Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hej Cat.. ale czemu się tak męczycie..
Do lekarza i na leczenie...
poważnie... jaką poczułam ulgę po pierwszej paczce leków...
Po większosci człowiek nawet nie czuje że dostaje okres.
Do lekarza i na leczenie...
poważnie... jaką poczułam ulgę po pierwszej paczce leków...
Po większosci człowiek nawet nie czuje że dostaje okres.
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich 
Dzisiaj jakoś tak szybko mi leci ten dzień w pracy.
Współczuje Wam dziewczyny tych problemów z okresem
Domyślam się że jest to dla Was bardzo uciążliwe
Dzisiaj jakoś tak szybko mi leci ten dzień w pracy.
Współczuje Wam dziewczyny tych problemów z okresem
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej On 
hmm mi niestety tak sobie ucieka... ;/ póki co to się w sumie wlecze
hmm mi niestety tak sobie ucieka... ;/ póki co to się w sumie wlecze
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ja chyba będe miał cały taki tydzień. Bo jak to mówią jaki poniedziałek taki cały tydzień a mi wczoraj momentalnie dzien zleciał. Dzisiaj też szybko ten czas leci więc coś chyba jest w tym powiedzeniu 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hmm, było by fajnie, bo faktycznie wczorajszy dzień zleciał i mi jak burza..
Nie narzekała bym
a jak się czujesz??
Nie narzekała bym
a jak się czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
W miarę dobrze. Nachodzą mnie jeszce codziennie myśli o byłej ale na sercu już o wiele lepiej. Domyślam się że najgorzej będzie w święta i sylwestra bo z nią je spędziłem ale co zrobić dam rade. Jakoś to będzie 
A jak u Ciebie ?
A jak u Ciebie ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Jasne, ze dasz radę 
a planujesz coś na sylwestra ?? Może kogoś poznasz
hmmm no cóż.. praca i praca... i dom..
póki co nie mam czasu na nic wiecej
a planujesz coś na sylwestra ?? Może kogoś poznasz
hmmm no cóż.. praca i praca... i dom..
póki co nie mam czasu na nic wiecej
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Innego wyjścia nie mam jak się nie poddawać.
Narazie nie nastawiam się na poznanie kogoś, tym bardziej że wiesz jak to jest jak się kogoś szuka to się przeważnie nie znajduje. Jak poznam to fajnie jak nie to też się nic nie stanie.
Co do sylwestra to chyba pójde do kumpla na chate. Oni nigdzie nie idą bo mają córeczkę 2 letnią i nie mają jej z kim zostawić więć w domu będą spędzać tego sylwestra. Więc chyba ich odwiedze
Tak więc w tym roku na spokojnie.
Aż się boje co to będzie w tego sylwestra za dużo myśli i wspomnień będzie się kłebiło po głowie.
A Ty gdzie ruszasz na sylwestra ??
Narazie nie nastawiam się na poznanie kogoś, tym bardziej że wiesz jak to jest jak się kogoś szuka to się przeważnie nie znajduje. Jak poznam to fajnie jak nie to też się nic nie stanie.
Co do sylwestra to chyba pójde do kumpla na chate. Oni nigdzie nie idą bo mają córeczkę 2 letnią i nie mają jej z kim zostawić więć w domu będą spędzać tego sylwestra. Więc chyba ich odwiedze
Aż się boje co to będzie w tego sylwestra za dużo myśli i wspomnień będzie się kłebiło po głowie.
A Ty gdzie ruszasz na sylwestra ??
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Och, jak nie będziesz sam, to może się okazać że nie będziesz miał czasu na myślenie 
no my chyba też domówkę robimy, tylko nie do kńca wiemy gdzie..
bo jeszcze padla propozycja wrocławkiego rynku...
ale.. jakoś mi się nie uśmiecha...
no my chyba też domówkę robimy, tylko nie do kńca wiemy gdzie..
bo jeszcze padla propozycja wrocławkiego rynku...
ale.. jakoś mi się nie uśmiecha...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hmm widzisz Ty masz możliwość wyjścia na wrocławski rynek gdzie może być fajnie...
Ja mieszkam w Płocku i u mnie za wiele nie będzie się działo na rynku. Kumpel był w tamtym roku i mówił że straszna lipa była. Dlatego trochę też Wam zazdroszcze mieszkania w większym miastach tam życie toczy się zupełnie inaczej
Ja mieszkam w Płocku i u mnie za wiele nie będzie się działo na rynku. Kumpel był w tamtym roku i mówił że straszna lipa była. Dlatego trochę też Wam zazdroszcze mieszkania w większym miastach tam życie toczy się zupełnie inaczej
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hmm.. za to chyba macie fajne imprezy na piaskach 
i jeszcze jedną impreże z drum n bass czy jak to się tam piszę
moze się kiedyś uda nam na to wybrać
no cóż.. nie do końca..
bo jak zrobimy Sylwka u nas, to na rynek nie pójdziemy.. bo to 45 km
ale jak u siostry
to już tak 
i jeszcze jedną impreże z drum n bass czy jak to się tam piszę
moze się kiedyś uda nam na to wybrać
no cóż.. nie do końca..
bo jak zrobimy Sylwka u nas, to na rynek nie pójdziemy.. bo to 45 km
ale jak u siostry
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Masz racje ale to są tylko 2 góra 3 imprezy w roku gdzie się coś dzieje i to w porze letniej A jeżeli chodzi o inne poru roku to już niestety nie jest zbyt kolorowo 
Chyba będzie lepiej u siostry zawsze to Ona będzie musiała to wszystko przygotować a później po tym posprzątać a Wam zostanie dobrze się bawić a na drugi dzień odsypianie
Chyba będzie lepiej u siostry zawsze to Ona będzie musiała to wszystko przygotować a później po tym posprzątać a Wam zostanie dobrze się bawić a na drugi dzień odsypianie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej! tak tak my sylwestra zapewne będziemy kursować między moim domem, domem M i rynkiem o północy. Na rynku i tak nic sie nie dzieje, żadnych koncertów ani nic nie mamy ale tradycją jest, że wszyscy wychodzą no i wszystkim znajomym można życzenia złożyć i szampanem się tryknąć 
A tak wogoóle to wczoraj spadła na mnie informacja, że moja koleżanka w wieku 20 lat jest w ciąży... no i w sumie nic takiego tylko ona jest z gościem od września tego roku i jest w 12 tygodniu ... czy to nie lekka przesada ?
A tak wogoóle to wczoraj spadła na mnie informacja, że moja koleżanka w wieku 20 lat jest w ciąży... no i w sumie nic takiego tylko ona jest z gościem od września tego roku i jest w 12 tygodniu ... czy to nie lekka przesada ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
tylko , że u mnie więcej miejsca i luzu 
a co za sprzątanie, naczynia do zmywarki.. a czy ja u siostry czy siostra u mnie to i tak sprzatamy razem
no cóż.. nam się może kiedyś uda wybrać do płocka
na drumy 
hej Miaamy
no cóż... wielka miłość ... ;/
a co za sprzątanie, naczynia do zmywarki.. a czy ja u siostry czy siostra u mnie to i tak sprzatamy razem
no cóż.. nam się może kiedyś uda wybrać do płocka
hej Miaamy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry
Ja tylko się witam i spadywam zaraz po Majcika do szkoły
Ja tylko się witam i spadywam zaraz po Majcika do szkoły
Re: Przy kawie ...
A pewnie zapraszam do Płocka wszystkich 
hmmm 20 lato to chyba ciut za mało na bycie mamusią
. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale skoro się kochają to w sumie każda pora jest odpowiednia 
hmmm 20 lato to chyba ciut za mało na bycie mamusią
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
miłość miłością noo ale są chyba jakieś granice ... nie życze jej źle ale ciekawe ile pociągną razem bo przeciesz wogóle się nie znają ....
on28 noo młoda nie młoda szkołe skończyła niech ma ale chodzi mi o to, że faceta ma i zaraz w ciąże z nim zaszła no i oczywiście wielce szczęśliwa i wielka miłość ...
on28 noo młoda nie młoda szkołe skończyła niech ma ale chodzi mi o to, że faceta ma i zaraz w ciąże z nim zaszła no i oczywiście wielce szczęśliwa i wielka miłość ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
o miaamy - szczęścia i powodzenia trzeba jej życzyć 
Re: Przy kawie ...
tak tak oczywiście szczęścia i cierpliwości do maleństwa
tylko jakoś tak w głowie mi się to nie mieści ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej Gonia
zabiegana ostatnio, jak widać jesteś 
no cóż... na pewno jest to nieodpowiedzialne..
bo dziecko to obowiązek na całe życie..
szczególnie że w tak młodym wieku na pewno by się jeszcze chciała wyszaleć
no cóż... na pewno jest to nieodpowiedzialne..
bo dziecko to obowiązek na całe życie..
szczególnie że w tak młodym wieku na pewno by się jeszcze chciała wyszaleć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Szybko się tego dzieciaczka dorobili . Są ze soba od września i już w ciąży. Oby tylko to wszystko się na dziecku nie odbiło. Bo co Oni mogli się poznać przez te pare miesięcy...
Mam nadzieje że im się ułoży jakoś to życie. Jest to jednak sporę wyrzeczenie dla obojga rodziców i poważne wprowadzenie do dorosłego życia, które nie bęzie usłane różami. Wątpie aby na dzień zdzisiejszy docierało to do nich
Mam nadzieje że im się ułoży jakoś to życie. Jest to jednak sporę wyrzeczenie dla obojga rodziców i poważne wprowadzenie do dorosłego życia, które nie bęzie usłane różami. Wątpie aby na dzień zdzisiejszy docierało to do nich
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
noo ja właśnie wątpie czy do nich to dociera bo są tacy szczęśliwi ... no cóż może im sie ułoży i trzymam za nich kciuki 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Wiesz, z drugiej strony może trafili na siebie,... nigdy nic nie wiadomo...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
wiem ,wiem ja nawet wiem że muszę... ale nie potrafię przełamać wstydu, przed obcą osobą nie potrafię się rozebrać...Kayira pisze:hej Cat.. ale czemu się tak męczycie..
Do lekarza i na leczenie...
poważnie... jaką poczułam ulgę po pierwszej paczce leków...
Po większosci człowiek nawet nie czuje że dostaje okres.
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim, nie jestem w stanie teraz nadrobić postów, bo nadal mam bolesne okresy i nie mam nawet na nic ochoty, a poza tym mam zapier*ol w szkole... :/
Dziękuję Kay za namiary, planuję się zgłosić po tej niedzieli, jak mi się okres skończy.
A obecnie gotuję sobie barszczyk biały
pierwszy raz! Zobaczymy czy mi wyjdzie, podobno podczas okresu dania nie wychodzą 
CO u was słychać ?:)
Catherine i Kay ja się strasznie męcze
Cath mam to samo!
Dziękuję Kay za namiary, planuję się zgłosić po tej niedzieli, jak mi się okres skończy.
A obecnie gotuję sobie barszczyk biały
CO u was słychać ?:)
Catherine i Kay ja się strasznie męcze
Cath mam to samo!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości