Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ojj ... ja fakt faktem od lata zeszłego roku do lata tego roku przytyłam 7 kg ale na dobre mi to wyszlo bo ważyłam "aż" 48 kg
teraz spodnie przynajmniej na mnie nie wiszą 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
ja ważyłam 52 a po przeprowadzce 58 :/ niby nie jest to dużo, ale odbija mi się to na wyglądzie.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
noo tak dla własnego lepszego samopoczucia to lepiej coś z tym zrobić ale też bez przesady bo jak popadniesz w nałóg chudnięcia to możesz źle na tym wyjść. A 58 to wcale nie jest dużo.
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
widzę że przeprowadzki do Wrocka nie służą 
hahah ja też przytyłam po przeprowadzce i zmianie trybu zycia..
a teraz wracam do starego domu i starych nawyków
ale u mnie też, wiekszość w rodzinie jest masywna..
hahah ja też przytyłam po przeprowadzce i zmianie trybu zycia..
a teraz wracam do starego domu i starych nawyków
ale u mnie też, wiekszość w rodzinie jest masywna..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
miaamy nie mówię, że to dużo, może być nawet 65 ale żebym nie miała odstającego bebzona i wielkiej pupy
tylko na tym mi zależy 
Kay ile przytyłaś?
oj ten wrocek ;d
Kay ile przytyłaś?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Podziwiam Cię Adidasowa za tą silną wolę, bo u mnie na razie na gadaniu się kończy i jak co do czego ma przyjść to tak mi się nie chce że normalnie aż mnie paraliżuje.. 
A widziałam, że wczoraj wieczorem jadłaś pysznego trufla!!! Ty niedobra ćwiczysz i słodkie podjadasz i jeszcze się nie podzielisz
Miaamy cześć
co u Ciebie??
U mnie też raczej wszyscy szupli, Mama po menopauzie trochę się zaokrągliła, ale Ona podjada słodkości w nocy
Co do rachunków to my też za wszystko płacimy sami.. ale i tak wielka wojna była o głupi rachunek, bo nie mogliśmy się doczekać ile nam przyjdzie za prąd bo wymieniliśmy żarówki na ledowe i listonosz zostawił u szwagierki i teściowa awanturę urządziła, że chcemy ten rachunek. No my płacimy, to mamy prawo zobaczyć ile przyszło.. A ona korzysta ze wszystkiego, nic nie dokłada i źle i źle i źle..
A widziałam, że wczoraj wieczorem jadłaś pysznego trufla!!! Ty niedobra ćwiczysz i słodkie podjadasz i jeszcze się nie podzielisz
Miaamy cześć
U mnie też raczej wszyscy szupli, Mama po menopauzie trochę się zaokrągliła, ale Ona podjada słodkości w nocy
Co do rachunków to my też za wszystko płacimy sami.. ale i tak wielka wojna była o głupi rachunek, bo nie mogliśmy się doczekać ile nam przyjdzie za prąd bo wymieniliśmy żarówki na ledowe i listonosz zostawił u szwagierki i teściowa awanturę urządziła, że chcemy ten rachunek. No my płacimy, to mamy prawo zobaczyć ile przyszło.. A ona korzysta ze wszystkiego, nic nie dokłada i źle i źle i źle..
Re: Przy kawie ...
Adi
nie pytaj
z resztą wolę nie myślec 
ważne że po mału leci w dół
bo jak ktoś się chce czepić, to się zawsze czegoś czepi ;/
ważne że po mału leci w dół
bo jak ktoś się chce czepić, to się zawsze czegoś czepi ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Madlen też tak miałam, ale nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, co mogę to poprawię, twarzy się nie da
a symbolicznego trufla zjadłam, bo to prezent od właścicielki mieszkania:)
Kay jejku, mów
i ile już zleciało:)
Kay jejku, mów
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
teraz już mam 6 kg w dół 
w sumie od wiosny
łącznie z urlopem na któym się nie pilnowałam 
w sumie od wiosny
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć Madlen
a dziękuję u mnie wszystko dobrze, cieszę się że Kay nakierowała mnie na ten wątek
a co u Ciebie ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Kurczę a ja tak lubię trufle, a ostatnio mi X wszystkie zjadł..
Oj tam, oj Tam, nie narzekajcie, pomyślcie co będzie w ciąży.. 30 kg więcej, rozstępy... mmmm
Miaamy studiujesz, pracujesz??
U mnie też ok, tak mnie przedtem głowa rozbolała, że musiałam się położyć..
Oj tam, oj Tam, nie narzekajcie, pomyślcie co będzie w ciąży.. 30 kg więcej, rozstępy... mmmm
Miaamy studiujesz, pracujesz??
U mnie też ok, tak mnie przedtem głowa rozbolała, że musiałam się położyć..
Re: Przy kawie ...
drogie Panie ja chętnie Wam pomogę i będe za Was jadł wszystkie słodycze żeby Wam nie wchodziło tu i tam
chętnie się poświęce
chętnie się poświęce
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
on28 - co za poświęcenie !!!!
czasami jednak sama dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultató ... wtedy trzeba sprawdzić gospodarkę hormonalną ....
Kay :* dzięki, że pytasz .... u nas okej,,,, czuję się nawet-nawet
Miałam sprzątać, ale córcia zaprosiła sobie koleżanki
więc do jutra wytrzymam
w ogóle mam lepszy humor, bo wiem - że na Sylwestra będziemy u Mamy

czasami jednak sama dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultató ... wtedy trzeba sprawdzić gospodarkę hormonalną ....
Kay :* dzięki, że pytasz .... u nas okej,,,, czuję się nawet-nawet
Miałam sprzątać, ale córcia zaprosiła sobie koleżanki
w ogóle mam lepszy humor, bo wiem - że na Sylwestra będziemy u Mamy
Re: Przy kawie ...
Hej Gonia :*
Widzę, że świątecznie u Ciebie się robi
Tylko nie myj okien, żeby Cię znów nie zawiało
Widzę, że świątecznie u Ciebie się robi
Tylko nie myj okien, żeby Cię znów nie zawiało
Re: Przy kawie ...
GOnia, to super , że już plany na sylwestra są 
i najważniejsze, że już jestok
i jesteście zdrowe 
i najważniejsze, że już jestok
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No Majcik do szkoły chodzi, katar jest, ale kto teraz kataru nie ma ?
Ważne, że chodzi, cieszy się,
ja tam kicham, ale nie wiem czy nie od centralnego ogrzewania ....
Też tak może być ....
Muszę kartki na paczuszki zrobić do szkoły na Mikołajki
Ważne, że chodzi, cieszy się,
ja tam kicham, ale nie wiem czy nie od centralnego ogrzewania ....
Też tak może być ....
Muszę kartki na paczuszki zrobić do szkoły na Mikołajki
-
paula
Re: Przy kawie ...
Gonick ja nie mam kataru ;P
jakoś (odpukać!!) póki co tylko trochę mnie rano gardło bolało ale to zapewne dlatego że w sobotę piłam zimne soki
ale ogólnie jestem jedną z nielicznych, zdrowych osób 
a jak tam prezenty na mikołajki?
przygotowane?
ja zrobiłam śliczne mydełka decoupage
jakoś (odpukać!!) póki co tylko trochę mnie rano gardło bolało ale to zapewne dlatego że w sobotę piłam zimne soki
a jak tam prezenty na mikołajki?
ja zrobiłam śliczne mydełka decoupage
Re: Przy kawie ...
ohh decoupage to takie śliczne
hmm może kiedyś spróbuję samodzielnie... kiedyś miałam okazje robić ale pod nadzorem i już dokładnie niepamiętam o co tam chodziło wiem, że dużo kleju i serwetka z wzorkiem ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witajcie. Witaj Avrel. 
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
-
paula
Re: Przy kawie ...
decoupage jest bardzo łatwe 
kupiłam niedawno taki najprostszy zestaw w papierniczym (chyba 20 parę zł płaciłam). Dokupiłam serwetki i tak się bawiłam w ozdabianie.
Ale na yt znalazłam fajne filmiki ze zdobienie mydeł. Kupiłam kilka najtańszych i poozdabiałam wzorkami z serwetek świątecznych (rok temu mnóstwo ich zakupiłam i zostało mi jeszcze na ten rok dlatego je wykorzystałam).
Jak zapakuję je w celofan to wam wrzucę foteczki
a dla mojego narzeczonego zrobiłam..
kalendarz adwentowy z pudełek po zapałkach - chcecie zobaczyć?
kupiłam niedawno taki najprostszy zestaw w papierniczym (chyba 20 parę zł płaciłam). Dokupiłam serwetki i tak się bawiłam w ozdabianie.
Ale na yt znalazłam fajne filmiki ze zdobienie mydeł. Kupiłam kilka najtańszych i poozdabiałam wzorkami z serwetek świątecznych (rok temu mnóstwo ich zakupiłam i zostało mi jeszcze na ten rok dlatego je wykorzystałam).
Jak zapakuję je w celofan to wam wrzucę foteczki
a dla mojego narzeczonego zrobiłam..
kalendarz adwentowy z pudełek po zapałkach - chcecie zobaczyć?
Re: Przy kawie ...
noo pewnie ze chcemy ! 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Pokaż, pokaż. 
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
-
paula
Re: Przy kawie ...
moje dzieła xD
oby też ktoś tak dla mnie się postarał i coś własnoręcznie zrobił
oby też ktoś tak dla mnie się postarał i coś własnoręcznie zrobił
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości