hej Wam, tylko na chwilę wbijam...
Paula... niestety, chcesz romantyczna kolację to albo mu o tym powiedz, albo zrób sama..
niestety jak mówią chłopaki, facet jest prosty
Adix, nie zgodzę się z Tobą.. jak pisze Zanna, alkoholik potrafi pić tylko piwo..
z definicji najbardziej popularnej wynika że alkoholikiem jest człowiek który nie potrafi wytrzymac ani jednego dnia bez alkoholu..
choć ja osobiście bym to rozszerzyła, że po prostu osoba która musi się napić alkoholu...
Madi, to straszne co piszesz... dawaj na bieżąco znac co i jak... jak badania... nie wiem, operacja Cię jakas czeka ??
jeju, współczuję.. i życzę duuuuzo duuuuzo zdrówka... i jak najlepszego i najszybszego pozytywnego oczywiście rozwiązania sytuacji....
Zanna... współczuję poważnie tej jędzy..
ale na złosć bym usiadła obok i zaczęła tez oglądac
Gonia, jak się czujecie ??
Adi... ano uroczy jest

my się wybieramy za tydzień...
a u mnie... mama jutro jedzie do niemiec.. wiec cały dzień pod jej wyjazd..
sprzątanie,
zakupy, pakowanie..
moja siostra z mężem przyjechała..
posiedzieli pogadali..
prawie skończyliśmy pokój , to co możemy... już mam lustra przykręcone i kolejnego kwiatka..
nawet karton ostatni rozpakowany

Voisów poogladałam.. posłuchałam.. wykąpalam się w goracej wodze z maseczkami, goleniem itp..
i teraz chwila spokoju....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...