Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

A ja uwielbiam Zakopane... w wieku 7 lat pierwszy raz weszłam na Giewont.. Kasprowy Wierch.. w sumie małą dziewczynką byłam..
Byłam w Zakopanym 6razy, na 2tyg.. byłam i na Czerwonych Wierchach, na Giewoncie dwa razy, na Kasprowym tez kilka razy.. na praktycznie każdej łące, Nosalu, Morskie Oko przereklamowane :P, bylam praktycznie wszedzie, Sarnią skałę też zaliczyłam.. ale wtedy nie mialam problemow z serduchem.. rodzice w tyle a ja goniłam jak łania, zawsze pierwsza bez zadnej zadyszki.. teraz to bym nie weszla nawet na Gubałówkę pomimo, ze przez 2tyg bylismy tam(jesli byla ladna pogoda) nawet 9razy.. staralismy sie chodzic codziennie, ale wiadomo wieksze wyprawy w jakies gory musialy byc, a nie ciagle Gubałówka.. i tez zawsze bez zadnego auta, wyciągów.. bo po co?
Chętnie bym tam jeszcze pojechała, bo byłam 4lata temu jakoś..

A ogolnie na wakacje to wlasnie od 4lat nie bylam, co roku teraz siedze w domu..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Vanilllkaaaaaaaaaaaa - jak ja Cię dawno nie widziałam!!!!!!!!!!


Madlen, takie plany to nie plany, ja się cieszę, że do mamy jeszcze w tym roku pojadę. ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Burbi zajęty studiami ;)
nawet go na powrót do gry nie możemy namówić ;)

Madi, ja się nie przeciążam...
Nawet X mi nie pozwala...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Gonick, witaj ;)
Ano widzisz, rzadko bywam bo nie mam czasu, a jak wpadam to tylko czytam pierwsza strone albo 2 ostatnie..
jak nie mialam czasu tutaj cos napisac to czytalam na biezaco, a teraz nawet nie wiem co komu odpisac... tyle tych stron bylo.. wszystko mi z głowy wyleciało.. wiec przeczytalam tylko bieżącą strone.. nie bede sie az tyle cofac, bo bez sensu..
Co u Ciebie? :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Mowa o Zakopanym :serca :serca :serca
Byliśmy, dosłownie na kawie na Krupówkach w to lato ....
W przyszłym roku może pojedziemy na weekend chociaż, Majci sie bardzo podobało ... A ja kocham góry ]:-)





vanillko
- u mnie wszystko dobrze .... chyba ;)
miałam doła przez kilka dni, ale jest już lepiej,
tylko lenia wygonić nie mogę
miałam sprzątać, ale mi się nie chce ;)
zamiast zająć się półką z zabawkami córy to ja spać poszłam po obiedzie :P

Ale robota nie zająć, nie ?! ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ja tak samo kocham góry..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Vanilka byłaś u gin?

gonick a to Twoja mama gdzieś daleko od Ciebie mieszka?
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

zanna - dzieli nas 130 km :(
niby nie dużo, ale czasami wydaje się, że to przewrotna odległość
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No Vanilka dawno Cie nie było :*
Byłaś u gin??
mnie to nie rajcuje to Zakopane, polecam Termy w Białce, wypad do Bukowiny, też malownicze miejsca.. nawet Murzasihle:) choć tam to już tak mniej

Gonia, ale przynajmniej będzie rodzinnie tak prawdziwie. I w gronie osób, które są dla Ciebie wyjątkowe :) Czyli fajnie :)
Mnie też czeka sprzątanie, więc kiedy Ty już będziesz mieć z głowy ja pewnie dopiero zacznę.. :)

Ahha :) No bo długi czas Go nie widziałam na forum..
To dobrze, że X nad Tobą czuwa :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

ja mam 30 km a czasem nie mam kiedy sie wybrać :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Mi się czasem po prostu nie chce.. Ale po dzisiejszej akcji się chyba wybiorę:)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Madlen - taki jest zamiar. Jeśli Tata nie wymyli czegoś wyjątkowego [ a on potrafi] to zostawimy dziadkom Majcię, a my pójdziemy do moich przyjaciółek ....

Zobaczymy, grunt -że jadę, że naładuje akumulatory, spędzę czas z Mamą i przyjaciółkami ....

Tęsknię okropnie .....

Chyba muszę baterie w klawiaturze wymienić, bo mi zjada litery :(
Poprawiam ciągle ... :? :>
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi co za akcja? :)

gonick takie wyjazdy dobrze robią :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

oj robią, robią dobrze :) ]:-) :witch
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziewczyny jutro mam ginekologa, z samego rana wiec trzymajcie kciuki.. wczesniej nie moglam isc bo okres mialam..
a mialam sie wybrac w 1 fazie cyklu wiec akurat mi wypada na dzis i jutro :)
zobaczymy..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

wzięłam tabletkę na sen i chyba zaraz będę spać a to w sumie dobrze bo nie chce mi sie już dziś oglądać męża...

Vanilka będzie dobrze :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

jasne, kciuki będą ....


ja się oddalam już :(

Młodą pakuję do łóżka, a sama za książkę chwycę ....
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Fajnie masz, u mnie Rodzice mieli Sylwestra robić ale w końcu chyba nic z tego, bo będą chcieli odpocząć po prostu.. W zeszłym roku był u nas i Mama była a Tata zrezygnował :) Jeszcze w sumie trochę czasu jest :)
Och te sprzęty, powinny działać bez jakiegokolwiek zasilania :)

Zanna no to co po powrocie było, pisałam Ci przecież :)
Wciąż muszę tego darcia wysłuchiwać.. Muszę się zamknąć na noc żeby jej co nie odbiło, bo normalnie rzucała wszystkim..

Myślałam, że miałaś iść w środę :) Ok to daj znać jak będziesz po
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

zanna456 pisze:chyba zaraz będę spać a to w sumie dobrze bo nie chce mi sie już dziś oglądać męża...
Jakie miłe :D

Dziękuje Gonick, to jutro dam znać co i jak..
Miłego czytania!

Taaak Madi mialam isc w srode ale okres mi sie wydluzyl i przelozylam na dzien pozniej. :)
Ostatnio zmieniony śr gru 04, 2013 8:50 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

zanna - kurde co nawywijał :P

Nie dziękuję .... chcę skończyć tą ksiązkę bo mam pare ebooków na tablecie ciekawych [ tak mi się wydaje ;)]
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Vanilka tak to bywa po kłótni :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zanna zostan jeszcze z nami :*
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Chyba trzeba skończyć z nie swoimi tabletkami na sen...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Zanna, no tak coś o tym wiem :P
Ach, nie cierpie sie klocic... z reszta kto lubi..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

oj tam, wiecie co jest najlepszego w kłótniach ?




godzenie się ;) 8-)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości