Kay dziękuję, sorki, że nic nie pisałam, ale byłam z Kapslem na spacerku:) on to zawsze ma z tym sikaniem, 4 razy siusiał
Madlen robisz to specjalnie nie no kochana straszysz mnie, chyba pogada z A. żeby ze mną poszedł. Jednak trzeba się w końcu przełamać... a co za sprzęt sobie sprawił?:)
Blackfox może pokaż go w całej okazałości?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Wiem, że wypadałoby, nawet powinnam, mam prawie 20 lat, a jeszcze ginekologa nie odwiedziłam, mama też mi powtarzała, żebym poszła bo jak przyjdzie do dziecka, jakby był wpadka to nawet nie będę wiedziała, czy dziecko będzie zdrowe czy coś może być nie tak. Kurcze zdecyduje się w końcu w grudniu pójdę ;> będę miała 3 tyg wolnego to polecę
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Adi , ja tam nie wiem, ale faktem jest że ludzie podchodzą do mnie z dystansem więc cos w tym może być he he Ja zupełnie tego nie rozumiem bo uwazam się za bardzo zyczliwą i szczerą osobę. Jedyne co mam sobie do zarzucenia to zbytnia niesmiałość i może to ludzi myli
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
kurde dziewczyny też bym szła do ginekologa bo mam też prawie 20 lat ( w grudniu) a jeszcze nie byłam bo się krępuje... sama się boję ...
tak w ogóle hej zaczynam weekend!
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Jamelia ja też jestem dość nieśmiałą osobą, jakby mi ktoś kazał do kogoś podejść i zagadać to NIGDY w życiu
No pisząc z Tobą na forum to też uważam Cię za życzliwą. Swoją drogą ciekawe dlaczego to akurat ja Ci się śniłam
Catherine mam pomysł - pójdźmy razem bo widzę, że masz identyczną sytuację jak ja, tyle że ja 20 lat będę mieć w marcu:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
ok to bym musiala przyjechac do Wrocka albo Ty do Częstochowy ) siostre musze odwiedzic w Wrocławiu keidyś mozę sie wybierzemy:)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
ale to prywatnie ? po 17 grudnia po moich 20 urodzinach będę stara;p mama by się trochę zdziwiła gdybym poejcahał do gienkologa do Wrocławia specjalnie;p
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Tak prywatnie, bo jakoś państwowo mi się nie uśmiecha, wiadomo jak leczą czy cokolwiek państwowo... nie będziesz stara, jesteś w takim samym wieku jak ja nie musisz mówić mamie, że jedziesz do ginekologa, chyba, że tak ze wszystkiego się spowiadasz, ale generalnie zawsze możesz powiedzieć, że jedziesz do znajomej czy na zakupy.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
do innego miasta na zakupy? prędzej do siostry ale kasy nie mam na lekarz i na bilet będę musiała tutaj iść do gina ,ale nie za bardzo chcę państwowo bo olewają tak ludzi , ale inaczej nie da rady:P
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
hej dziewczyny ja jestem na tel wiec nie mam jak nadrobic postow...
cos wyczytalam o ginekologu.. ja ide w pon i sie troche boje bo ostatnio mialam problemy, mialam isc na badania i sie boje ze mi teraz cos wykryja... bo cos mialam ale nie powiedzieli co.. tylko zebym przyszla z badaniami to wtedy powiedza...
no i znow bede miec robione usg.. troche sie denerwuje....
a ogolnie ginekolog to nic strasznego i nie wiem jak mozna sie go bac przeciez to nie boli i wstydliwego tez nic nie ma...
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
niby nic nie boli vaniliia ale ja się krępuje jak ja przy swoim chłopaku się wstydziłam przez prarę miesięcy a co dopeiro przed obcym człowiekiem,
nie przejmuj się na zapas pójdziesz to się dowiesz co Ci jest będzie ok:)))
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Catherine zawsze możesz pożyczyć kasę od siostry, bo państwowo to ja nie pójdę na pewno. To tak samo jak i iść do dentysty państwowo, brrr... Ale jeśli CI to nie pasuje zbytnio to będziemy musiały iść oddzielnie;)
vanilka hej kochana, co Ty tak rzadko tu zaglądasz?:( nie martw się na pewno wszystko jest w porządku:)
a propo co robisz kochana jutro? Nie chciałabyś iśc na imprezę ze mną z arkiem i kilkoma znajomymi, namów faceta:)
a druga rzecz co robisz w sylwestra?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Cat, ja tez sie wstydzilam polowka przez jakis czas i potem juz nie i dlatego ginekologa tez sie nie wstydze:)
adaś co do sylwestra to z facetem moim spedzam nie wiem jak... pewnie w domu bedziemy siedziec przez tv jak rok temu.. na impreze ja chetnie ale niestety mieszkam z rodzicami a poki z nimi mieszkam nie mofe wracac pozniej niz 18 lub po 19... mam ciezkich rodzicow niestety wiec nawet jakbym chciala to nie moge...
a zagladam rzadko bo jestem od wczoraj u siostry, wlasnie z powodu rodzicow bo mialam ich dosc.. no i jutro wracam po szkole do domu.. mozemy sie spotkac po szkole ale pewnie nie bedziesz chciala bo wychodzisz z Arkiem tak?
a ogolnie mialam malo czasu teraz i rzadko zagladalam...
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
vanilka nawet w sylwestra? nie mogłabyś powiedzieć że śpisz u mnie czy coś?:) albo ja CIę odwiedzę, niech mnie pozna to wtedy może pozwoli:)
wychodzę ale to dopiero wieczorem:) ale po szkole możemy się spotkać, tyle, że ja wracam o 15.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
w sylwestra oni jada w 60% dalekooo dalekooo na mazury wiec bede wtedy u siostry i sylwka u chlopaka bede spedzac wiec nie wiem czy siorka by mi pozwolila nie mysle nad sylwestrem.. a co do spania to ja nie spalam nigdy u nikogo bo moi rodzice to ciezcy ludzie wiec....
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
chyba muszą mnie poznać pogadaj z siostrą, że będziesz u koleżanki, że mam swoje mieszkanie z chłopakiem, może pozwoli:)
powiedz, że alkoholu nie będzie itp. , powiedz że koleżanka ułożona, studiuje, nie pali, nie pije, nie ćpa wiesz, przedstaw mnie w samych superlatywach;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
zartuje ;D
pomysli sie w grudniu i jak bedzie na 100% ze rodzice jada. ale nie wiem jak tam bo moj chlop chce korzystac z wolnego domu jak nikogo tam nie bedzie i bedzie ciemno... haha. on korzysta z kazdej okazji :p
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013