Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

a teraz je widać? ;)

Wiesz Cat, wiem co czujesz... :(
jakie zwierze by nie bylo, i tak w glebi serca sie je kocha.. ja mialam myszoskoczka od urodzenia... 4 lata... mimo ze to myszoskoczek.. wchodzil na ramie, przytulal sie, dawal buziaki.. madry... 14lutego odszedl, plakalam jak nigdy dotąd... mial zapalenie pluc, a ja go nie uratowałam, jeszcze musialam go pochowac, to bylo najstraszniejsze co musialam zrobic, byl dla mnie najwazniejszym "czlonkiem rodziny", bo byl moj...
teraz zostal mi jego brat ktorego bede musiala niedlugo uspic i nie wiem jak to przezyje...
a co do psa to juz w ogole nie wiem co bym zrobila :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

widzę widzę fajna kiecka :))

przykre że czasem zwierzęta muszą odejść, niektóre niestety nie dają nam wyboru i musimy sami je uśpić bo inaczej sie nie da , czuje ze to moja wina gdybym go wzieła na smycz i zamknęła bramę do tego by nie doszło , ale cóż poradzić stało się niestety... jeszcze do tego ugryzł żonę gościa którego pogryzł 2 miesiące temu nie wiem czemu sie uwziął na te rodzine...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hmm nie wiem, może po prostu jest coś w nich nie tak.. pies tak o sobie nie gryzie nikogo.. widocznie ma powód...
Co do obwiniania, sama sie obwiniam za wiele rzeczy a z moim zwierzakiem to już w ogóle, ile razy sobie przypomnę tyle razy płacze...
Mówiłam sobie kiedyś, że zwierzęta jak ludzie, po prostu odchodzą.. i najważniejsze jest to, że daliśmy im ciepły domek i miłość za życia.. to najważniejsze...
.. ale w dzien kiedy moj myszorek odszedł, nie moglam tak o tym myslec... trzymalo mnie tak mocno 5 dni, a potem jeszcze 4msc o nim myslalam dzien w dzien... ciezko, naprawde ciezko...
wierzę, że dasz radę..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

nie wiem to cięzkie naprawdę, miałam kiedyś chomika Pysie i miałam ją 3,5 roku i też bardzo za nią płakałam jak odeszła , keidyś miała jakieś problemy łapki miała jakieś zaropiałe byłam u weterynarza z nią wyzdrowiała , ale niestety odeszła później a szkoda chociaż wiem że chomiki żyją krótko więcej chomików nie chce już.. za bardzo to wszystko przeżywam ja tak mam wszystko przeżywam a później okazuje sie ze ..płaczę czy się przejmuję się na darmo;(

ja lece na Skazani na Shawshank:) papa:)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no ja jestem z tych uczuciowych, i kocham zwierzęta więc wszystko przezywam 3x gorzej...
Oki, leć, miłego oglądania :)!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
dzo

Re: Przy kawie ...

Post autor: dzo »

vaniliiia serio dałaś za suknię 10 tys. ??
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ja akurat nie dalam bo to nie moja suknia tylko znajomej.
Ale powaznie kosztowala az 10tys... wszystkie od zienia tyle kosztuja a wcale nie sa ladne... zwykla prosta suknia a tyle kosztuje... szkoda pieniazkow... do 3tys mozna kupic piekna suknie... o wiele piekniejsza.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
dzo

Re: Przy kawie ...

Post autor: dzo »

Też uważam, że płacenie za sukienkę, którą się ubiera tylko raz aż 10 tys. to gruba przesada.
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Kiecka fajna.
Biedny myszu...

Car zależy dlaczego ugryzł i w jakich okolicznościach. Nie powinno się od razu usypiać psów, bo gryzą...
Są różne powody dlaczego pies gryzie...
Np. gest, nieodpowiedni ruch, ton głosu -często takie rzeczy potrafią rozdrażnić psa albo wystraszyć.
Lepiej jest zastanowić co powoduje u psa takie zachowanie i próbować zapobiegać powtórce.
Pies nie gryzie, bo jest zły. Nic nie dzieje się bez powodu.

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja suknię do ślubu miałam za 1200 zł i też była piękna i podkreślam że nowa :)

Ale mnie naszla ochota na pancakes (amerykańskie naleśniki) że chyba jutro zrobię :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej ja tylko na chwilę ;)
zobaczyć co u Was i mykam...

Vanilka przegięcie z tą suknią... może i komuś się podoba..
ale płacić za samo nazwisko....
a myszonka szkoda....

oki, mykam spac.. do jutra chyba :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

miłego dnia
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Kochane :**
Ja tylko na chwilkę zaglądam, bo mam dużo pracy dzisiaj, a wieczorem mamy imprezę, więc muszę się odrobić ze wszystkim..
Poczytałam co u Was :) no i trochę tego było ;P
A suknia taka prosta, nie dałabym tyle kasy.. Ale jak kogoś stać to co za różnica czy zapłaci 10 tys. czy 30..
Myszka szkoda, ale lepiej będzie jak go uśpisz Vanilka, bo nie ocierpi się tyle..

Poza tym widzę, że konkurs cieszy się powodzeniem :)

Dzo a co u Ciebie?? Jak się czujesz??

Jam, ja nie mam nic to załatwił wujek mojej siostrze i ona ma po nowym roku chyba dzwonić.. ale była już raz i się Jej spodobało, a praca w szklarni albo w polu, np. sadzenie cebuli.. Ponoć fajnie..

Gonick, jak tam u Ciebie??

Kay, a Ty się rozglądasz za jakąś pracą nową czy na razie nie?? Bo kiedyś mówiłaś że chciałabyś zmienić, bo coraz gorzej się dzieje..

Elu grunt, że się nie załamujesz i starasz się jak możesz, a ciche dni w końcu miną, emocje opadną i wszystko sobie na spokojne wytłumaczycie z facetem :)

Black, u Ciebie jak tam sytuacja wygląda??

Cat, moja siostra jest po tym kierunku, planowała iść na geodetę albo jako nauczyciel chemii w szkole, ale zaszła w ciążę i stanęło w miejscu.. masz po tym duże możliwości ale żeby się ukierunkować na coś konkretnego i tak musiałabyś jeszcze się w tym wybranym zakresie podszkolić..

Adidasowa jak tam A?? Ale Kapsel urósł i na zdjęciu wygląda jak pluszak normalnie.. :)

Zanna ale masz zachcianki :P

Ja rzeczywiście mam teraz Małżonka w domu więc mniej czasu mam na bs, a jeszcze cały następny tydzień będzie jeszcze, bo te żebra ciągle dają się we znaki, a jeszcze w nocy tak Go ścisnęłam że aż się obudził bo zabolało bardzo.. ale nie zrobiłam tego specjalnie
Ok uciekam może jeszcze później zajrzę do Was:* Miłego dnia :*
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej hej...
ja na chwilę póki X śpi..

Madi, rozglądam sie raz na jakiś czas... ale stwierdziliśmy że poczekamy ze zmiana póki X nie będzie mieć pracy na stałe..
zastanawiam sie też by jednak najpierw tu iść na macierzyński...
wrócić, przypomnieć sobie co nieco i wtedy dopiero poszukać....


co u Was?? u mnie też zapowiada się pracowicie :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

No, macie rację 10tyś gruba przesada..
Co do psa Black, to samo powiedziałam, pies sam z siebie nie gryzie, musi być jakiś powod.

Miłego dnia, Madlen, Elzbieto. ;)

Hmm, ja sie przed chwilą obudziłam, ledwo wstałam... za niedługo przychodzi połówek to posiedzimy, bo domek wolny do 17, to trzeba coś porobić.. może pojdziemy jakieś zdjęcia pocykać później, sama jeszcze nie wiem..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Ile ta kiecka kosztowała ? :O
OMG !!!! never ever !!!!!!!! nawet na taką droga nie wygląda ....
no i zupełnie nie mój gust :P


Ogólnie dzień dobry,
sobota ... Porządki, i relaksik.
Teraz już relaksik. ;)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

haha uważam tak samo gonick, zwykła prosta suknia a 10tyś... masakra... no ale cóż płaci się za nazwisko, nie za wygląd sukienki... :D

No cześć, cześć.. miłego relaksu !
Ja wlasnie uciekam na ,,Na wspolnej'' z całego tygodnia... :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No ja chyba zasiądę do książki ;)
Posprzątane mam, obiad się gotuje, poprane, powieszone .... :P Mogę czytać :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Alez jestem wkurzona.... codziennie od 6 do 22 na nogach, latam calymi dniami, nie mam kiedy odpoczac, myslalam, ze moze jutro pospie to musze od rana szykowac obiad bo tesciowa sobie corunie zaprosila...
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Zanna jak tyle wytrzymujesz? Masakra, można paść ze zmęczenia...

Mad, to się nacieszysz połóweczkiem. :) Tylko go nie uduś. ;)
U nas w porządku. Jedynie drażni mnie ten cholerny weekend z pi... ranią na czele. :?
W niedzielę skrócił godziny w pracy żebyśmy mieli czas dla siebie. Przy okazji minie się z tą dziewuchą.
A od stycznia wyleci dziewczę z pracy. Nie wiem dlaczego, ale nikt już jej tam nie chce...

Vanilka no właśnie. Nie można przekreślić psiaka, bo gryzie. To były 3 przypadki... Co innego gdyby pies rzucał się na wszystkich bez przerwy. Poleciłabym resocjal. Jakby nic nie dał to w najgorszym wypadku uśpienie... A tak to hmm... Musi być jakieś lżejsze rozwiązanie.

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Black mi sie juz przez to wszystko nic nie chce, z tego zmeczenia nic mnie nawet nie cieszy... Chcialabym chociaz dwa dni wolnego, ale moge sobie pomarzyc....

A co do psow, to cos musi byc z tymi ludzmi bo moj pies ma tez takiego jednego goscia, ze go nienawidzi i to taki pijak, szalu dostaje gdy widzi tego faceta ale nigdy go nie ugryzl na szczescie.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zanna, a gdybyś nie zrobiła obiadu?? Po prostu olej to i wstań np. dopiero gdy córka teściowej przyjedzie.. Najwyżej pojedziecie gdzieś na obiad, przecież nikt nie może Was zmusić żebyście zostali..

Black, spokojnie :) Nie zrobię Mu krzywdy ;) Od kilku dni mnie strasznie irytuje, bo mnie olewa?? Sąsiad wrócił i woli iść do Niego i z Nim siedzieć, aż mnie to wkurzać zaczyna.. Ale to takie błahe że nawet nie warto o tym mówić :)
Fajnie, że w końcu z siostrą rozmawiałaś :)
A co do laski, to i tak jeszcze długo popracuje..

Co do psów, to zgadzam się z Wami, bez powodu nie ugryzie.. mój w domu rodzinnym to zawsze do mojej babci leciał do nogi, ale jakoś Jej nie ugryzł, a ona takiego kopa mu zasadziła, że myśleliśmy, że biedak zdechnie, był tak potłuczony i żebra miał złamane, ale się wykaraskał ale od babci się nie odczepił, działa na niego bardzo drażniąco :) inny, suczka, miała tendencje do podskubywania kur, bo jak wchodziły na nasze podwórko to jak dziki zwierz się na nie rzucała, nam to odpowiadało, bo to nie nasze kury żeby nam paskudziły koło domu..
:)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

Blackfox pisze:Kiecka fajna.
Biedny myszu...

Car zależy dlaczego ugryzł i w jakich okolicznościach. Nie powinno się od razu usypiać psów, bo gryzą...
Są różne powody dlaczego pies gryzie...
Np. gest, nieodpowiedni ruch, ton głosu -często takie rzeczy potrafią rozdrażnić psa albo wystraszyć.
Lepiej jest zastanowić co powoduje u psa takie zachowanie i próbować zapobiegać powtórce.
Pies nie gryzie, bo jest zły. Nic nie dzieje się bez powodu.
włąsnie bez powodu ugrzył bo wylecial z domu od razu zobaczyl te kobite i wylecial na droge bo byla otwarta brama i ją użarł , to nie jest normalnie jak jej nigdy nie widział, on ma coś z głową


a Madlen co do studiów musze najpierw sonczyc dopiero bede myslala o tym jaka prace chce o nich dostać.
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Car, widocznie otwieranie bramy działa na niego "pilnuj, przepędź". Taki tam przykład... Skoro ugryzł a nie pogryzł to nie jest agresorem nadającym się do uśpienia. Raczej przesadny z niego pies stróżujący. Może spróbuj ćwiczeń?
Spróbuj go wziąć "na spacer" gdy będziesz otwierała bramę. Będziesz miała jego zachowanie pod kontrolą, na smyczy a pies może w reszcie zrozumie, że poza bramą nie jest jego teren. I przede wszystkim, że nie wolno gryźć ludzi.

Madlen jak to olewa? :angrywife

No długo, bo nikt nie ma serca wyrzucać ją przed Świętami.
Lecę do pracy. Udanego wieczorku wszystkim. :*

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

wzajemnie, Black :*
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości