Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
oooo kogo moje oczy widzą, cześć smerfetko ;***
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nie ściągaj pseudonimów, które do Ciebie przylgnęły :*
Co słychać ?
Co słychać ?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi to wszystko zależy jak my będziemy do tego podchodzili. Jak sobie będziesz wmawiała że 13 piątek przynosi pecha to tak się będzie działo. Ja oprócz rego że dzisiaj zaspałem, słapałem kapcia w rowerze i przewróciłem się na holu w pracy, dobrze zacząłem dzień. Hehe żąrtuje narazie jest dobrze zobaczymy jak będzie na koniec dnia 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
haha,lubie 
Aaa, masakra czuje sie jeszcze gorzej niż przez ostatnie kilka dni..
nie dosc ze mam teraz goraczke, to jeszcze kaszel mam jak gruźlik.. chrypa starszna.. gardło boli tak samo, katar nie do wytrzymania, psikanie nic nie pomaga i wszystko mi spływa, nie daje rady !!!!!!!!!!!!
A poza tym przed chwila chcialam polać sobie parówki ketchupem, otworzylam a tu wszystko na mnie wystrzeliło.. cała klawiatura, i ja cala jestem w ketchupie..
Aaa, masakra czuje sie jeszcze gorzej niż przez ostatnie kilka dni..
nie dosc ze mam teraz goraczke, to jeszcze kaszel mam jak gruźlik.. chrypa starszna.. gardło boli tak samo, katar nie do wytrzymania, psikanie nic nie pomaga i wszystko mi spływa, nie daje rady !!!!!!!!!!!!
A poza tym przed chwila chcialam polać sobie parówki ketchupem, otworzylam a tu wszystko na mnie wystrzeliło.. cała klawiatura, i ja cala jestem w ketchupie..
Re: Przy kawie ...
hej Vanilka, jak się czujesz....
doczytałam
Zanna, szkoda... może jednak coś się uda
trzeba być dobrej myśli...
no co Car... myślisz że się tak łatwo wywiniesz??
propo piątku 13
u mnie prócz niewyspania jest rewelacja i tak się zapowiada dalszy ciąg dnia 
doczytałam
Zanna, szkoda... może jednak coś się uda
trzeba być dobrej myśli...
no co Car... myślisz że się tak łatwo wywiniesz??
propo piątku 13
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay, no tragicznie, opisalam wyzej .. 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay jak się coś chce to i tak nigdy nic nie wychodzi, w tamtym roku dostaliśmy na wiosnę dopłaty więc w tym znowu pewnie tak samo...
Re: Przy kawie ...
Vanilka współczuję.. a jak psychicznie ??
Zanna, ale to i tak kilka miesięcy...
Zanna, ale to i tak kilka miesięcy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
No kilka ale myśleliśmy, że zaraz po nowym roku się przeniesiemy, dobrze by było,żeby chociaż była kasa na połowę mebli to by się na razie dół tylko zrobiło.
Re: Przy kawie ...
on28 o masakra
ja póki co zaspałam, ale co ciekawego jeszcze się dzisiaj wydarzy xD
vanilka 13 piątek i Ciebie siegnął
biedactwo Ty, idź do lekarza! Bo niewyleczone do końca grypy prowadzą do astmy, wiesz? Mój tata w ten sposób nabawił się astmy i już ponad 20 lat leczy się na nią, jeździ na szczepionki, ma pełno tabletek i różnych inhalatorów.
vanilka 13 piątek i Ciebie siegnął
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Zanna.. ale i tak już jesteście bliżej niż dalej... 
ja Was nie rozumiem z tym piątkiem 13
dzień jak każdy inny 
ja Was nie rozumiem z tym piątkiem 13
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
No w sumie bliżej 
Mi oprócz tego , że kanapka spadła czekoladą do dołu to nic się nie wydarzyło
Mi oprócz tego , że kanapka spadła czekoladą do dołu to nic się nie wydarzyło
Re: Przy kawie ...
Bylam wczoraj u lekarza, dal mi antybiotyk, tylko ze to jakis antybiotyk 24h, i zostaly mi tylko 2 tabletki, bo on na 3 dni tylko...wiec nie wiem.. ale dzisiaj to juz mi sie tak pogorszylo ze masakra, a z domu wole nie wychodzic, bo chyba dlatego ze do lekarza poszlam to mi sie tak pogorszylo..
I jeszcze leci mi teraz krew z nosa, od oslabienia... echhh wysiadam...
Co do pt13, no faktycznie, dopiero mi sie dzień zaczął, a jestem cała usyfiona.. ciekawe co sie stanie do wieczora..
Kay, ja nigdy w to nie wierzylam, ale jakos od 5lat w kazdy pt13 musi mi sie cos wydarzyc.. wiec uwierzylam, hah
I jeszcze leci mi teraz krew z nosa, od oslabienia... echhh wysiadam...
Co do pt13, no faktycznie, dopiero mi sie dzień zaczął, a jestem cała usyfiona.. ciekawe co sie stanie do wieczora..
Kay, ja nigdy w to nie wierzylam, ale jakos od 5lat w kazdy pt13 musi mi sie cos wydarzyc.. wiec uwierzylam, hah
Re: Przy kawie ...
Kay ja generalnie nie wierzę w przesądy, no ale... dlaczego akurat dzisiaj zaspałam?
ech.
zanna to jest jakieś prawo z fizyki
ale jest też powiedzenie, że człowiekowi to zawsze wiatr w oczy i kanapka masłem do ziemi 
vanilka zawsze po antybiotyku na początku zażywania występuje wzmożenie objawów, bo antybiotyk zaczyna działać. Takie niestety jest jego działanie, a antybiotyki niestety bardzo niszczą nam wątroby i żołądki, najlepiej brać jakieś suplementy ochronne...
a ja to biorę się za sprzątanie, dziś mamy mieć gości, a syf straszny :/ i wszystko na mojej głowie, bo A. w pracy
zanna to jest jakieś prawo z fizyki
vanilka zawsze po antybiotyku na początku zażywania występuje wzmożenie objawów, bo antybiotyk zaczyna działać. Takie niestety jest jego działanie, a antybiotyki niestety bardzo niszczą nam wątroby i żołądki, najlepiej brać jakieś suplementy ochronne...
a ja to biorę się za sprzątanie, dziś mamy mieć gości, a syf straszny :/ i wszystko na mojej głowie, bo A. w pracy
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A tam, ja juz i tak jestem zniszczona od srodka, wlaczajac w to watrobe, serce i cala reszte
mnie juz nic bardziej nie zniszczy..
Re: Przy kawie ...
Zanna, ale kanapki zawsze tak spadają 
posmarowanym do dołu...
Vanilka, do tych 3 dniowych są rózne podejścia..
niby też dopiero po jakimś czasie zaczynają działać....
Adi, a może po prostu wczoraj za długo posiedzieliście...
a po całym tygodniu, w piątki człowiek jednak bardziej zmęczony..
dla mnie jakoś to dzień jak kazdy inny
posmarowanym do dołu...
Vanilka, do tych 3 dniowych są rózne podejścia..
niby też dopiero po jakimś czasie zaczynają działać....
Adi, a może po prostu wczoraj za długo posiedzieliście...
a po całym tygodniu, w piątki człowiek jednak bardziej zmęczony..
dla mnie jakoś to dzień jak kazdy inny
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no to zobaczymy.. chyba ze sie wczesniej wykoncze.. 
Re: Przy kawie ...
vanilka pamiętaj, że ZAWSZE może być gorzej... 
Kayira zawsze siedzimy długo, a budzik zawsze dzwonił, nagle oba nie zadzwoniły
Kayira zawsze siedzimy długo, a budzik zawsze dzwonił, nagle oba nie zadzwoniły
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
zanna może spaghetti? 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a może "szybki pomysł na..." ? 
Ja mam ochote na racuchy..
albo zrob jakies pulpeciki z sosem..
Ja mam ochote na racuchy..
albo zrob jakies pulpeciki z sosem..
Re: Przy kawie ...
zanna no to jakiś sos i ziemniaczki i surówka?:)))
vanilka podobnie myślisz do mnie xd
vanilka podobnie myślisz do mnie xd
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
o już wiem, co tam będę wymyślać, zrobię frytki
To chyba jedyne co przejdzie bez mięsa 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości
