Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Złoty Stok popieram, rewelacyjne, szkoda tylko że nie udało nam się tam popłynąc..
ale wszystko jest do nadrobienia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja bylam i w Wieliczce i w Zlotym stoku.. polecam..
do Oświęcimia bym nie chciala, bo bym zeszła na zawał, ja nie moge takich rzeczy ogladac...
Kay a co do ginekologa to nie napisalam... nie mam juz infekcji, ale mialam dwa usg.. normalne i dopochwowe.. zaczela mnie pytac o jakies rzeczy w typie, czy siniaki mi szybko schodza.. czy krew mi dlugo plynie jak sie skalecze..
juz myslalam ze moze mam cos nie tak z krzepnieciem krwi jak sie mnie pyta o takie rzeczy..
powiedziala mi jedynie ze mam bardzo powiekszona macice i sluzowke macicy.. i ze musze byc pod stala kontrola.. i mam byc na poczatku lutego na dalsze badania.. bo z jajnikami w porzadku..
generalnie to nie wiem co mi jest, miny za ciekawej nie miala.. widocznie musze byc jeszcze pod opieka lekarska zebym sie dowiedziala czegos wiecej.. no nie wiem..

poki co umieram, leze w lozku z goraczka i nie wychodze juz 3 dzien.. caly tydzien w domu teraz... ech :(
i nos mi odpada od tego kataru.. o gardle nie wspomne, zyje na glodowce ..

a no i dziewczyny co do ginekologa nie ma sie naprawde czego bac.. ja poszlam pierwszy raz na luzie, ginekolog nie gryzie.. a jesli chodzi o skrepowanie.. to tez ja sie jakos nie wstydze, nawet moge latac z golym tyleczkiem i mi to tam wisi.. moze jestem jakas dziwna, sama nie wiem, ale mnie nic nie rusza pod tym wzgledem..:P
tym bardziej ze w srodku sa dwie 'ginekolożki', jedna mnie bada, druga siedzi przy biurku i notuje, ale tez zerknie czasem.. tym bardziej ze zza sciana jeszcze robotnicy robili remont, wiec przyrzady do badan usg byly w tej jednej sali, wiec i "samolocik" byl wysuniety calkowicie na drzwi, bez parawanu.. wiec ta druga mogla sobie zerkac ile moze..
ale mi to tam nie przeszkadzało.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ja jakoś też pękam przed wizytą u gina ... a w końcu muszę się zmobilizować ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
Posty: 511
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 3:13 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: aii »

Pozwolę sobie ponarzekać, co?
Wczoraj w nocy skręciłam kostkę -.-' Dzisiaj na SOR-ze spędziłam cały dzień (od 7 do 16) i myślałam, że zacznę rzucać piorunami tam.
To jeszcze nie koniec moich przygód..
Jak wróciłam do domu, zrobiłam sobie gorącą herbatę, którą się oblałam...Dwa paluchy poparzone, a ja cała drętwa jestem z bólu. Noga, ręka boli, a nawet i głowa, bo jestem podziębiona. Urocza końcówka roku, prawda?
Co do wizyt u gina, to nie jest źle. To lekarz, gabinet lekarski, a poza tym tyle co on się naoglądał tych dziurek, to dla niego żadna nowość i nic wyjątkowego. Tak samo jak lekarz pierwszego kontaktu może zbadać cycki. Lekarz jak lekarz - ma leczyć.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Aii, witamy w naszym gronie.. :)
I wspołczuję , naprawdę pech.. z reszta moj poczatek tyg wcale lepiej sie nie zaczął.. pochorowałam się też.. siedze w domu z gorączką.. jeszcze musiałam myszaka mojego uśpić.. wszystko sie na siebie nalozylo..

kobietki nie ma co pękać, ginekolog nie jest straszny...:P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo kurcze wiem że to lekarz i wogóle ale jak to tak łazić z gołym dupskiem ? ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
Posty: 511
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 3:13 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: aii »

Jaki poniedziałek, taki podobno i cały tydzień, więc zaczynam się martwić o swoje życie :D

miaamy to tylko przejście. Gorsza może się wydawać pozycja na samolocie (ja jej np.nie lubię) jednak to tego się kiedyś najbardziej obawiałam, a nie przejść bez gaci, zanim poszłam.
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

miaamy - kto Ci powiedział takie głupoty, że z gołym tyłkiem będziesz chodzić ? dłuzszy sweter, albo sukienka, tunika i nie paradujesz goła po gabinecie !


aii wspołczuje przezyć ... mam nadzieje, że kostka juz tak bardzo nie boli !?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

jak to jak, normalnie!
z resztą jak ktoś się krepuje to mozna zalozyc sukienke, spodniczke czy tunike.. wiec tyleczek zakrywa..

z reszta nie oszukujmy sie kazdy z nas ma taki sam tylek.. jedna wiekszy druga mniejszy, ok.. ale ginekolog na to nie patrzy..

Samolot tez problem choc nie takie to straszne jak o tym piszą.. tylko ludzi straszą..
ja jeszcze mialam na nim usg, to siedzialam w tej pozycji przez 10minut... :D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
Posty: 511
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 3:13 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: aii »

Ja usg dopochwowe miałam na leżance.
Mnie natomiast zastanawia, jak wygląda badanie przez odbyt - chociaż nie chcę się przekonać.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ehh ... może po nowym roku pujdę...

aii a co masz z kostką ? jakoś nie wyłapałam wcześniej, że coś pisałaś..
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

ojj jak tak narzekacie to ja też sobie ponarzekam! a co mi tam! ;)

otóż od kilku (w sumie już tygodni..) dziennie wieczorem mam bóle hmm.. brzucha/żołądka, do tego mam wrażenie jakbym miała zgagę.
Czasem po południu też mnie to dopada ale ból jest raczej w klatce piersiowej..
do tego jak boli mnie ten brzuch to zaczyna mnie boleć od razu coś na plecach pod prawą łopatką..
dziewczyny... co to może być?
nie bardzo uśmiecha mi się wizyta u gastrologa :(

aaaa jak dzisiaj wychodziłam z tramwaju to prawie sobie kostkę zwichnęłam... krzywy chodnik, mnóstwo ludzi i oj...
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 8:54 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

aii pisze:Jaki poniedziałek, taki podobno i cały tydzień, więc zaczynam się martwić o swoje życie :D
haha znalazłam coś w tym temacie :D
Obrazek
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

sęk w tym że dla mnie zły tydzień zaczął się dopiero dzisiaj :(
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

To pozycja na samolocik to bardzo trzeba się rozkraczyć? :lol: bo szpagatu to ja nie zamierzam robić :P też się strasznie krępuję, ale trzeba w końcu pójść, bo nie mam sił do końca życia zmagać się z tak bolesnym okresem...:/

uuu dziewczyny to widzę, że każdej coś się dzieje, jakiś pech :/ a przecież piątek 13stego jest dopiero za 3 dni!!! współczuje wam i szybko wracajcie do zdrowia!

Kay ale masz na myśli zakupy w sklepach spożywczych czy z odzieżą? :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

piątek 13 teraz będzie ? nawet nie wiedziałam i pewnie żyła bym w tej błogiej nieświadomości aż do piątku :D a jak by mi nikt nie powiedział to pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi na to :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
Posty: 511
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 3:13 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: aii »

miaamy kostkę skręciłam w nocy, spadając z ostatniego schodka -.-
Demot niezły :p chyba zacznę się obawiać nie tylko o życie, a i o reputację też :P

Adidasowa na samolocie siadasz, rozkładasz nogi i opierasz je na tych (jak ja to nazywam) wspornikach - aby Ci się przypadkiem nie chciało zmienić pozycji. Idź, bo więcej się człowiek nakręca na złe, niż to warto.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ojjj ... 2 lata temu poszła mi torebka stawowa w kostce nie było za ciekawie o mało by się gipsem zakończyło a ty napewno tylko skręcona? bo ja na początku też tak myślałam...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

miaamy no widzisz, dobrze że Ci powiedziałam :P ja tak za bardzo przesądna nie jestem, no ale... ;)

aii ale bardzo szeroko trzeba rozłożyć te nogi? :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

adidasowa ja też przesądna nie jestem ale przynajmniej mam na co zwalać jak mi coś nie wyjdzie :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

no dokładnie tak :lol: dobra ja się wybieram spać, bo już mój A. marudzi, że przy lapku siedzę a nie leżę z nim w łóżku :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hihi tak ja też już do łóżka ale poczytam jeszcze książkę :) dobranoc ! :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Hej Wam ;)
jakie tematy wypłynęły :D
a mi wczoraj prąd zabrali i nie mogłam z Wami posiedzieć....
a dziś... a dziś to już dziś.... odliczam do końca pracy....

Adi... lekarka wszystko Ci wytłumaczy ;)
co do zakupów.. w sumie to raczej wszystko tylko nie spożywcze ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Witam Wszystkich :)
Kay to jeszcze trochę zostało Ci do liczenia :)
ps tak to jest jak się za prąd nie płaci to później wyłączają :)

U mnie standardowo po wczorajszym treningu wszystko strasznie boli i chodzę jak paralityk :) Ale z drugiej strony są jakieś małe plusy, śpie po nich jak niemowle :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

hej hej wam miałam wczoraj wolne dzisiaj wolne jutro na zajęcia i potem weekend :PP

Adidasowa też się krępuje bo ta jakaś pozycja na samolocika jest bardzo wstydliwa w ogóle nachętniej bym poszła do kobity ginekolog prywatnie ale kasy nie mam bo państwowo to tlyko faceci przyjmują u mnie w ośrodku zdrowia...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości