Hej Kochane :**
Ja tylko na chwilkę zaglądam, bo mam dużo
pracy dzisiaj, a wieczorem mamy imprezę, więc muszę się odrobić ze wszystkim..
Poczytałam co u Was

no i trochę tego było ;P
A suknia taka prosta, nie dałabym tyle kasy.. Ale jak kogoś stać to co za różnica czy zapłaci 10 tys. czy 30..
Myszka szkoda, ale lepiej będzie jak go uśpisz Vanilka, bo nie ocierpi się tyle..
Poza tym widzę, że konkurs cieszy się powodzeniem
Dzo a co u Ciebie?? Jak się czujesz??
Jam, ja nie mam nic to załatwił wujek mojej siostrze i ona ma po nowym roku chyba dzwonić.. ale była już raz i się Jej spodobało, a
praca w szklarni albo w polu, np. sadzenie cebuli.. Ponoć fajnie..
Gonick, jak tam u Ciebie??
Kay, a Ty się rozglądasz za jakąś pracą nową czy na razie nie?? Bo kiedyś mówiłaś że chciałabyś zmienić, bo coraz gorzej się dzieje..
Elu grunt, że się nie załamujesz i starasz się jak możesz, a ciche dni w końcu miną, emocje opadną i wszystko sobie na spokojne wytłumaczycie z facetem
Black, u Ciebie jak tam sytuacja wygląda??
Cat, moja siostra jest po tym kierunku, planowała iść na geodetę albo jako nauczyciel chemii w szkole, ale zaszła w ciążę i stanęło w miejscu.. masz po tym duże możliwości ale żeby się ukierunkować na coś konkretnego i tak musiałabyś jeszcze się w tym wybranym zakresie podszkolić..
Adidasowa jak tam A?? Ale Kapsel urósł i na zdjęciu wygląda jak pluszak normalnie..
Zanna ale masz zachcianki
Ja rzeczywiście mam teraz Małżonka w domu więc mniej czasu mam na bs, a jeszcze cały następny tydzień będzie jeszcze, bo te żebra ciągle dają się we znaki, a jeszcze w nocy tak Go ścisnęłam że aż się obudził bo zabolało bardzo.. ale nie zrobiłam tego specjalnie
Ok uciekam może jeszcze później zajrzę do Was:* Miłego dnia :*