no wiesz 9h wolnego,szybko ciemno sie robi.. tylko korzystac... :p
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
no ale my mamy inne plany... hahah 
no wiesz 9h wolnego,szybko ciemno sie robi.. tylko korzystac... :p
no wiesz 9h wolnego,szybko ciemno sie robi.. tylko korzystac... :p
Re: Przy kawie ...
hej ponownie 
co do gina.. laski, ja sama na początku się bałam...
aż mnie siostra wygoniła.. bo już byłam w takim stanie, ze jak dostawałam okres to mdlałam....
dobrze że w przychodni pracowałam to się miał mną kto zając..
ale to też w wieku 19-20 lat byłam po raz pierwszy
i poważnie nie taki diabeł straszny jak go malują
Adi, a Ty się dowiedz, czy gdzies tu się możesz do lekarza zapisać...
nie wiem tylko czy ta co mówiłam przyjmuje na kasę.. ale spytać się można....
Gonia jak się czujesz??
Vanilka jaki plan
co do gina.. laski, ja sama na początku się bałam...
aż mnie siostra wygoniła.. bo już byłam w takim stanie, ze jak dostawałam okres to mdlałam....
dobrze że w przychodni pracowałam to się miał mną kto zając..
ale to też w wieku 19-20 lat byłam po raz pierwszy
i poważnie nie taki diabeł straszny jak go malują
Adi, a Ty się dowiedz, czy gdzies tu się możesz do lekarza zapisać...
nie wiem tylko czy ta co mówiłam przyjmuje na kasę.. ale spytać się można....
Gonia jak się czujesz??
Vanilka jaki plan
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
vanilka no to jak tam chcecie, ja chciałam dobrze
to upojnego sylwestra 
Kayira jak na kasę?
Kayira jak na kasę?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ja adi juz mowilam o moim ginekologu to mnie nie slucha :p
hehe kay to nie moj plan tylko chlopa..
hehe kay to nie moj plan tylko chlopa..
Re: Przy kawie ...
Adi, nie wiem czemu akurat Ty mi sie śniłaś no ale Ty właśnie...
No życzliwa jestem ale nieśmiałość może dla nie których oznaczać że się człowiek wywyższa albo co gorsza że fałszywy jest..

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
ale mega jestem wkurzona ....... te studia nawet w weekend mnie wkuuurwiają !!!!
Kay ja bym poszła, ale sie wstydze mam blokade wstydze sie obcych ludzi, na razie nic się ze mną nie dzieje wiadomo wolałabym sprawdzić czy wszystko jest ok ,ale sie boje... musze sie keidy przełamać
Kay ja bym poszła, ale sie wstydze mam blokade wstydze sie obcych ludzi, na razie nic się ze mną nie dzieje wiadomo wolałabym sprawdzić czy wszystko jest ok ,ale sie boje... musze sie keidy przełamać
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
vanila bo państwowo to mi się nie widzi.
Jamelia pierwsze słyszę o takim skojarzeniu nieśmiałości
a może za dużo o mnie myślisz 
Catherine co się stało???
Jamelia pierwsze słyszę o takim skojarzeniu nieśmiałości
Catherine co się stało???
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a bo studia to masakra...mam ich totalnie dość mam zrobić 3 sprawozdania z hydrologii z laboratoreium z hydrologii z cwiczeń z jakiś cieków i z bhp z pomairu hałasu i z żądnego nic nie czaje ... ejstem w czarnej dupie(sory za okreslenie ale tka ejst!) a mam to zrobić na wtorek i srode. ;[
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Catherine o kurcze, a nie ma CI kto pomóc? Ktoś z grupy??
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
chodzi o to żę 2 sprawqozdania z hydrologi z ćw i bhp robię z przyjaciółką ,ale podzieliłyśmy sie tak ze ona robi ła peirwsze (jeszcze nie zrobiłą) a ja drugie bo co 2 tyg trzeba oddawać, a sprawozdanie z laborków z hydrologii jestem w 3 osobowej grupie ,ale wolę to sama zrobić , najwyżej koleżance podeślę zeby to sprawdzila i poprawila błędy, bo nie ma kto zrobić....
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Adi ja tez nigdy tak nie pomyslałabym o nieśmiałych, zawsze jakoś odróżniam niesmiałego człowieka od fałszywego czy dumnego narcyza... no ale.. może niektórzy lubią po prostu dopiec i chwytają się irracjonalnych powodów byleby zgnębić człowieka. Nie, nie myslałam o Tobie wlaśnie, więc może Ty o mnie...
Dziewczyny, nie ma co przeżywać, idziecie, rozkładacie nogi i po krzyku. Stres i zażenowanie jest tak naprawde za każdym razem więc ten pierwszy raz wcale nie oznacza że jest najgorszy
A do sylwka jeszcze tyle czasu a plany widzę pełną parą ruszyły 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Adi, no własnie na kasę chorych....
tu w rodzinnej miejscowości, mam fajną ginekolog wlasnie na kasę..
ale godziny mi nie pasuja...
Cat... wspólczuję, ale tak niestety jest często z grupowymi zadaniami... ;/
tu w rodzinnej miejscowości, mam fajną ginekolog wlasnie na kasę..
ale godziny mi nie pasuja...
Cat... wspólczuję, ale tak niestety jest często z grupowymi zadaniami... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Catherine to jaki kierunek Ty studiujesz?
Jamelia no pierwsze słysze, serio:)
a propo snu to raczej nie myślałąm
Kayira jest coś ciekawego w sylwka na rynku?
Jamelia no pierwsze słysze, serio:)
a propo snu to raczej nie myślałąm
Kayira jest coś ciekawego w sylwka na rynku?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
pewnie znów jakies koncerty itp...
standardowo...
nie wiem ja zawsze wybierałam domówki...
standardowo...
nie wiem ja zawsze wybierałam domówki...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
a w tamtym roku kto był?
ja też bym chciała domówkę strasznie, nawet u nas tutaj w mieszkaniu, ale kurna no coś mało osób mam. Vanilka będzie szalała ze swoim całego sylwka to już 2 osoby odpadły, ech.
wszyscy pouciekali
ja też bym chciała domówkę strasznie, nawet u nas tutaj w mieszkaniu, ale kurna no coś mało osób mam. Vanilka będzie szalała ze swoim całego sylwka to już 2 osoby odpadły, ech.
wszyscy pouciekali
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
nie pamiętam... nawet nie pamiętam co robiłam 
pewnie piłam
pewnie piłam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
heehe... nawet próbowałam sobie przypomnieć co gdzie i z kim..
ale.. hmm nie pamiętam
może i dobrze 
ale.. hmm nie pamiętam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hahahaha
spytaj męża
ale tej naszej ekipy nikt nie przebije
masakra, w tym roku chciałabym jednak dotrwać 
ale tej naszej ekipy nikt nie przebije
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
pierwszy sylwester na nowym mieszkaniu... odpadłam koło 5.. a chłopaki do 10 na drugi dzień pili 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
o kur*a, wbijam do was 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a rok później też było wesoło..
spędziliśmy go na górce koło stadionu na Oporowskiej
co się ludzi poznało
spędziliśmy go na górce koło stadionu na Oporowskiej
co się ludzi poznało
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hahaha ;d gdzie w tym roku pijecie dołączę się xD a tak serio fajnie by było zebrać taką sporą ekipę i zrobić mega wielkiego sylwka
będzie jeszcze we wrocku festiwal kolorów?:D
będzie jeszcze we wrocku festiwal kolorów?:D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ogólnie było by fajnie się spotkac 
ugadac jakiś termin i zrobić bs w realu
ugadac jakiś termin i zrobić bs w realu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
najlepiej w sylwka
ale kto by przyjechał? my we dwie pewnie xD
ja już wykąpana, włosy umyłam, jutro mam na 10 na wykłady
ale tylko 2 także wytrzymam
socjologię wprawdzie, no ale. 
wszyscy pouciekali to dobranoc wam:*
ja już wykąpana, włosy umyłam, jutro mam na 10 na wykłady
wszyscy pouciekali to dobranoc wam:*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
