kayira oszczedzaj sie...
staram sie miec tzw wyje***e oj ale ciezko..
adas wiesz moj tez mial takie wlosy tydz temu ze mu kitki robilam haha. ochyda! poszedl do fryzjera w pt, i oczywiscie marudzil ze za krotko.. ma teraz takie 4cm wloski... tylko takie my pasuja...
a co do golenia to rez mialam kiedys taki problem.. dlatego np jak gole nogi to najpoerw leze w cieplej wodzie i to zmiekcza wloski.. myje sie a dopiero potem zaczynam sie golic.. mam taki krem jakby do golenia zmiekczajacy i po nim mam gladkie nogi i nie mam krostek..
Carina czemu nas opuszczasz

wracaj!!
Adrian hehe ojj nie chce byc damska bokserka

wyzyje sie na czyms innym moze.. poki co sie uspokoilam..
czesc Black,:)
mi nerwy juz troche zeszly m.in dzieki mojemu A... wkurzal mnie dzis, baardzo myslalam ze go zabije ale on jest upartym oslem i nawet jak chce go zabic to on mnie odprowadza itp...rzytula na sile... no i jakos mi przeszlo... na razie przynajmniej..