz jest widoczny 
haha widzisz jestem kochana <3
haha widzisz jestem kochana <3
Re: Przy kawie ...
kurka no :///
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
nie denerwuj sie
tez to przechodzilam, ale to sekundka tylko.. np daj 95x95 i ci sie zmniejszy odpowiednio
bo mysle ze wiecej nie trzeba zeby sie wyswietlil
Re: Przy kawie ...
a to jak dam 150 na 150 to się nie wyświetli??
teraz się nie mogę zdecydować
ale chyba ten zostawię póki co 
nie wiem czy się wyświetla czy nie
teraz się nie mogę zdecydować
nie wiem czy się wyświetla czy nie
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witajcie.
Co słychać w poniedziałkowe popołudnie?
Coraz szybciej się ściemnia, mgła i ogólnie pogoda znów się robi jak w Silent Hill.
Tylko śniegu brakuje. Byłam w szoku, że już po 14-tej ciemnica.
Chyba czas na kawę.
Trampkowa, fajny awatarek. Na pierwszy rzut oka myślałam, że włożyłaś swoją fotkę.
Co słychać w poniedziałkowe popołudnie?
Coraz szybciej się ściemnia, mgła i ogólnie pogoda znów się robi jak w Silent Hill.
Chyba czas na kawę.
Trampkowa, fajny awatarek. Na pierwszy rzut oka myślałam, że włożyłaś swoją fotkę.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Witaj Black:)
nie mów nic o ściemnianiu się, jutro mam zajęcia do 17, zanim wrócę to już będzie ciemno
a dziękuję, właśnie mi wpadł w oko;)
PS. dziewczyny zapomniałam się pochwalić, ale wczoraj wyszedł mi taki rosół, że palce lizać! pierwszy raz sama gotowałam rosołek:P zapraszam na następną niedzielę jakby co
nie mów nic o ściemnianiu się, jutro mam zajęcia do 17, zanim wrócę to już będzie ciemno
a dziękuję, właśnie mi wpadł w oko;)
PS. dziewczyny zapomniałam się pochwalić, ale wczoraj wyszedł mi taki rosół, że palce lizać! pierwszy raz sama gotowałam rosołek:P zapraszam na następną niedzielę jakby co
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Czesc Black 
No o sciemnianiu nic nie mow, jak wstaje jest ciemno, jak wracam tez ciemno... ech...
Adasiowa swietny avek, pasuje do Ciebie
ja tez pozniej poszukam jak bede miec czas bo moj mi sie znudzil. A poki co uciekam film ogladac 
No o sciemnianiu nic nie mow, jak wstaje jest ciemno, jak wracam tez ciemno... ech...
Adasiowa swietny avek, pasuje do Ciebie
Re: Przy kawie ...
vanilka oooo, dokładnie... ciemno strasznie.
dzięki ;P a jaki film?
dzięki ;P a jaki film?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A cześć dziewczyny
Ni8e lubię listopada, ale już to pisałam. Ale mam nadrabiania dzisiaj :wazzuup :wazzuup :wazzuup
Ni8e lubię listopada, ale już to pisałam. Ale mam nadrabiania dzisiaj :wazzuup :wazzuup :wazzuup
Re: Przy kawie ...
Hejka gonick:)
ja w ogóle nie lubię jesieni i zimy:/ aż mnie ciary przechodzą na myśl o mrozie i śniegu;/
ja w ogóle nie lubię jesieni i zimy:/ aż mnie ciary przechodzą na myśl o mrozie i śniegu;/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Zima to niech jeszcze będzie, mróz potrzebny, żeby dziadostwo latające w powietrzu wymarło.
Chodzi mi o zarazki, wirusy i bakterie.
Śnieg to powinien spaść w Wigilię
A po sylwestrze stopnieć i tyle go powinno być
Fajny av Adidasku
Chodzi mi o zarazki, wirusy i bakterie.
Śnieg to powinien spaść w Wigilię
Fajny av Adidasku
Re: Przy kawie ...
A to tak to może być, faktycznie
a ja w tym roku jeszcze nie chorowałam, tfu tfu odpukać w niemalowane:)
a dziękuję ;*
a dziękuję ;*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
No kurde nas już siekło
Angina :/
I Córa do szkoły pochodziła tydzień i zaś garło brzydkie.
Mam nadzieje, że rozgonię choróbsko ...
Dlatego marzę o przymrozkach
Angina :/
I Córa do szkoły pochodziła tydzień i zaś garło brzydkie.
Mam nadzieje, że rozgonię choróbsko ...
Dlatego marzę o przymrozkach
Re: Przy kawie ...
Współczuje, wracajcie do zdrówka!! wygrzewajcie się:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nie dziękuję!
Re: Przy kawie ...
A tak co słychać?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
idę coś zjeść, rany jaka się głodna zrobiłam !
Re: Przy kawie ...
No trochę sporo tego, nie nadrobisz wszystkiego, czasem się nie da po prostu:) hehe
a ja marudzę, bo strasznie mi się nie chce jutro do szkoły iść :/
a ja marudzę, bo strasznie mi się nie chce jutro do szkoły iść :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Łoooooo
No mnie też by się nie chciało,
Maja na szczęście jeszcze na takim etapie - że się doczekać jutra nie może, żeby już do szkoły iść
No mnie też by się nie chciało,
Maja na szczęście jeszcze na takim etapie - że się doczekać jutra nie może, żeby już do szkoły iść
Re: Przy kawie ...
Hej Gonick, Adidasowa 
Ale mi się nudzi teraz.. skończyłam prasowanie, zapaliłam w piecu, bo takie zimno, że uhhh.. brr a co będzie jak śnieg spadnie to wolę nie myśleć...
Hej Black :*
Jak tam u Ciebie sytuacja wygląda?? Jak się czujesz??
Ale mi się nudzi teraz.. skończyłam prasowanie, zapaliłam w piecu, bo takie zimno, że uhhh.. brr a co będzie jak śnieg spadnie to wolę nie myśleć...
Hej Black :*
Jak tam u Ciebie sytuacja wygląda?? Jak się czujesz??
Re: Przy kawie ...
Hej Madlen
)
Ja też poodkręcałam kaloryfery, bo zimno .....
Zajadam pozostałości po obiedzie, potem może serial obejrzę, i trzeba będzie przygotować się na jutro, i do spania ....
Ja też poodkręcałam kaloryfery, bo zimno .....
Zajadam pozostałości po obiedzie, potem może serial obejrzę, i trzeba będzie przygotować się na jutro, i do spania ....
Re: Przy kawie ...
hehehe poczekaj jeszcze trochę i się odmieni 
jakby miała zajęcia do 17, gdzie jedna lekcja trwa 1,5 h to by jej się odechciało
witaj Madlen:) ja na szczęściu w bloku nie muszę się przejmować opałem:)
jakby miała zajęcia do 17, gdzie jedna lekcja trwa 1,5 h to by jej się odechciało
witaj Madlen:) ja na szczęściu w bloku nie muszę się przejmować opałem:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adidasku, no nie tak predko
Ona przygodę ze szkołą dopiero zaczęła, więc sama wiesz
rozumiesz
frajda dla niej
)
Ona przygodę ze szkołą dopiero zaczęła, więc sama wiesz
Re: Przy kawie ...
Jak dla każdego dziecka;) bawi się z rówieśnikami, rozwija, coś więcej niż w domu:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
No dokładnie,
nic! idę obejrzę serial ...
nic! idę obejrzę serial ...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
