Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No to masz szczęście :) Nie dość, że w zawodzie to jeszcze zadowolony. Hehe to się nazywa chyba spełnienie zawodowe ;)

Kay, no ale Ty cały czas na obrotach, jak nie w jednej, to w drugiej pracy i dłuższy urlop by Ci się przydał, ale nie wierze, żebyś nie zatęskniła za pracą.. Bo w końcu ileż można w tym domu siedzieć..
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

HEheh z tym spełnieniem zawodowym to bym tak do końca nie przesadzał. Owszem ciekawa praca i w miare dobrze płacą ale przecież zawsze może być lepiej :)

Masz racje ja bym chyba nie dał rady cały czas w domu siedzieć. Prędzej czy później poszedłbym do pracy :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

:)
No właśnie jakiś czas ok, zgadzam się, ale nie ma w tym domu co robić, żeby tak siedzieć. cały dzień w łóżku też jest męczący, no bo ile znów można się wylegiwać i spać.. Co innego jeszcze latem, jak dni są długie, można wymyślić jakieś zajęcie, ale tak jak teraz to ześwirować można, mówię Wam ;)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Cześć laski i hej płci brzydka ;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej :-) i nie taka brzydka :-)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

jak ja bym się chętnie zamieniła z którąś z was i poleżała sobie w łóżeczku, z kubkiem gorącej herbatki... ;)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dobry wieczór, dobry wieczór :)

Grudzień ..... jeszcze nie tak dawno [ rano :angrywife ] byłam wściekła i nastawiona na nie na ten miesiąc, na Święta na wszystko .....
Potem mi przeszło.
Jutro może sobie zacznę dekorować mieszkanko, żeby poczuć ten klimat ....
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Cześć Gonia :* Paula:* Adidasowa:*

Gonia nie mów, że już zaczynasz ;-) przecież jeszcze tyle czasu do świąt :)
Chociaż powiem Ci, że my ostatnio byliśmy wypatrzeć choinkę i znalazła się tylko, że nie w naszym lesie.. No i trzeba będzie coś wymyślić :D
I bombki też kupiliśmy, tylko, że ja tych świąt i wszystkich zresztą to tak nie cierpię.. Wolałabym wyjechać gdzieś gdzie ich nie obchodzą...

Paula, tak tylko Ci się wydaje.. Mówię Ci :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Dziewczyny spotkałyście się z pędzlami do makijażu z naturalnego włosia z Sephory na allegro?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Adaś:*
Ja nie, bo nigdy jakoś szczególnie nie szukałam
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam ;)

MAdi, oj masz rację, ja nie mogę za dużo być bez pracy bo mnie trafia ;) muszę czuć że cos się dzieje ;)

Paula... na kilka dni ok, ale na dłużej już nie....

Gonia... w sumie.. to już 3 tygodnie..
ja się jednak cieszę, że z moim X nie obchodzimy a w tym roku mamy luz....

Adi, nie... ale na allegro masz masę tego i to lepsze i gorsze..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kay w ogólw świąt nie obchodzicie?? Nie spożywacie wigilijnej kolacji itp.??
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej :)

Adi ja też nie bo ja to stosuje makijaż tylko na większe imprezy :)

Dziewczyny musicie mi coś jutro doradzić bo dziś jestem na tel i nie mam Wam jak pokazać.

Madi a co z meblami to Ci powiem jutro dokładnie bo teraz już uciekam :)

Trzymajcie sie :) dobrej nocki :kiss2
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Zanna :* Szkoda że już uciekasz :(
W takim razie do jutra i też się wyśpij :*
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Przeklęty kraj, kraj w którym bogaci się jeszcze bardziej bogacą a biedni biednieją i próbóją związać koniec z końcem. Wszystko zamykać, likwidować i sprzedać za grosze. Bezgobocie wszędzie jak w górach tak i na pomorzu. Ten ich zielony budapeszt.
Ja też bym nie miał tej pracy co mam też bym szukał zatrudnienia u wyzyskujących prywaciaży za 5 zł gdyby moja szkoła nie podpisała kontraktu na zatrudnienie.
Ostatnio zmieniony pn gru 02, 2013 10:25 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 4 razy.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

MAdi... o ile nie jedziemy do X do rodziny to nie ;)
u mnie się nigdy nie obchodziło.. X też nie...
więc nie ma po co.. prezent ;) ok kolejna okazja do prezentu i tyle ;)
ale taka sama jak kazda inna ;)

Adix co się stało ?? tylko nie mów że Cię zwolnili...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Jeszcze nie zwolnili ale w całej kompani mają zwolnić 1000 osób od następnego roku, ale na pierwszy odstrzał pójdą emeryci
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Aha, a w ogóle to jesteście katolikami?? Tak pytam tylko z ciekawości, nie chcę Cię urazić czy coś.. Ja sama jestem chyba wierząca, ale świąt bym nie obchodziła..
To choinki też nie macie??
No i co robicie tak w Wigilię??

Adix nic nie poradzisz chyba, że zgłosisz kandydaturę na prezydenta i my będziemy na Ciebie głosować i wprowadzisz jakieś zmiany :)
Czyli teoretycznie nie masz się czym martwić.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Hej Madi, jak się czujesz? co słychać? jak Twoje badania?
A to szkoda, widziałam u jednej mojej znajomej, ale jakoś głupio mi zapytać...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Adidasku :*
No coś mnie głowa zaczyna boleć. Badania ciągle złe, bo ciągle wysokie prl mam, ale to zaczęłam leczenie, a na dalsze muszę czekać bo co z tego że prywatnie do neurologa pójdę jak i tak mi skierowania nie wypisze.. beznadzieja..

Wiesz co walnięta jesteś, to nie jakiś gadżet erotyczny żebyś się wstydziła zapytać ;)
a jak A.??
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ja cały czas trzymam kciuki żeby CI się prl obniżyło i czekam na wieścii o ciąży kochana :*
Po prostu ona strasznie dziana jest, głupio mi, patrzę na prostownicę, którą u niej używałam Babyliss - była świetna, po prostu w ogóle nie czuć spalenizny, masakra! Cudowna - ale 300 zł na allegro :( ale no idealna jest, a też głupio mi trochę kupować, bo A. mi kupił nie tak dawno prostownicę za 270 zł no i mógłby się czuć urażony, prawda? :(
A. póki co dobrze, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ja cierpliwie czekam, mam nadzieję, że wreszcie coś do niego dotarło.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Babyliss to świetna firma, mają boskie produkty, ale ja bym takiej kasy nie dała, no chyba, że byłabym kasiasta i nie musiałabym się liczyć z tym ile mogę na co wydać.. No i jak mówisz dostałaś od A., więc masz i drugie to rzeczywiście mógłby się obrazić. Wstrzymaj się na razie, jak tą przyniszczysz to sobie wtedy kup, bo teraz to szkoda, a może będą lepsze później jeszcze bo cały czas coś nowego wprowadzają :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Niby tak, ale na pewno mniej włosy niszczy:) ale faktycznie, nie chcę żeby sobie pomyślał, że prostownica od niego mi się nie podoba, podoba, ale no ciągnie ta babyliss :/
Konkretnie taką ma moja znajoma:
http://allegro.pl/babyliss-pro-prostown ... 37326.html
Chciałabym mieć tyle kasy na zbyciu co ona :lol: ona za mieszkanie płąci 2 tys i mieszka sama ;)
a ja zaraz biorę się znów za ćwiczenia :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dobry wieczór słoneczka moje kochane! Jak się macie? W końcu zamknęłam miesiąc! Zamierzam nic nie robić. Legnę w ramach tego nic-nie-robienia z książką i tak po prostu sobie będziemy z kotem... Cudowna perspektywa prawda? :D
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

agatka witaj:) faktycznie ciekawie ;) ja zamierzam wziąć się za ćwiczenia, mam teraz niesamowite parcie na szkło z tym odchudzaniem :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości