Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Złoty Stok popieram, rewelacyjne, szkoda tylko że nie udało nam się tam popłynąc..
ale wszystko jest do nadrobienia...
ale wszystko jest do nadrobienia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ja bylam i w Wieliczce i w Zlotym stoku.. polecam..
do Oświęcimia bym nie chciala, bo bym zeszła na zawał, ja nie moge takich rzeczy ogladac...
Kay a co do ginekologa to nie napisalam... nie mam juz infekcji, ale mialam dwa usg.. normalne i dopochwowe.. zaczela mnie pytac o jakies rzeczy w typie, czy siniaki mi szybko schodza.. czy krew mi dlugo plynie jak sie skalecze..
juz myslalam ze moze mam cos nie tak z krzepnieciem krwi jak sie mnie pyta o takie rzeczy..
powiedziala mi jedynie ze mam bardzo powiekszona macice i sluzowke macicy.. i ze musze byc pod stala kontrola.. i mam byc na poczatku lutego na dalsze badania.. bo z jajnikami w porzadku..
generalnie to nie wiem co mi jest, miny za ciekawej nie miala.. widocznie musze byc jeszcze pod opieka lekarska zebym sie dowiedziala czegos wiecej.. no nie wiem..
poki co umieram, leze w lozku z goraczka i nie wychodze juz 3 dzien.. caly tydzien w domu teraz... ech
i nos mi odpada od tego kataru.. o gardle nie wspomne, zyje na glodowce ..
a no i dziewczyny co do ginekologa nie ma sie naprawde czego bac.. ja poszlam pierwszy raz na luzie, ginekolog nie gryzie.. a jesli chodzi o skrepowanie.. to tez ja sie jakos nie wstydze, nawet moge latac z golym tyleczkiem i mi to tam wisi.. moze jestem jakas dziwna, sama nie wiem, ale mnie nic nie rusza pod tym wzgledem..
tym bardziej ze w srodku sa dwie 'ginekolożki', jedna mnie bada, druga siedzi przy biurku i notuje, ale tez zerknie czasem.. tym bardziej ze zza sciana jeszcze robotnicy robili remont, wiec przyrzady do badan usg byly w tej jednej sali, wiec i "samolocik" byl wysuniety calkowicie na drzwi, bez parawanu.. wiec ta druga mogla sobie zerkac ile moze..
ale mi to tam nie przeszkadzało.
do Oświęcimia bym nie chciala, bo bym zeszła na zawał, ja nie moge takich rzeczy ogladac...
Kay a co do ginekologa to nie napisalam... nie mam juz infekcji, ale mialam dwa usg.. normalne i dopochwowe.. zaczela mnie pytac o jakies rzeczy w typie, czy siniaki mi szybko schodza.. czy krew mi dlugo plynie jak sie skalecze..
juz myslalam ze moze mam cos nie tak z krzepnieciem krwi jak sie mnie pyta o takie rzeczy..
powiedziala mi jedynie ze mam bardzo powiekszona macice i sluzowke macicy.. i ze musze byc pod stala kontrola.. i mam byc na poczatku lutego na dalsze badania.. bo z jajnikami w porzadku..
generalnie to nie wiem co mi jest, miny za ciekawej nie miala.. widocznie musze byc jeszcze pod opieka lekarska zebym sie dowiedziala czegos wiecej.. no nie wiem..
poki co umieram, leze w lozku z goraczka i nie wychodze juz 3 dzien.. caly tydzien w domu teraz... ech
i nos mi odpada od tego kataru.. o gardle nie wspomne, zyje na glodowce ..
a no i dziewczyny co do ginekologa nie ma sie naprawde czego bac.. ja poszlam pierwszy raz na luzie, ginekolog nie gryzie.. a jesli chodzi o skrepowanie.. to tez ja sie jakos nie wstydze, nawet moge latac z golym tyleczkiem i mi to tam wisi.. moze jestem jakas dziwna, sama nie wiem, ale mnie nic nie rusza pod tym wzgledem..
tym bardziej ze w srodku sa dwie 'ginekolożki', jedna mnie bada, druga siedzi przy biurku i notuje, ale tez zerknie czasem.. tym bardziej ze zza sciana jeszcze robotnicy robili remont, wiec przyrzady do badan usg byly w tej jednej sali, wiec i "samolocik" byl wysuniety calkowicie na drzwi, bez parawanu.. wiec ta druga mogla sobie zerkac ile moze..
ale mi to tam nie przeszkadzało.
Re: Przy kawie ...
ja jakoś też pękam przed wizytą u gina ... a w końcu muszę się zmobilizować ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Pozwolę sobie ponarzekać, co?
Wczoraj w nocy skręciłam kostkę -.-' Dzisiaj na SOR-ze spędziłam cały dzień (od 7 do 16) i myślałam, że zacznę rzucać piorunami tam.
To jeszcze nie koniec moich przygód..
Jak wróciłam do domu, zrobiłam sobie gorącą herbatę, którą się oblałam...Dwa paluchy poparzone, a ja cała drętwa jestem z bólu. Noga, ręka boli, a nawet i głowa, bo jestem podziębiona. Urocza końcówka roku, prawda?
Co do wizyt u gina, to nie jest źle. To lekarz, gabinet lekarski, a poza tym tyle co on się naoglądał tych dziurek, to dla niego żadna nowość i nic wyjątkowego. Tak samo jak lekarz pierwszego kontaktu może zbadać cycki. Lekarz jak lekarz - ma leczyć.
Wczoraj w nocy skręciłam kostkę -.-' Dzisiaj na SOR-ze spędziłam cały dzień (od 7 do 16) i myślałam, że zacznę rzucać piorunami tam.
To jeszcze nie koniec moich przygód..
Jak wróciłam do domu, zrobiłam sobie gorącą herbatę, którą się oblałam...Dwa paluchy poparzone, a ja cała drętwa jestem z bólu. Noga, ręka boli, a nawet i głowa, bo jestem podziębiona. Urocza końcówka roku, prawda?
Co do wizyt u gina, to nie jest źle. To lekarz, gabinet lekarski, a poza tym tyle co on się naoglądał tych dziurek, to dla niego żadna nowość i nic wyjątkowego. Tak samo jak lekarz pierwszego kontaktu może zbadać cycki. Lekarz jak lekarz - ma leczyć.
Re: Przy kawie ...
Aii, witamy w naszym gronie.. 
I wspołczuję , naprawdę pech.. z reszta moj poczatek tyg wcale lepiej sie nie zaczął.. pochorowałam się też.. siedze w domu z gorączką.. jeszcze musiałam myszaka mojego uśpić.. wszystko sie na siebie nalozylo..
kobietki nie ma co pękać, ginekolog nie jest straszny...
I wspołczuję , naprawdę pech.. z reszta moj poczatek tyg wcale lepiej sie nie zaczął.. pochorowałam się też.. siedze w domu z gorączką.. jeszcze musiałam myszaka mojego uśpić.. wszystko sie na siebie nalozylo..
kobietki nie ma co pękać, ginekolog nie jest straszny...
Re: Przy kawie ...
noo kurcze wiem że to lekarz i wogóle ale jak to tak łazić z gołym dupskiem ? ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Jaki poniedziałek, taki podobno i cały tydzień, więc zaczynam się martwić o swoje życie 
miaamy to tylko przejście. Gorsza może się wydawać pozycja na samolocie (ja jej np.nie lubię) jednak to tego się kiedyś najbardziej obawiałam, a nie przejść bez gaci, zanim poszłam.
miaamy to tylko przejście. Gorsza może się wydawać pozycja na samolocie (ja jej np.nie lubię) jednak to tego się kiedyś najbardziej obawiałam, a nie przejść bez gaci, zanim poszłam.
Re: Przy kawie ...
miaamy - kto Ci powiedział takie głupoty, że z gołym tyłkiem będziesz chodzić ? dłuzszy sweter, albo sukienka, tunika i nie paradujesz goła po gabinecie !
aii wspołczuje przezyć ... mam nadzieje, że kostka juz tak bardzo nie boli !?
aii wspołczuje przezyć ... mam nadzieje, że kostka juz tak bardzo nie boli !?
Re: Przy kawie ...
jak to jak, normalnie!
z resztą jak ktoś się krepuje to mozna zalozyc sukienke, spodniczke czy tunike.. wiec tyleczek zakrywa..
z reszta nie oszukujmy sie kazdy z nas ma taki sam tylek.. jedna wiekszy druga mniejszy, ok.. ale ginekolog na to nie patrzy..
Samolot tez problem choc nie takie to straszne jak o tym piszą.. tylko ludzi straszą..
ja jeszcze mialam na nim usg, to siedzialam w tej pozycji przez 10minut...
z resztą jak ktoś się krepuje to mozna zalozyc sukienke, spodniczke czy tunike.. wiec tyleczek zakrywa..
z reszta nie oszukujmy sie kazdy z nas ma taki sam tylek.. jedna wiekszy druga mniejszy, ok.. ale ginekolog na to nie patrzy..
Samolot tez problem choc nie takie to straszne jak o tym piszą.. tylko ludzi straszą..
ja jeszcze mialam na nim usg, to siedzialam w tej pozycji przez 10minut...
Re: Przy kawie ...
Ja usg dopochwowe miałam na leżance.
Mnie natomiast zastanawia, jak wygląda badanie przez odbyt - chociaż nie chcę się przekonać.
Mnie natomiast zastanawia, jak wygląda badanie przez odbyt - chociaż nie chcę się przekonać.
Re: Przy kawie ...
ehh ... może po nowym roku pujdę...
aii a co masz z kostką ? jakoś nie wyłapałam wcześniej, że coś pisałaś..
aii a co masz z kostką ? jakoś nie wyłapałam wcześniej, że coś pisałaś..
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
paula
Re: Przy kawie ...
ojj jak tak narzekacie to ja też sobie ponarzekam! a co mi tam! 
otóż od kilku (w sumie już tygodni..) dziennie wieczorem mam bóle hmm.. brzucha/żołądka, do tego mam wrażenie jakbym miała zgagę.
Czasem po południu też mnie to dopada ale ból jest raczej w klatce piersiowej..
do tego jak boli mnie ten brzuch to zaczyna mnie boleć od razu coś na plecach pod prawą łopatką..
dziewczyny... co to może być?
nie bardzo uśmiecha mi się wizyta u gastrologa
aaaa jak dzisiaj wychodziłam z tramwaju to prawie sobie kostkę zwichnęłam... krzywy chodnik, mnóstwo ludzi i oj...
otóż od kilku (w sumie już tygodni..) dziennie wieczorem mam bóle hmm.. brzucha/żołądka, do tego mam wrażenie jakbym miała zgagę.
Czasem po południu też mnie to dopada ale ból jest raczej w klatce piersiowej..
do tego jak boli mnie ten brzuch to zaczyna mnie boleć od razu coś na plecach pod prawą łopatką..
dziewczyny... co to może być?
nie bardzo uśmiecha mi się wizyta u gastrologa
aaaa jak dzisiaj wychodziłam z tramwaju to prawie sobie kostkę zwichnęłam... krzywy chodnik, mnóstwo ludzi i oj...
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 8:54 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Powód: łączenie postów
Re: Przy kawie ...
haha znalazłam coś w tym temacieaii pisze:Jaki poniedziałek, taki podobno i cały tydzień, więc zaczynam się martwić o swoje życie
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
To pozycja na samolocik to bardzo trzeba się rozkraczyć?
bo szpagatu to ja nie zamierzam robić
też się strasznie krępuję, ale trzeba w końcu pójść, bo nie mam sił do końca życia zmagać się z tak bolesnym okresem...:/
uuu dziewczyny to widzę, że każdej coś się dzieje, jakiś pech :/ a przecież piątek 13stego jest dopiero za 3 dni!!! współczuje wam i szybko wracajcie do zdrowia!
Kay ale masz na myśli zakupy w sklepach spożywczych czy z odzieżą?
uuu dziewczyny to widzę, że każdej coś się dzieje, jakiś pech :/ a przecież piątek 13stego jest dopiero za 3 dni!!! współczuje wam i szybko wracajcie do zdrowia!
Kay ale masz na myśli zakupy w sklepach spożywczych czy z odzieżą?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
piątek 13 teraz będzie ? nawet nie wiedziałam i pewnie żyła bym w tej błogiej nieświadomości aż do piątku
a jak by mi nikt nie powiedział to pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi na to 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miaamy kostkę skręciłam w nocy, spadając z ostatniego schodka -.-
Demot niezły :p chyba zacznę się obawiać nie tylko o życie, a i o reputację też
Adidasowa na samolocie siadasz, rozkładasz nogi i opierasz je na tych (jak ja to nazywam) wspornikach - aby Ci się przypadkiem nie chciało zmienić pozycji. Idź, bo więcej się człowiek nakręca na złe, niż to warto.
Demot niezły :p chyba zacznę się obawiać nie tylko o życie, a i o reputację też
Adidasowa na samolocie siadasz, rozkładasz nogi i opierasz je na tych (jak ja to nazywam) wspornikach - aby Ci się przypadkiem nie chciało zmienić pozycji. Idź, bo więcej się człowiek nakręca na złe, niż to warto.
Re: Przy kawie ...
ojjj ... 2 lata temu poszła mi torebka stawowa w kostce nie było za ciekawie o mało by się gipsem zakończyło a ty napewno tylko skręcona? bo ja na początku też tak myślałam...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miaamy no widzisz, dobrze że Ci powiedziałam
ja tak za bardzo przesądna nie jestem, no ale... 
aii ale bardzo szeroko trzeba rozłożyć te nogi?
aii ale bardzo szeroko trzeba rozłożyć te nogi?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
adidasowa ja też przesądna nie jestem ale przynajmniej mam na co zwalać jak mi coś nie wyjdzie 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no dokładnie tak
dobra ja się wybieram spać, bo już mój A. marudzi, że przy lapku siedzę a nie leżę z nim w łóżku 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hihi tak ja też już do łóżka ale poczytam jeszcze książkę
dobranoc ! 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej Wam 
jakie tematy wypłynęły
a mi wczoraj prąd zabrali i nie mogłam z Wami posiedzieć....
a dziś... a dziś to już dziś.... odliczam do końca pracy....
Adi... lekarka wszystko Ci wytłumaczy
co do zakupów.. w sumie to raczej wszystko tylko nie spożywcze
jakie tematy wypłynęły
a mi wczoraj prąd zabrali i nie mogłam z Wami posiedzieć....
a dziś... a dziś to już dziś.... odliczam do końca pracy....
Adi... lekarka wszystko Ci wytłumaczy
co do zakupów.. w sumie to raczej wszystko tylko nie spożywcze
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witam Wszystkich 
Kay to jeszcze trochę zostało Ci do liczenia
ps tak to jest jak się za prąd nie płaci to później wyłączają
U mnie standardowo po wczorajszym treningu wszystko strasznie boli i chodzę jak paralityk
Ale z drugiej strony są jakieś małe plusy, śpie po nich jak niemowle 
Kay to jeszcze trochę zostało Ci do liczenia
ps tak to jest jak się za prąd nie płaci to później wyłączają
U mnie standardowo po wczorajszym treningu wszystko strasznie boli i chodzę jak paralityk
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej hej wam miałam wczoraj wolne dzisiaj wolne jutro na zajęcia i potem weekend :PP
Adidasowa też się krępuje bo ta jakaś pozycja na samolocika jest bardzo wstydliwa w ogóle nachętniej bym poszła do kobity ginekolog prywatnie ale kasy nie mam bo państwowo to tlyko faceci przyjmują u mnie w ośrodku zdrowia...
Adidasowa też się krępuje bo ta jakaś pozycja na samolocika jest bardzo wstydliwa w ogóle nachętniej bym poszła do kobity ginekolog prywatnie ale kasy nie mam bo państwowo to tlyko faceci przyjmują u mnie w ośrodku zdrowia...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

