Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

bomba! mydełka ekstra :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

wiesz no, prawda jest taka że ja w ogóle nie mam talentu. Podpatrzyłam z różnych stron internetowych, w tym z yt i jakoś tak się pobawiłam i taki efekt uzyskałam ;)
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Tak, tak, tak... Właśnie widać jak to się talentu nie ma pff... ;) Super to wyszło, naprawdę. :)

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

ale ja naprawdę nie mam talentu plastycznego. Od dzieciństwa wszystkie prace na plastykę/technikę robiła mi siostra bo jak ja narysuję cokolwiek to no... :P
po prostu podpatruję z różnych stron, potem staram się to JAKOŚ odwzorować ;)
a moim zdaniem takie prezenty są po prostu najlepsze - bo nie dość że tanie to jeszcze od serca :)
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Zgadzam się z Tobą. :)
Takie prezenty nie dość, że są oryginalne to w dodatku takie od serducha... Nie ma to jak zrobić coś samej, szczególnie dla osoby, którą się kocha...

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

ale ja zapewne dostanę coś kupionego w sklepie :P mojemu facetowi nie chce się robić takich rzeczy. Choć czy w ogóle faceci mają chęć robienia własnoręcznie prezentów?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hmmm ... nie spodkałam nigdy takiego faceta :D Co najwyżej może coś ugotują? Myślę, że trzeba to zapakować do jednego worka i tak celem jest sprawienie nam przyjemności :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no to Was zaskoczę :) mój facet ;)
co z resztą nie raz pokazał.. nawet dostałam podstawke pod kubek, która sam zrobił ;)

ale Paula rewelacyjne te prezenty.. a do decoupage muszę kiedyś usiąść...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

dlatego właśnie nawet go nie zmuszam by coś specjalnie dla mnie zrobił ;)
ja lubię się bawić w takie rzeczy, uwielbiam wymyślać jakieś super prezenty (inne niż w sklepach) ale wiem że najlepiej jest mu powiedzieć co konkretnie chcę, a jeszcze lepiej - w którym sklepie to kupi :D
choć rok temu chciałam na mikołaja taką fajną ramkę na zdjęcie (taka w sumie na kilka zdjęć z napisem love), powiedziałam mu za ile ona jest, powiedziałam gdzie jest i.. pojechał do sklepu 5.12 i już ich nie było!! wrr!!
no ale dostałam dużo droższy prezent w ramach rekompensaty :P choć dla mnie te tanie ale WYSZUKANE prezenty są lepsze aniżeli takie za stówkę.

Kay dziękuję ;)
decoupage jest naprawdę bardzo łatwy tylko trzeba sobie kupić taki podstawowy zestaw farb i klei, do tego najzwyklejsze serwetki i coś, co chcemy ozdobić - posiedzieć troszkę nad tym i mamy za darmo praktycznie ozdobę do mieszkania ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Paula wiem ;) bo się masę tego naczytałam i naoglądałam ;)
pomysłow masa..
tylko muszę usiąśc i pozamawiać... ;/
a u mnei z tym ostatnio gorzej...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

oo to widzę że tak jak ja nie masz czasu na nic..
ja całe szczęście to te mydełka już z miesiąc temu zrobiłam bo byłam akurat w sklepie i były mydełka w prezencie :D to się w pewną wolną niedzielę pobawiłam ;P
a ten kalendarz zrobiłam pod koniec października - ale tylko go skleiłam i tak co mi się coś przypomniało to doklejałam i taki właśnie efekt powstał ;) nie wiedziałam jakie cuksy tam wrzucić, to kupiłam gumy mambo i będzie mój narzeczony miał na każdy dzień inny smak :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Wiesz ;) dwie prace ciągne ;)
do tego zajmowanie się domem, jak jeszcze teraz mamy nie ma..
no i zajmowanie się mężem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

rozumie. Ja mam uczelnię (ale całe szczęście jesteśmy jedną z nielicznych uczelni, gdzie na studiach dziennych jesteśmy na uczelni tylko 2 dni w tygodniu i to wcale nie w takich strasznych godzinach). Prócz tego prowadzę prywatne lekcje z matematyki (a uczniów mam nie mało). Także w sumie też nie mam za dużo wolnego czasu ;) ale lubię takie rzeczy robić więc zawsze choć godzinkę czasu na to znajdę :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

fajna sprawa te mydelka :) ja to nie mam cierpliwości do takich rzeczy ;)
A ja siedzę sobie sama bo mój mąż na basen pojechał.
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

e tam, to nie jest jakieś wymagające nie wiadomo ile czasu i cierpliwości ;)

a ja siedzę z kubkiem ciepłej herbatki i myślę nad zjedzeniem jakiegoś wafelka - mój organizm ma chyba za mało słodyczy ;D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

ja kiedyś wyszywalam obrazy a teraz już mi sie nie chce :)

Coś ostatnio jakoś słodycze mi nie podchodzą, wolę zjeść jakiś dobry obiad ;)
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

a ja mieszkam z rodzicami więc obiadki mam dobre :P
a teraz przez kilka dni żadnego wafelka nie zjadłam i może zaraz czegoś poszukam :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

no ja mieszkam z mężem i teściami ale rzadko mogę ugotowac to co chce ale już nie długo :)
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

a ja będę za rok mieszkać z teściową i ona będzie gotować bo ja czasu mieć na to nie będę ;)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Na Twoim miejscu nie nastawiała bym sie tak na to ale mam nadzieję że sie mylę :)
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

dlaczego?
ja studiuję, pracuję i nie jestem w stanie jeszcze gotować. Ona będzie gotować bo nie pracuje i jest całe dnie sama w domu ;)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Powiem Ci, że moja na początku taka była a teraz to diabeł wcielony i siedzi całymi dniami i jeszcze muszę u niej sprzątać.
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

noo zobaczymy ;)
tzn to nie jest tak że ja nie lubię gotować - wręcz odwrotnie, uwielbiam!! ale po prostu nie mam na to czasu
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Rozumiem ale uprzedzam żebyś sie tak mocno nie nastawiała bo możesz sie nieźle rozczarować.
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

no zobaczymy jak będzie ;)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości