Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hmm no nie wiem ja tak slyszalam .. z niezaufanego zrodla ale jednak.. to sie podzielilam informacja 
Re: Przy kawie ...
z tego co wiem jest jak mówię...potwierdzone nawet moimi obserwacjami...
czasem nawet jak golisz to z jednej cebulki potrafią wyrosnąc dwa włosy
czasem nawet jak golisz to z jednej cebulki potrafią wyrosnąc dwa włosy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
vanilka nie słuchaj głupot:) jest dokładnie jak Kay pisze. Ja depiluję bo chce je jak najbardziej osłabić.
A ja znam takie dni, też tak czasem mam że wystarczy, że jest i mnie wkurza, znam to
A ja znam takie dni, też tak czasem mam że wystarczy, że jest i mnie wkurza, znam to
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
bry na wieczór 
Re: Przy kawie ...
że ze zwyklego golenia wloski rosna szybciej to wiem, ale moja siostra jak sie depilowala depilatorkiem to fakt, rosly wolniej, ale za to duzo wiecej ich roslo 
Takze dlatego mowilam ze depilacje czy woskiem, depilatorem czy czym innym to są do kitu... z reszta szkoda ze kazdy jest tak stworzony ze musi sie golic, bo ja mam tego serdecznie dosc.. jedynie zimą na nogach sie nie golę, bo chodze w rajstopach, spodniach.. to po co.. tylko czasami, jesli np, z A. mam jakis dzien "razem" ..
Gonick, hej!
ja sie pytam gdzie sa emotki?!
Takze dlatego mowilam ze depilacje czy woskiem, depilatorem czy czym innym to są do kitu... z reszta szkoda ze kazdy jest tak stworzony ze musi sie golic, bo ja mam tego serdecznie dosc.. jedynie zimą na nogach sie nie golę, bo chodze w rajstopach, spodniach.. to po co.. tylko czasami, jesli np, z A. mam jakis dzien "razem" ..
Gonick, hej!
ja sie pytam gdzie sa emotki?!
Ostatnio zmieniony śr lis 20, 2013 7:54 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
o depilacjach mowa .... ja używam kremu do depilacji
fajnie działa
i dłużej jestem gładka 
hej vanilka,
a emoty są przecież, nie wszystkie co były, ale są
i nawet w szybkiej odpowiedzi, co mi sie baaaaaaaaaaaaardzo podoba!
fajnie działa
hej vanilka,
a emoty są przecież, nie wszystkie co były, ale są
i nawet w szybkiej odpowiedzi, co mi sie baaaaaaaaaaaaardzo podoba!
Ostatnio zmieniony śr lis 20, 2013 7:54 pm przez hurri, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Vanilka to ty jesteś bardzie agresywna niż facet
Kay ma rację z goleniem włowy odrastają szybciej i są mocniejsze. O wczoraj się goliłem a dzisiaj to nie musiał bym używać tarki żeby zetrzeć ziemniaki na placki
Kay ma rację z goleniem włowy odrastają szybciej i są mocniejsze. O wczoraj się goliłem a dzisiaj to nie musiał bym używać tarki żeby zetrzeć ziemniaki na placki
Adrian

Re: Przy kawie ...
haha, adrian 
Wiem, ja jestem baaardzo agresywna, bez kija lepiej nie podchodzić.. a i kij może na tym źle wyjść..
Gonick, tez uzywam kremu, i nogi mam gladkie jak pupcia niemowlęcia
Black wprowadza coraz więcej zmian, czekamy na kolejne...
Wiem, ja jestem baaardzo agresywna, bez kija lepiej nie podchodzić.. a i kij może na tym źle wyjść..
Gonick, tez uzywam kremu, i nogi mam gladkie jak pupcia niemowlęcia
Black wprowadza coraz więcej zmian, czekamy na kolejne...
Re: Przy kawie ...
Jesssssuuuuuuuuuuuuu
wczoraj te okna pomyłam a dziś mnie znów połamało
Ja nie wiem co mi, mam mega słabą odporność chyba
Idę polopirynkę łynkę i do wanny się wygrzać
wczoraj te okna pomyłam a dziś mnie znów połamało
Ja nie wiem co mi, mam mega słabą odporność chyba
Idę polopirynkę łynkę i do wanny się wygrzać
Re: Przy kawie ...
vanila w zimę rbię tak samo
gdzieś kiedyś widziałm takie zdanie: "wf w szkole - jedyny motywator kobiet do golenia nóg zimą" 
kremy do depilacji strasznie śmierdzą, nie znoszę tego zapachu, aczkolwiek mam w szafce krem, mogę wam oddać
witaj gonick:) gdzie w taka pogodę okna myć
kremy do depilacji strasznie śmierdzą, nie znoszę tego zapachu, aczkolwiek mam w szafce krem, mogę wam oddać
witaj gonick:) gdzie w taka pogodę okna myć
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi - no wczoraj było pięknie, słonecznie bezwietrznie ......
Krem śmierdzi? Nieeee, to włoski śmierdzą, bo krem je wypala
Krem śmierdzi? Nieeee, to włoski śmierdzą, bo krem je wypala
Re: Przy kawie ...
ale jednak nie było ciepło, to już w końcu późna jesień... nie ma co się narażać...
krem śmierdzi, zanim jeszcze się go użyje
wysmarowałam ręe kremem z neutrogeny z maliną z Jeryha czy Jerycha
krem śmierdzi, zanim jeszcze się go użyje
wysmarowałam ręe kremem z neutrogeny z maliną z Jeryha czy Jerycha
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi - ale okna umyć trzeba, żeby widzieć świat
Lepiej teraz niż przy 10stopniowym mrozie, na ten przykład
To ja nie wiem jaki Ty masz krem, mój nie smierdzi
Lepiej teraz niż przy 10stopniowym mrozie, na ten przykład
To ja nie wiem jaki Ty masz krem, mój nie smierdzi
Ostatnio zmieniony śr lis 20, 2013 8:03 pm przez hurri, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
gonick bierz rutinoscorbin!
A co do polopirynki to racja, tez biore i mi pomaga... wygrzewaj sie kochana
haha, Adaś, dobre
. Ale cos w tym jest...
Moj krem tez nie ladnie pachnie... jakąś rzeżuchą zajeżdża
ale "goli" rewelacyjnie wiec sie poswiecam.
A ja sie pochwale, ze ostatnio zrezygnowalam przez chwile z fast foodów .. mialam do dyspozycji.. jedzonko w kfc.. albo w Mcdonalds.. i wybrałam Nort Fish.. no bo tak.. w Mc mialam kupic sobie cheesburgera i kurczkoburgera.. albo 2 for U i cheesburgera.. wyniosloby mnie 9 zł.. a to same śmieci...
w Kfc, kupilabym zapewne Bsmarta.. to 5zł.. a bym sie nie najadła..
uznalam ze pojde do nort Fish... taaam kupilam sobie cos w stylu hamburgerka ale z dorszem w środku, ogoreczkami, jakims sosikiem..mniam... i nie dosc ze strasznie syte i zdrowe, bo sama rybka i warzywka to i duzo frytek dolozyli, malo wysolili.. i zaplacilam tylko 5,59...
Od dzisiaj- TYLKO RYBKI!
A co do polopirynki to racja, tez biore i mi pomaga... wygrzewaj sie kochana
haha, Adaś, dobre
Moj krem tez nie ladnie pachnie... jakąś rzeżuchą zajeżdża
A ja sie pochwale, ze ostatnio zrezygnowalam przez chwile z fast foodów .. mialam do dyspozycji.. jedzonko w kfc.. albo w Mcdonalds.. i wybrałam Nort Fish.. no bo tak.. w Mc mialam kupic sobie cheesburgera i kurczkoburgera.. albo 2 for U i cheesburgera.. wyniosloby mnie 9 zł.. a to same śmieci...
w Kfc, kupilabym zapewne Bsmarta.. to 5zł.. a bym sie nie najadła..
uznalam ze pojde do nort Fish... taaam kupilam sobie cos w stylu hamburgerka ale z dorszem w środku, ogoreczkami, jakims sosikiem..mniam... i nie dosc ze strasznie syte i zdrowe, bo sama rybka i warzywka to i duzo frytek dolozyli, malo wysolili.. i zaplacilam tylko 5,59...
Od dzisiaj- TYLKO RYBKI!
Ostatnio zmieniony śr lis 20, 2013 8:04 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
vanilka, rutinoscorbin w moim przypadku jest przereklamowany 
Re: Przy kawie ...
no to jedz miód.. albo czosnek.. cebulkę... wszystko jest przeciw bakteryjne..
Re: Przy kawie ...
i miód jem, kochana, i cytrynkę, cebulę i czosnek używam już do wszystkiego
starość
nie radość 
starość
Re: Przy kawie ...
gonick czasem lepiej nie widzieć świata niż potem być chorym, a krem z veet 
vanilka no śmierdzą te kremy okropne. Ryby podobno dobre na serce są, także wcinaj:>
vanilka no śmierdzą te kremy okropne. Ryby podobno dobre na serce są, także wcinaj:>
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
cytrynka, mniaaam. wyciskam do szklanki i piję, pychotka 
A tam, wcale nie jestes stara, juz nie przesadzajmy!
wcinam, moje serce w ciagu 2 dni tak mnie bolalo ze nazjadalam sie calego opakowania tabletek, ale jeszcze zyje
A tam, wcale nie jestes stara, juz nie przesadzajmy!
wcinam, moje serce w ciagu 2 dni tak mnie bolalo ze nazjadalam sie calego opakowania tabletek, ale jeszcze zyje
Re: Przy kawie ...
A bo wcinacie jakieś syntetyczne witaminki i się dziwicie że nie działają, zamiast wycisnąć cytrynę do herbatki
Adrian

Re: Przy kawie ...
vanilka ogolnie owoce i warzywa i magnez na serce dobre
powinnaś jak najwięcej jeść takich rzeczy. Ja jak miałam bóle serca to A ciągle mi magnez robił...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
jakie syntetyczne witaminki, ja jem sama cytrynke, prawdziwa, prosto z lodowki... 
i nie choruje od... hmm.
Ja mam magnez w tabletkach na serce, uzupelniam sobie. I pije specjalna wode, ktora magnez dostarcza do serducha
a owoce.. hm, staram sie, ale w domu nigdy nie ma tych co ja lubie
i nie choruje od... hmm.
Ja mam magnez w tabletkach na serce, uzupelniam sobie. I pije specjalna wode, ktora magnez dostarcza do serducha
a owoce.. hm, staram sie, ale w domu nigdy nie ma tych co ja lubie
Re: Przy kawie ...
owoce wszystkie są pyszne!
olaliście mnie z tym filmikiem o chrześcijaństwie, a jest zajebiście ciekawy tyle wam powiem lenie
olaliście mnie z tym filmikiem o chrześcijaństwie, a jest zajebiście ciekawy tyle wam powiem lenie
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
usiłuję nadązyć za Wami, ale nie mam czasu
więc tylko Was czytam 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
haha ja nie mam czasu, w weekend obejrze :*
Ja nie lubie jabłek.. i banany mi zbrzydły
Ja nie lubie jabłek.. i banany mi zbrzydły
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
