bez studiów... na staz załapałam się jako pracownik biurowy, pomoc księgowej..
ale wiesz.. poszukać warto, czy też dowiedzieć się o szkolenia...
z tego co wiem, to np moja przyjaciółka, dostała jakieś tam dofinansowanie do studiów..
jako bezrobotna, studiująca zaocznie...
